MicroConnect FIB4220015P - 1.5 m - OM4 - LC/PC - SC/PC - Violet

(Prekės kodas: 11657170) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
19,99
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
6-8 d. d.
Liko tik
1 vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
11657170
Microconnect FIB4220015P. Cable length: 1.5 m, Fiber optic type: OM4, Connector 1: LC/PC, Connector 2: SC/PC, Core diameter: 50 µm, Cable colour: Violet
Gamintojas
Microconnect
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber optic type
Om4
Aprašymas
Microconnect fib4220015p. cable length: 1.5 m, fiber optic type: om4, connector 1: lc/pc, connector 2: sc/pc, core diameter: 50 µm, cable colour: violet
Fiber mode structure
Multi-mode
Laido spalva
Violetinė
Jacket material
Low smoke zero halogen (lszh)
Jungtis 2
Sc/pc
Modelis
Fib4220015p
Jungtis 1
Lc/pc
Laido ilgis
1.5 m
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai
Panašios prekės
EVRB1 - Įvairios prekės

EVRB1

 
19,96 1-3 d. d. (0)
GripGrab skarelė „Bandana“, Juodas - Įvairios prekės

GripGrab skarelė „Bandana“, Juodas

 
19,95 1-4 d. d. (0)