MicroConnect 1.5m LC/PC-SC/PC Singlemode LSZH - 1.5 m - OS2 - LC - SC - Geltona

(Prekės kodas: 11655774) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
18,99
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
6-8 d. d.
Liko tik
5+ vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
11655774
Microconnect 1.5m LC/PC-SC/PC Singlemode LSZH. Cable length: 1.5 m, Fiber optic type: OS2, Connector 1: LC, Connector 2: SC, Core diameter: 9 µm, Full duplex, Cable colour: Yellow
Gamintojas
Microconnect
Core diameter
9 µm
Insertion loss
0.3 db
Cladding diameter
125 µm
Fiber optic type
Os2
Aprašymas
Microconnect 1.5m lc/pc-sc/pc singlemode lszh. cable length: 1.5 m, fiber optic type: os2, connector 1: lc, connector 2: sc, core diameter: 9 µm, full duplex, cable colour: yellow
Veikimo temperatūra (t-t)
-40 - 85 °c
Pilnai abipusis (duplex)
Taip
Laido spalva
Geltona
Jungtis 2
Sc
Modelis
Fib4210015
Jungtis 1
Lc
Laido ilgis
1.5 m
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai