Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Lanview SC/UPC Pigtail Singlemode 2m

  • rating 0.0/5
  • PardavėjasVarle.lt
  • Varlė kodas 16097796
  • Liko tik: 5+ vnt.
1 iš 1 has video

Lanview SC/UPC Pigtail Singlemode 2m

  • rating 0.0/5
  • PardavėjasVarle.lt
  • Varlė kodas 16097796
  • Liko tik: 5+ vnt.
6.99  €
get 20% back
add to cart Į krepšelį 6.99
Turite klausimų apie prekę? Padėsime!
6.99  €
add to cart Į krepšelį
Atsiimkite parduotuvėje 0 €
  • Vilniuje, Ukmergės g. 241gruodžio 15 d. 0 €
  • Kituose miestuosegruodžio 16 d. 0 €
Pristatymas į namus nuo 8.99  €
  • LP Express kurjeriugruodžio 16 d. 8.99  €
  • DPD kurjeriugruodžio 16 d. 8.99  €
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
6.99  €
add to cart Į krepšelį 6.99
Turite klausimų apie prekę? Padėsime!
delivery
Gauk gruodžio 15 d. Visi pristatymo būdai

Dažnai perka kartu

Aprašymas

Lanview LVO231397. Cable length: 2 m, Fibre optic type: OS2, Connector 1: SC/UPC, Core diameter: 9 µm

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

Video

Specifikacija

  • Gamintojas Lanview
  • Modelis LVO231397
  • Cable medium Fiber Optic
  • Fibre diameter 9 / 125 µm
  • Connection 1 SC/UPC
  • Connection 2 Ne
  • Spalva Geltona
  • Aprašymas Lanview LVO231397. Cable length: 2 m, Fibre optic type: OS2, Connector 1: SC/UPC, Core diameter: 9 µm
  • Mark IEC
  • Glass fibre type Monomode fiber
  • Laido ilgis 2 m

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimų nėra

 Dažnai perkama kartu

LED šviečianti dekoracija, 10m., 100 LED, šiltai balta spalva, IP44, 1A10M-1, J10 LED šviečianti dekoracija, 10m., 100 LED, šiltai balta spalva, IP44, 1A10M-1, J10
TOP
  • 5.0 (1)
  • 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
14.59  €
-27 %
TOP! Nešiojama Bluetooth kolonėlė Nillkin Bullet Mini, Raudona Akcijinė prekė
TOP
  • TOP prekė
  • Išpardavimas
  • 5.0 (90)
  • 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
6.99  €
  • 5.0 (555)
  • 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
33.94  €
-11 %
Hama Ausinės su lankeliu ant galvos Fun4phone, Juodos spalvos Hama Ausinės su lankeliu ant galvos Fun4phone, Juodos spalvos Akcijinė prekė
TOP
  • TOP prekė
  • Išpardavimas
  • 5.0 (4)
  • 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
15.99  €
-16 %
Pirmosios pagalbos vaistinėlė automobiliui 2022 nauja sudėtis Pirmosios pagalbos vaistinėlė automobiliui 2022 nauja sudėtis
TOP
  • 5.0 (143)
  • 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
27.99  €

Panašios prekės

  • 0.0
  • 8-11 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
15.99  €
  • 0.0
  • 8-11 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
16.99  €

Klausk apie prekę

Telefonas
Paveiksliukas su klaida (neprivaloma)
Klausimas
Išvalyti

Pabaiga

Ačiū, greitu metu su Jumis susisieksime