HP Enterprise 5m LC-LC - 5 m - Male connector / Male connector - Oranžinis

(Prekės kodas: 11672604) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
46,99
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
6-8 d. d.
Liko tik
4 vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
11672604
5-meter LC-LC Multi-Mode Fibre Cable used to interconnect EVA3K to switches (with LC connectors) or switches to FC HBAs (with LC connectors)\n\nCompaq is a leading global provider of information technology products, services and solutions for enterprise customers. Compaq designs, develops, manufactures and markets information technology equipment, software, services and solutions, including industry-leading enterprise storage and computing solutions, fault-tolerant business-critical solutions, communication products, personal desktop and notebook computers, and personal entertainment and Internet access devices.
Gamintojas
Hp
Weight (imperial)
0.245 kg
Laido ilgis
5 m
Jungties rūšis
Male connector / male connector
Modelis
221692-b22
Išmatavimai (plotis x gylis x aukštis)
270 x 327.2 x 63.5 mm
Laido spalva
Oranžinė
Aprašymas
Hewlett packard enterprise 5m lc-lc. cable length: 5 m, connector gender: male connector / male connector, cable colour: orange
Svoris
240 g
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai
Panašios prekės
Muse Speaker M-1050BT 20 W, Juodas, Bluetooth, - Įvairios prekės

Muse Speaker M-1050BT 20 W, Juodas, Bluetooth,

 
47,09 1-3 d. d. (0)
Sleeping bag Meteor Timber 81151 - Įvairios prekės

Sleeping bag Meteor Timber 81151

 
46,94 4-8 d. d. (0)
Sleeping bag Meteor Timber 81152 - Įvairios prekės

Sleeping bag Meteor Timber 81152

 
46,94 4-8 d. d. (0)