Elektroninė vaikų klaviatūra + mikrofonas. 37 klavišai. 6722

(Prekės kodas: 14955078) Pardavėjas: Your Home
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
22,44
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
7 d. d.
Liko tik
5+ vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
14955078

Musu klaviatura yra daugiafunkcis irankis šiuolaikiniame interfeise, turintis puiku garsą, kuris stimuliuoja grojimą. Toks elektroninis fortepijonas pagyvina muzikos aistrą. Vaikams pritaikyta klaviatura yra maitinama 4 AA tipo baterijomis. Del šios galimybes muzikos instrumentas gali buti naudojamas namuose, ji galima lengvai transportuoti. 
Musu klaviatura su mikrofonu atneša idomias pramogas. Mokymosi klaviatura turi 37 funkcinius klavišus, taigi netgi profesionalus kuriniai gali buti žaidžiami. Musu rinkinyje yra ne tik klaviatura, bet ir praktinis mikrofonas. Tai leidžia grojamas dainas, garsus ar melodijas derinti su dainomis. Su irašymo funkcija, grojima galima išsaugoti ir atkurti, kai reikia. Musu irenginyje yra 5 išsaugotos demo dainos ir 8 instrumentiniai garsai. Be to, yra 4 bugnu garsai, kuriu turis yra 16 lygiu. Vaikai gali klausytis savo megstamos stoties per integruotą radiją.
Musu elektroninis pianinas su mikrofonu yra ideali alternatyva dideliems ir brangiems modeliams, todel vaikai gali žaismingai pasinerti i muzikos kurimo pasauli. Per ivairias modifikacijos vaikai mokosi greičio ir ritmo jausmo, per kurybini žaidimą kai kurie atranda savo meilę muzikai.

Modelis
Xl12747
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai
Panašios prekės
Juosmens rankinė ''Savana'' - Įvairios prekės

Juosmens rankinė "Savana"

 
22,49 2-4 d. d. (0)
Juosmens rankinė ''Flamingai'' - Įvairios prekės

Juosmens rankinė "Flamingai"

 
22,49 2-4 d. d. (0)