EFB Duplex Jumper LC-SC 50/125,OM4,LSZH,violett,2.0mm,5m

(Prekės kodas: 11686965) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
20,99
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
3-6 d. d.
Liko tik
5+ vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
11686965
EFB Elektronik LC-SC 50/125µ. Cable length: 5 m, Fibre optic type: OM4, Connector 1: LC, Connector 2: SC, Core diameter: 50 µm, Connector gender: Male/Male, Full duplex, Cable colour: Pink
Gamintojas
Efb
Laido ilgis
5 m
Jungtis 1
Lc
Modelis
O0323.5
Jungtis 2
Sc
Laido spalva
Rožinė
Pilnai abipusis (duplex)
Taip
Veikimo temperatūra (t-t)
-20 - 70 °c
Cladding diameter
125 µm
Core diameter
50 µm
Rohs atitikimas
Taip
Fibre optic type
Om4
Aprašymas
Efb elektronik lc-sc 50/125µ. cable length: 5 m, fibre optic type: om4, connector 1: lc, connector 2: sc, core diameter: 50 µm, connector gender: male/male, full duplex, cable colour: pink
Jungties rūšis
Male/male
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai
Panašios prekės
Select 6100 ankle protector - Įvairios prekės

Select 6100 ankle protector

 
20,95 4-8 d. d. (0)
4F W H4L21 CAD002 55S cap - Įvairios prekės

4F W H4L21 CAD002 55S cap

 
20,95 4-8 d. d. (0)
Jūsų peržiūrėtos prekės