EFB Duplex Jumper LC-LC 50/125,OM4,LSZH,violett,1.2mm,2m

(Prekės kodas: 12593162) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
16,99
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
3-6 d. d.
Liko tik
5+ vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
12593162
EFB Elektronik O0319.2-1.2. Cable length: 2 m, Cable type: LSZH, Fibre optic type: OM4, Connector 1: 2x LC, Connector 2: 2x LC, Core diameter: 50 µm, Connector gender: Male/Male, Full duplex, Cable colour: Violet
Gamintojas
Efb
Aprašymas
Efb elektronik o0319.2-1.2. cable length: 2 m, cable type: lszh, fibre optic type: om4, connector 1: 2x lc, connector 2: 2x lc, core diameter: 50 µm, connector gender: male/male, full duplex, cable colour: violet
Halogen-free
Taip
Fibre optic type
Om4
Laido ilgis
2 m
Modelis
O0319.2-1.2
Fiber mode structure
Multi-mode
Laido tipas
Lszh
Cladding diameter
125 µm
Laido spalva
Violetinė
Veikimo temperatūra (t-t)
-20 - 75 °c
Pilnai abipusis (duplex)
Taip
Cable diameter
1.2 mm
Insertion loss
0.25 db
Core diameter
50 µm
Bending radius
3.8 mm
Jungtis 1
2x lc
Rohs atitikimas
Taip
Jacket material
Low smoke zero halogen (lszh)
Jungtis 2
2x lc
Sandėliavimo temperatūros norma (t-t)
-20 - 85 °c
Sertifikavimas
Iec-60754-2, iec-60332-1, iec-61034, iec-61753-122-2, en 50265-2-1, iec 61754-20, iec 60793-2
Jungties rūšis
Male/male
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai
Panašios prekės
4F M H4Z20-CAM013 261S cap - Įvairios prekės

4F M H4Z20-CAM013 261S cap

 
16,98 4-8 d. d. (0)
Cap Outhorn W HOZ19 CAD615 30S - Įvairios prekės

Cap Outhorn W HOZ19 CAD615 30S

 
16,98 4-8 d. d. (0)
Jūsų peržiūrėtos prekės