EFB Duplex Jumper LC-LC 50/125,OM3,LSZH,aqua,2.0mm,40m

(Prekės kodas: 11685295) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
50,99
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
3-6 d. d.
Liko tik
3 vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
11685295
Fiber jumper are well defined components in international standard of structured cabling ISO/IEC11801.\nDue to many different network protocols created in the last 25 years , also a wide range of connectors had been developed. Some of them are still important today: LC, SC, E2000®, MPO/MTP.
Gamintojas
Efb
Kiekis
1
Laido ilgis
40 m
Core diameter
50 µm
Modelis
O0312.40
Jungtis 2
Lc
Jacket material
Low smoke zero halogen (lszh)
Laido spalva
Aqua
Pilnai abipusis (duplex)
Taip
Cable diameter
1.2 mm
Veikimo temperatūra (t-t)
-20 - 75 °c
Sandėliavimo temperatūros norma (t-t)
-20 - 85 °c
Laido tipas
Lszh
Cladding diameter
125 µm
Insertion loss
0.2 db
Jungtis 1
Lc
Fiber mode structure
Multi-mode
Fibre optic type
Om3
Aprašymas
Efb elektronik o0312.40. cable length: 40 m, cable type: lszh, fibre optic type: om3, connector 1: lc, connector 2: lc, core diameter: 50 µm, connector gender: male/male, full duplex, cable colour: aqua
Jungties rūšis
Male/male
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai
Jūsų peržiūrėtos prekės