EFB Duplex Jumper LC-LC 50/125,OM3,LSZH,aqua,2.0mm,30m

(Prekės kodas: 11685872) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
42,99
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
3-6 d. d.
Liko tik
5+ vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
11685872
EFB Elektronik O0312.30. Cable length: 30 m, Fibre optic type: OM3, Connector 1: LC, Connector 2: LC, Core diameter: 50 µm, Connector gender: Male/Male, Full duplex, Cable colour: Turquoise
Gamintojas
Efb
Laido ilgis
30 m
Jungtis 1
Lc
Modelis
O0312.30
Jungtis 2
Lc
Laido spalva
Turkis
Pilnai abipusis (duplex)
Taip
Cladding diameter
125 µm
Core diameter
50 µm
Jungties rūšis
Male/male
Aprašymas
Efb elektronik o0312.30. cable length: 30 m, fibre optic type: om3, connector 1: lc, connector 2: lc, core diameter: 50 µm, connector gender: male/male, full duplex, cable colour: turquoise
Fibre optic type
Om3
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai
Jūsų peržiūrėtos prekės