Atsiprašome, tačiau šią prekę jau išpardavėme. Šio puslapio apačioje Jūs galite rasti rekomenduojamų panašių prekių.

Kietasis diskas Seagate 2.5" 500Gb USB 3.0

Sutaupote
319 Lt
-3 %
309,99 Lt
IŠPARDUOTA
NEMOKĖK UŽ PRISTATYMĄ
Atsiimk “Varle.lt” parduotuvėse.
ĮVERTINK:

5 iš 1 (0 Komentarų)
Išsimokėtinai
16,25 Lt/mėn
Pristatymas
2-4 d. d.
Garantija
24 mėn.
PDF
Atsisiųsti
Liko tik
0 vnt.
  • Klausk apie prekę / siūlyk savo kainą
  • Lizingo skaičiuoklė
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Komentarai (0)
  • Kainos istorija
  • Pirkimo gidas
  • Jums patiks
VARLĖ kodas
219044

Protect. Store. Do more. With the world’s most versatile drive.
The GoFlex ultra-portable drive makes it easy to store, automatically and continuously backup, and encrypt
all your files with its preloaded software and USB 3.0 or USB 2.0 plug-and-play connectivity. But this is no
ordinary external drive. As the core of the GoFlex Storage System, the GoFlex ultra-portable drive is the
world’s most versatile external drive allowing it to deliver a truly customizable experience.
SuperSpeed USB 3.0 for Faster Performance
The GoFlex ultra-portable drive includes a USB 3.0 interface th at provides up to 10x faster data transfer rates
compared to USB 2.0 interfaces. USB 3.0 is backward compatible with USB 2.0 interfaces so you have the
flexibility to access files from any PC.
Extend your content beyond the PC.
The GoFlex ultra-portable drive is the heart of the GoFlex Stor age System, and by combining it with other
GoFlex Storage System products you can enjoy your content on your TV, access files from any PC or Mac
computer on your network, from a mobile device or via the internet while on-the-go.

Garantija
24
Talpa
500 GB
Svoris
0.15 kg
Brown box quantity
4
Retail box dimensions height
132 mm
Brown box dimensions depth
198 mm
Interface usb3.0
Yes
Retail box dimensions width
44 mm
Hdd family name
FreeAgent GoFlex
Retail box dimensions depth
166 mm
Form factor
2,5"
Brown box dimensions width
186 mm
Spalva
Juoda
Obligatorykit
0
Brown box dimensions height
150 mm
Pridedami priedai
Backup with encryption software pre-loaded on drive;NTFS driver for Mac pre-loaded on drive;GoFlex USB 3.0 or USB 2.0 interface adapter;18-inch USB 3.0 or USB 2.0 cable;Quick start guide
Gamintojas
Disko talpa
Garantija
Svečias

Išoriniai kietieji diskai

Jei jūs esate panašus į kitus žmones, greičiausiai kaip ir daugelis iš jų pamažu, tačiau patikimai kaupiate duomenis kompiuteryje. Galbūt tame darbalaukio kataloguose esate sukaupę jau daugiau nei 4000 skaitmeninių nuotraukų, o galbūt esate užkietėjęs muzikos kolekcionierius, ir kaip tikras entuziastas, vis siunčiatės muzikos įrašus iš įvairiausių svetainių. Bet kokiu atveju, šie failai jūsų kompiuteryje užima labai didelę vertingos vietos dalį ir šiuos duomenis reikia saugoti tinkamu būdu. Visas problemas padės išspręsti išorinis kietasis diskas. Toliau aprašome pagrindinius punktus, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš jį įsigyjant.

Kodėl jums reikalingas išorinis kietasis diskas

Jeigu duomenys paliekami kompiuteryje be jokių atsarginės kopijos, tai nenaudinga dėl kelių svarbių priežasčių. Viena iš jų – daug duomenų kompiuteryje lėtina jo darbą. Kita priežastis – atsarginės kopijos yra tiesiog būtinos, nes įvykus gedimui prarasite visus jums reikalingus duomenis. Tik nesakykite, kad jums taip tikrai nenutiks, nes galiu lažintis, jog pažįstate bent vieną žmogų, kuriam nutiko būtent taip. Esu tuo įsitikinęs.

Net sąlyginai mažas išorinis kietasis diskas gali jums padėti išsiversti, jeigu esate smulkus duomenų kolekcionierius.

Tipai

Apskritai yra du išorinių kietųjų diskų tipai: standusis diskas (SSD) ir kietasis diskas (HDD). Nors standieji diskai yra nepaprastai greiti, tačiau jie taip pat ir labai brangūs.  Jeigu norėsite įsigyti didesnės talpos standųjį diską, teks sumokėti beveik trigubai daugiau nei už kietąjį diską. Nors išoriniai SSD yra patikimi, kadangi neturi judančių dalių, tačiau jums turėtų pakakti ir HDD, jeigu perkeldami failus nesielgsite su juo, kaip su marakomis.

Jeigu jums tikrai svarbus aspektas yra patvarumas (pavyzdžiui, jeigu dažnai keliaujate), ieškokite išorinio disko, kuris užtikrina ypatingą patvarumą. Paprastai šie išoriniai kietieji diskai turi sutvirtintą išorę, tokiu būdu užtikrinant patikimumą.

Talpa

Kiek talpos turėtų pakakti? Ką gi, tai priklauso nuo to, kiek duomenų turite. Jeigu didžiąją dalį jūsų turimų failų sudaro tekstiniai dokumentai ir skaičiavimo lentelės, jums tikrai nereikės didelės talpos išorinio kietojo disko. 250 GB arba 320 GB išorinio disko talpos jums turėtų užtekti ilgam laikui.

Jeigu turite didelę muzikos ar filmų kolekciją (ir greitu metu neplanuojate atsisakyti įpročio atsisiųsti vis naujų filmų ir muzikos failų), tai reikėtų rinktis kuo didesnės talpos išorinį diską). Kadangi kainos yra labai kritusios, nepakenktų įsigyti ir 1 TB arba 2 TB talpos išorinį diską.

Apsauga

Kai kurie diskai atlieka sandėliavimo blokų funkciją. Juose galite laikyti savo duomenis ir jie neatliks jokių kitų funkcijų. Kiti išoriniai diskai gali pasiūlyti papildomą apsaugą, pavyzdžiui, automatinį atsarginių kopijų kūrimą arba failų atkūrimą. Šios funkcijos kainuoja papildomai, taigi turėtumėte nuspręsti, ar norite skirti pinigų už tas funkcijas, kurios garantuos jūsų dvasios ramybe.

Greitis

Kalbant apie greitį (kaip greitai diskas nuskaito arba įrašo failus), dauguma diskų yra arba „USB 2.0“, arba „eSATA“ prietaisai (bei greitai rinkoje pasirodys „USB 3.0“ variantai). Jei turite „Mac“ kompiuterį, jums gali būti įdomūs išoriniai diskai su „FireWire“ jungtimi.

„eSATA“ prietaisai yra greitesni nei „USB 2.0“, tačiau, dažniausiai, šiems prietaisams yra reikalingas papildomas energijos tiekimo šaltinis. Taigi šį išorinį kietąjį diską reikės prijungti ne tik prie kompiuterio, bet ir prie elektros lizdo. Jei ketinate perkelti didelės apimties failus (pvz., didelės raiškos filmus), tam vertėtų skirti savo laiko.

Gebėjimai tinkle

Jeigu naudojate tik vieną kompiuterį, paprastai jums pakaks vieno išorinio kietojo disko. Tačiau jei esate nedidelės įmonės savininkas arba jeigu namie turite kelis kompiuterius, tada vertėtų ieškoti išorinio kietojo disko, kurį galima prijungti prie tinklo (NAS). Paprastai kalbant,  tai yra labai talpus išorinis kietasis diskas, kuris gali automatiškai sujungti kelis kompiuterius ir įrašyti atsarginių failų kopijas.

Šie diskai kainuoja daugiau nei paprasti išoriniai kietieji diskai. Kartais jų kaina yra žymiai didesnė – tai priklauso nuo jų talpos ir nuo to, kelių kompiuterių duomenis norėsite apsaugoti. Tačiau tai neįkainojami prietaisai, jeigu naudojate daug kompiuterių.

Galutinis perspėjimas

Atminkite:  atsargines duomenų kopijas pasidaryti dabar kainuos daug pigiau, nei reikės sumokėti įmonei, kai vėliau norėsite atkurti prarastus duomenis. Be to, atkūrimo paslaugos niekada neužtikrina, kad pavyks prarastus duomenis.  

Komentarai

Ar norite papildomos garantijos ?


Ačiū, ne. Taip
Anksčiau peržiūrėtos prekės