Išmanusis laikrodis Huawei Watch 3 Pro ''Elite edition'', Titano spalvos

(Prekės kodas: 15998890) Pardavėjas: Varle.lt
5/5 ( 8 vertinimai | 1 Atsiliepimų)
10x
49,14
Lizingas be
pabrangimo:
Mėnesio įmoka – 49.14 €, prekės kaina – 491.40 €, avansas – 0 €, metinė palūkanų norma – 0%, sutarties mokestis – 0%, mėnesinis administravimo mokestis – 0%, sutarties laikotarpis – 10 mėn., bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 0%, bendra mokama suma – 491.40 €.
491,40
Į KREPŠELĮ
Pratęsta garantija:
Sutaupote
3,51
PDF
Atsisiųsti
Garantija
24 mėn.
Pristatymas
1-3 d. d.
Liko tik
5+ vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Lizingo skaičiuoklė
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (1)
  • Pirkimo gidas / straipsniai
VARLĖ kodas
15998890

Išmanusis laikrodis Huawei Watch 3 Pro Elite, Titanium Gray

HUAWEI Watch 3 series

Pasirinkus ypač ilgo baterijos veikimo režimą, baterija gali būti naudojama iki 3 savaičių.

Stebėkite, kaip lygiai teka laikas

Laikrodis ant riešo taps įprasta jūsų gyvenimo dalimi. „HUAWEI WATCH 3 Pro“ su titano rėmeliu ir safyro stiklu leidžia profesionaliai atrodyti kiekvieną dienos sekundę. O jų tėkmę galite aiškiai stebėti dideliame, itin ryškiame 1,43 colių AMOLED ekrane.
Išmanusis laikrodis HUAWEI WATCH 3 Active Edition

Pasukite gera linkme

„HUAWEI WATCH 3“ serijos laikrodžiai valdomi naudojant itin jautrų liečiamąjį ekraną, šoninį mygtuką ir sukamąją karūnėlę, užtikrinančią ypatingą prieigos patogumą. Sukdami karūnėlę galite patogiai slinkti per ekrane pateiktas funkcijas ir garso nuostatas.

Ciferblatas, kokio visuomet norėjote

„HUAWEI WATCH 3“ serijos laikrodžiuose yra iš anksto įdiegti stilingi ciferblato dizaino modeliai. Galite rinktis ir animuotą dizainą, su kuriuo naudoti laikrodį dar smagiau. „HUAWEI WATCH Face Store“ galite rinktis iš daugiau kaip 1000 skirtingo dizaino modelių.1 Be to, ciferblato dizainą galite susikurti ir patys.

Patys susikurkite ciferblato dizainą

Leiskitės į kūrybą ir patys susikurkite animuotą ciferblato dizainą. Panaudoję trumpus, 5–10 sek. vaizdo įrašus iš telefono galėsite džiaugtis išties unikaliu vaizdu ekrane.

Išmani sąveika

Tikrąsias „HUAWEI WATCH 3“ serijos galimybes atskleidžia programėlės. Programėlės išdėliotos aiškia ir paieškai patogia sistema, tad kiekvienos jų naudojimas yra sklandus, intuityvus ir komfortiškas.

Atėjo laikas tikram galios pliūpsniui

Tai geriausias sprendimas tiems, kurie nori judėti pirmyn nepaisant kliūčių – „smartWatch“ yra neįtikėtinos procesoriaus galios ir įspūdingo patvarumo derinys. Peržiūrėkite unikalius ciferblato dizaino modelius, kuriuos sukūrė Robert Lewandowski.

Išmanusis laikrodis HUAWEI WATCH 3 Active Edition

Daugiau ir geriau

„HUAWEI WATCH 3“ serijos laikrodžiai turi dviejų lustų architektūrą, kuri užtikrina ne tik galingesnį įrenginio veikimą, bet ir geriau subalansuotą duomenų apdorojimą. Pažangusis energiją taupantis algoritmas 3.0 užtikrina geresnį baterijos veikimą, tad jūs galite savo sveikatą ir treniruočių duomenis stebėti visą dieną. „HUAWEI WATCH 3 Pro“ galima naudoti 5 dienas išmaniuoju režimu (pagal įprastą scenarijų) ir net 21 dieną ypač ilgo baterijos veikimo režimu.

Ramybė dėl energijos

Kam gi patiktų įrenginių įkrovimui skirti valandų valandas? Naudodami savo „HUAWEI“ telefoną galite atvirkštiniu būdu įkrauti „HUAWEI WATCH 3“ serijos laikrodžius. Tad daugiau neteks nerimauti dėl senkančios baterijos.

Pasiruošęs, nustatytas, išmanus

Sveikata ir kūno formomis pasirūpinti padės išmaniųjų duomenų galia. Ir visus juos galėsite įrašyti naudodami programėlę „HUAWEI sveikata“, kad pasiekta pažanga būtų aiškiai matyti.

Odos temperatūros jutiklis

Naudodami „HUAWEI WATCH 3“ serijos laikrodžių odos temperatūros jutiklį iškart sužinosite, kad jį pakilo. Sveikatos stebėsenos funkcijos leidžia pasirūpinti savimi taip, kaip reikia.

Visos dienos SpO2 stebėsenos funkcija

Iš karto sužinokite savo SpO2 duomenis naudodami „TruSeen™ 4.5+“ funkciją: pažangi šviesos technologija tiksliai aptinka deguonies molekules kraujyje net ir esant žemai temperatūrai arba būnant aukštai kalnuose. Be to, „TruSeenTM 4.5+“ taupo energiją, tad deguonies kiekį kraujyje galite stebėti visą parą.*

Pažinkite save ir savo širdį

Atnaujinta „HUAWEI“ širdies ritmo stebėsenos technologija „TruSeen™ 4.5“ naudoja šešis viename LED ir keturis fotodiodus, todėl šviesos įsiskverbimas yra geresnis. Safyro stiklo lęšiai ne tik leidžia geriau įsiskverbti šviesai, bet ir taupo energiją bei užtikrina malonesnę naudojimo patirtį. Be to, dėl pažangių algoritmų širdies ritmo duomenys yra tikslesni.*

Jūsų saugumo planas

Jums nukritus, „HUAWEI WATCH 3“ serijos laikrodžiai iš karto sureaguoja, aktyvina nelaimės režimą ir apie tai praneša numatytam kontaktui. 5 kartus spustelėjus mygtuką „Aukštyn“, iš karto susisiekiama su greitosios pagalbos tarnyba.

Kitas žingsnis sveikatos link

Tikrinkite dienos ir savaitės duomenis apie žingsnių skaičių, aktyvumo laikotarpius, sudegintas kalorijas, miego kokybę, streso lygį ir dar daugiau.

Daugiau kaip 100 treniruočių režimų

Visos kūno rengybos stebėsenos funkcijos ant jūsų riešo. Mes siūlome daugiau kaip 100 treniruočių režimų: 19 skirtų profesionalams (treniruotėms patalpose ir lauke) ir 85 individualius režimus, automatiškai aptinkančius 6 dažniausiai pasitaikančias treniruočių rūšis. Telefone įsijungę programėlę „HUAWEI sveikata“, aiškiai matysite visus sveikatos duomenis ir galėsite mėgautis pažangiausia maršrutų sekimo funkcija, naudojančia daugiamodalinį GNSS vietos jutiklį.

Išmanus rinkinys

Fantastiškai išdėstytos išmaniosios funkcijos.

Išmanusis laikrodis HUAWEI WATCH 3 Active Edition

„eSIM“ mobilieji skambučiai

Pritaikius „eSIM“ technologiją, „HUAWEI WATCH 3“ serijos laikrodžiai veikia kaip atskiri įrenginiai ryšiui palaikyti. Net ir neprisijungę prie savo telefono galite skambinti, leisti muziką ir siųstis programėles.

Valdomas garsas

Naudodami „HUAWEI WATCH 3“ serijos laikrodžius galite valdyti telefonu leidžiamą muziką ir sinchronizuoti telefone esančių grojaraščių siuntimą į garsiakalbius.

Kad nė vienas pranešimas neliktų nepastebėtas

Perbraukite į dešinę per pradžios ekraną, kad atvertumėte „HUAWEI Assistant“ ir pamatytumėte visus gautus pranešimus. Čia rasite informaciją apie visas atliekamas užduotis, įskaitant sporto pratimus, muziką, „stopWatch“ ir dar daugiau. Tai paprastesnis būdas gyventi išmaniau.

Pagalba visada šalia

Visiems mums kartais prireikia pagalbos – ir čia į sceną žengia Celia, „HUAWEI“ asmeninė balsu valdoma padėjėja. Celia yra iš anksto įdiegta „HUAWEI WATCH 3“ serijos laikrodžių funkcija, padedanti jums atlikti skambučius, valdyti savo įrenginius ir greitai surasti reikiamą informaciją. Be to, naudodami garsinių užrašų funkciją galite svarbią informaciją užfiksuoti tiesiog kelyje.

Viską valdote jūs

Keliais paprastais rankos judesiais galite valdyti įeinančius skambučius. Suspauskite kumštį ir jį atleiskite, jeigu norite atsiliepti į skambutį, arba pasukite riešą į šoną, kad nutildytumėte skambėjimą.

Dar daugiau džiaugsmo su programėlėmis

Programėles tiesiai į „HUAWEI WATCH 3“ ar „HUAWEI WATCH 3 Pro“ laikrodžius galite atsisiųsti iš įrenginiuose įdiegtos programėlių parduotuvės „HUAWEI AppGallery“. Čia rasite trečiųjų šalių sukurtų programėlių muzikai ir sportui, kelionėms ir kasdieniams darbams.

Artumas nuotoliniu būdu

Visi nori patekti į nuotraukas. Puikioms nuotraukoms su draugų kompanija naudokite nuotolinio užrakto mygtuko funkciją. Valdykite savo telefono kamerą ir sukiodami karūnėlę pritraukite ir nutolinkite vaizdą, kad kadras kaskart būtų tobulas.

Specifikacijos

Matmenys

48 mm x 49,6 mm x 14 mm

*14 mm – tai atstumas tarp laikrodžio galinio korpuso ir ekrano, neįskaitant jutiklių srities.

**Produkto dydis, produkto svoris ir susiję techniniai duomenys yra tik teoriniai dydžiai. Faktiniai matmenys priklauso nuo konkretaus produkto. Visi techniniai duomenys priklauso nuo realaus produkto.

Svoris

Maždaug 63 g (be dirželio)

Ekranas
Dydis

1,43 colių

spalvotas AMOLED ekranas

Visame ekrane palaikomos lietimo funkcijos, įskaitant braukimą, tapšnojimą, paspaudimą ir palaikymą.

Raiška

466 x 466 piks., PPI 326

Laikrodžio dėklas
Medžiagos

Titanas + keramika

Laikrodžio dirželis

Titano dirželis

Jutiklis

Pagreičio jutiklis

Giroskopo jutiklis

Geomagnetinis jutiklis

Optinis širdies ritmo jutiklis

Aplinkos apšvietimo jutiklis

Barometro jutiklis

Temperatūros jutiklis

Atmintis
Internal ROM

16 GB

Internal RAM

2 GB

Mygtukas

Mygtukai „Aukštyn“ ir „Žemyn“ su sukama karūnėle 

Įkrovimo jungtis

Belaidis įkrovimas 

Sistemos reikalavimai

„Android 6.0“ arba naujesnė

„iOS 9.0“ arba naujesnė

Neperšlampamumo lygis

5 ATM atsparumas vandeniui

*Įrenginiai, atitinkantys 5 ATM atsparumo vandeniui standartą, yra atsparūs gelmei iki 50 metrų (pgl. ISO standartą 22810:2010). Tai reiškia, kad įrenginius galima naudoti būnant negiliame vandenyje, pvz., plaukiojant baseine arba natūraliame vandens telkinyje. Tačiau jie neturėtų būti naudojami nardant, važinėjant vandens slidėmis ar užsiimant kita veikla, kurios metu vanduo juda ypač greitai arba panyrama į didesnę gelmę.

Tinklas

UMTS: B1/B3/B5/B6/B8/B19

LTE: B1/B3/B5/B6/B7/B8/B9/B18/B19/

B20/B26/B38/B39/B40/B41

Ryšys
WLAN

Palaikoma (palaikoma tik 2,4 GHz)

GPS

GPS -- L1: GPS + GLONASS + „Galileo“ + „Beidou“ + QZSS

GPS -- L5:GPS + GLONASS + „Beidou“

NFC

Palaikoma

Bluetooth

2,4 GHz, palaikomas BT5.2 ir BR + BLE

Garsiakalbis

Palaikoma

Mikrofonas

Palaikoma

Aplinka

Temperatūra: 0 ℃~+ 35 ℃

Drėgmė: 5%~95% (be kondensacijos)

Įkrovimas
Kroviklio įtampos ir srovės reikalavimai

5 V 2 A

Akumuliatoriaus naudojimo trukmė

Įprastas scenarijus naudojant išmaniuoju režimu yra 5 dienos, jeigu naudojimas atitinka šias sąlygas: įjungus gamyklinius numatytuosius nustatymus; 2 val. per dieną palaikant LTE ryšį; 22 val. per dieną palaikant „Bluetooth“ ryšį mobiliuoju įrenginiu; įjungus širdies ritmo stebėsenos funkciją; nakties miegui įjungus „HUAWEI TruSleep™“ funkciją; 60 min. per savaitę naudojant programėles; 30 min. per savaitę atliekant „Bluetooth“ skambučius; 30 min. per savaitę leidžiant muziką ir naudojant „Bluetooth“; treniruojantis 90 min. kiekvieną savaitę (įjungus GPS); įjungus pranešimų funkciją (50 SMS pranešimų, 6 skambučiai, 3 žadintuvo nustatymai per dieną); ekraną įjungiant 200 k. per dieną.

Ypač ilgo baterijos veikimo režimu laikrodis veikia 21 dieną, jeigu naudojimas atitinka šias sąlygas: įjungus ypač ilgo baterijos veikimo režimą; įjungus gamyklinius numatytuosius nustatymus; įjungus širdies ritmo stebėsenos funkciją; nakties miegui įjungus „HUAWEI TruSleep™“ funkciją; 30 min. per savaitę atliekant „Bluetooth“ skambučius; treniruojantis 90 min. kiekvieną savaitę (įjungus GPS); įjungus pranešimų funkciją (50 SMS pranešimų, 6 skambučiai, 3 žadintuvo nustatymai per dieną); ekraną įjungiant 200 k. per dieną.

Pagal įprastą scenarijų išmaniuoju režimu, susiejus su „iPhone“ galima naudoti iki 2,5 dienų.

Remiantis HUAWEI laboratorijos tyrimais. Faktinis naudojimas gali skirtis pagal produktų skirtumus, naudotojo įpročius ir aplinkos kintamuosius. 

Komplektas

Laikrodis x 1

Įkroviklis (su įkrovimo laidu) x 1

Naudotojo vadovas, saugos informacija ir greito paleidimo vadovas, saugos informacija ir garantinė kortelė x 1

Šaltinis

Gamintojas
Huawei
Modelis
55026783
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Aivaras B. ✔Įsigijo šią prekę
2021-08-24 Atsakyti
Prekė gera Pliusai: Greitas aptarnavimas Minusai: Nėra

Patarimai, kaip protingai išsirinkti išmanųjį laikrodį vaikui

Išmanieji laikrodžiai savo išvaizda primena tradicinius laikrodžius, tačiau pasižymi kur kas platesniu įdomiu funkcionalumu. Varlė.lt mobiliųjų įrenginių specialistai pataria, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis vaikui skirtą išmanųjį laikrodį su GPS funkcija. Šiame patarimų gide Varle.lt specialistai parengė atsakymus į tokius klausimus:

  • Kuo pasižymi išmanieji laikrodžiai vaikams?
  • Į ką atkreipti dėmesį renkantis vaikui skirtą išmanųjį laikroduką su GPS funkcija?
  • Kokios yra papildomos išmaniųjų laikrodžių vaikams funkcijos?

Kuo pasižymi išmanieji laikrodžiai vaikams?

Išmanieji laikrodžiai dažniausiai būna aprūpinti tokiomis funkcijomis:

GPS siųstuvas

Svarbiausia išmanaus laikrodžio vaikui funkcija yra GPS siųstuvas. Išmanusis laikrodukas su GPS funkcija leis sekti vaiką ir žinoti jo buvimo vietą.

Integruotas žadintuvas

Išmanusis laikrodis su integruotu žadintuvu padės vaikui keltis į mokyklą ir primins apie svarbius įvykius, nes išmaniuosiuose laikrodžiuose su žadintuvu dažnai būna kalendoriaus ir planuoklio funkcijos.

Skambinimo funkcija

Išmanieji laikrodžiai vaikams dažnai būna aprūpinti skambinimo funkcija, kurios dėka tėvai gali labai paprastai susisiekti ir palaikyti ryšį su savo atžala.

Žvelgiant iš šių funkcijų perspektyvos, kokie yra išmanaus laikrodžio lyginant su telefonu, privalumai ir ar verta pirkti tokį įrenginį vaikui? Pasak Varlė.lt specialistų, reikėtų nepamiršti to, kad vaikai dar gali labai dažnai pamesti daiktus, o įrenginį, kuris dėvimas ...

Skaityti daugiau

Sėdimas gyvenimo būdas, neteisinga mityba ir neramus miegas –  visa tai anksčiau ar vėliau priverčia žmogų susirūpinti savo organizmu. Būtent šiam tikslui ir buvo sukurtos išmaniosios apyrankės. Tačiau šiuo metu rinkoje jų tiek daug, todėl kyla klausimas: kaip išsirinkti tinkamiausią? Skaityti daugiau

Išmaniosios technologijos užkariauja vis daugiau gyvenimo sferų ir tampa ne tik neatsiejama kasdienybės, bet ir stiliaus dalimi. Pastebima, kad Tech aksesuarai – išmanioji apyrankė, išmanusis laikrodis, belaidės ausinės ir akiniai su garso sistema – patobulinę daugumą tradicinių aksesuarų užkariauja rinką ar net rizikuoja išstumti jos senbuvius dėl didesnio savo funkcionalumo. Skaityti daugiau

„Apple Watch“ pardavimų statistika kiekvienas metais auga, todėl gali kilti klausimas: kam gamintojui mažinti kainas ir pristatyti biudžetinę versiją to, ką ir taip žmonės mėgsta ir perka? Skaityti daugiau

Atsiliepimai
Panašios prekės
Išmanusis laikrodis Huawei Watch 3 ''Active edition'' rinkinyje su FreeBuds Pro Silver - Išmanieji laikrodžiai, apyrankės

Išmanusis laikrodis Huawei Watch 3 "Active edition" rinkinyje su FreeBuds Pro Silver

 
539,99 9-11 d. d. (0)

 
Prekė išparduota ()

 
Prekė išparduota ()