Išmanusis laikrodis Garmin Forerunner 245, Juodas su bordo/uogų spalvos dirželiu  

(Prekės kodas: 11935163) Pardavėjas: Varle.lt
5/5 ( 24 vertinimai | 3 Atsiliepimų)
10x
20,45
Lizingas be
pabrangimo:
Mėnesio įmoka – 20.45 €, prekės kaina – 204.46 €, avansas – 0 €, metinė palūkanų norma – 0%, sutarties mokestis – 0%, mėnesinis administravimo mokestis – 0%, sutarties laikotarpis – 10 mėn., bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 0%, bendra mokama suma – 204.46 €.
204,46
Į KREPŠELĮ
Pratęsta garantija:
PDF
Atsisiųsti
Garantija
24 mėn.
Pristatymas
14-20 d. d.
Liko tik
1 vnt.
 • Klausk apie prekę
 • Lizingo skaičiuoklė
 • Aprašymas / Specifikacija
 • Atsiliepimai (3)
 • Pirkimo gidas / straipsniai
VARLĖ kodas
11935163

Forerunner 245

GPS laikrodis bėgimui su pažangiomis treniruočių funkcijomis       

 • Jūsų treniruočių būsenos vertinimas, kad žinotumėte ar treniruotė buvo efektyvi, siūlomos papildomos našumo stebėjimo funkcijos
 • Palaiko   Garmin Coach treniruočių planus, kurie leidžia turėti patyrusį ekspertą individualioms treniruotėms ant savo riešo arba susikurti savo treniruotes Garmin Connect™ internetinėje bendruomenėje
 • Teikia pažangią bėgimo dinamiką*, įskaitant kontakto su žemė laiko balansą, žingsnio ilgį, vertikalųjį svyravimą ir dar daugiau
 • Saugos ir stebėjimo funkcijos**, pvz., integruota incidentų aptikimo funkcija, leidžia lengvai bendrinti jūsų buvimo vietą su kontaktais nelaimės atveju
 • Baterijos veikimo laikas: iki 7 dienų išmaniuoju režimu;

Forerunner 245 taip pat stebi treniruočių statistiką ir pateikia jų įvertinimus, kad galėtumėte sekti savo sportinę formą, peržiūrėti treniruočių istoriją ir lengviau įvykdyti išsikeltus tikslus.

 • Spalvotas ekranas
 • Atsparus vandeniui (iki 50 m)
 • Įkraunama ličio jonų baterija, baterijos veikimo laikas iki 7 dienų išmaniuoju režimu
 • ANT+ sąsaja, galimybė jungti įvairius jutiklius (įskaitant dviračių), matyti pažangią bėgimo dinamiką
 • Išmanieji pranešimai, suderinama su Garmin Connect
 • Garmin Coach adaptyvūs treniruočių planai, galimybė susikurti treniruotes
 • Tiesioginio sekimo funkcija LiveTrack
 • Aktyvumo stebėjimo funkcija (įveikti aukštai, žingsnių skaičius, kalorijos, miego kokybė ir pan.)
 • Poilsio laiko ir VO2 maksimumo skaičiavimas, aerobinis ir anaerobinis slenksčiai
 • Integruotas riešinis pulsometras su Pulse Ox
 • Incidentų aptikimo funkcija
 • Kūno baterijos duomenys

Pažangūs našumo duomenys

Forerunner 245 siūlo personalizuotą treniruočių ir atsistatymo stebėjimą, kad priimtumėte protingus sprendimus treniruotėms ir tinkamai pasiruoštumėte varžyboms. Įrenginys saugo VO2 max informaciją ir supranta, kaip šiluma ir aukštis veikia jūsų našumą. Kuo aukštesnis jūsų VO2 max, tuo didesnė tikimybė gerai pasirodyti varžybose, o tai yra būtent tai, ką rodo našumo būklės metrika. Treniruočių būsena įvertina jūsų naujausias treniruotes ir našumo rodiklius, kad sužinotumėte ar treniruojatės efektyviai, o gal persistengiate? Stebėkite, kaip jūsų treniruotės įtakoja ištvermės, greičio ir galios vystymąsi su aerobiniu ir anaerobiniu treniruotės poveikiu. Atsistatymo laiko funkcija padės maksimaliai išnaudoti savo galimybes, nurodant kada būsite pasiruošę sekančiam sunkiam iššūkiui. Jūs netgi galite peržiūrėti savo bendrą treniruočių apkrovą, kuri matuoja jūsų esamos savaitės treniruočių krūvį kartu su ilgalaikiu treniruočių krūviu - taip pat įtraukiant ir jūsų sportinės būklės lygį - pateikiant ar jūsų patiriamas treniruočių krūvis yra optimalioje zonoje.

Daugiau treniravimosi galimybių

Nesvarbu ar esate patyręs bėgikas ar tik pradedantysis, kiekvienam naudinga gauti šiek tiek patarimų. Štai kodėl Forerunner 245 yra suderinamas su Garmin Coach treniruočių planais. Šie planai yra sudaromi patyrusių trenerių ekspertų ir yra pritaikomi jums ir jūsų tikslams. Tai neįtikėtinas būdas pasiekti finišo liniją. Kaip dalį savo mokymo plano, treneris netgi gali jums padėti prognozuoti savo lenktynių laiką. Taip pat galėsite treniruotes susikurti patys, pagal savo poreikius.

Forerunner 245 turi šiuos sportinius režimus: bėgimas, dviračiai, plaukimas baseine, irklavimas patalpoje, elipsiniai treniruokliai ir daugiau.

Analizuokite savo bėgimo sportinę formą

Forerunner 245 GPS laikrodis taip pat turi įrankius kurie padės pagerinti jūsų bėgimo formą. Laikrodis fiksuoja svarbias bėgimo dinamikas*, kaip kadencija, žingsnių ilgis, kontakto su žemė laiko balansas, vertikalusis svyravimas. Šie duomenys yra esminiai norint suvokti jūsų formą, kad galėtumėte pasirodyti kuo geriau kiekvieno bėgimu metu ir kiekvienose varžybose. Jūsų Forerunner 245 gali stebėti šiuos rodiklius dėvint palaikomą širdies ritmo diržą arba suderinus įrenginį su bėgimo dinamikos jutikliu .

Personalizuokite įrenginį

Išreikškite savo asmenybę pritaikydami Forerunner 245 prie savo stiliaus. Laikrodis palaiko ekrano viršelius, kuriuos galite atsisiųsti iš Connect IQ™ Store . Rinkitės iš tūkstančių galimų ekrano viršelių arba susikurkite ekrano viršelį patys naudodami savo nuotraukas ar nuotrauką atsisiųsta iš interneto. Taip pat galite į įrenginį atsisiųsti papildomas programėles, pvz: Uber ar AccuWeather, taip išplėsdami įrenginio funkcionalumą.

Palaikykite ryšį

Saugos ir sekimo funkcijos leidžia lengvai pasidalinti savo buvimo vieta su pasirinktais kontaktais, jei jums prireiktų pagalbos, tai galima padaryti rankiniu arba automatiniu būdu su integruota incidentų aptikimo funkcija**. Be to ryšio funkcijos leis būti pasiekiamiems bėgimo metu ar poilsio metu. Gaukite išmaniuosius pranešimus į laikrodį ant savo riešo, tokius kaip tekstiniai pranešimai, skambučiai ar elektroniniai laiškai. Susiejus su suderinamu išmaniuoju telefonu, Forerunner 245 automatiškai patalpins bėgimų duomenis į Garmin Connect internetinę fitneso bendruomenę. 

Dalinkitės ir varžykitės

Sinchronizuoti savo veiklas Garmin Connect programėlėje, tai daugiau nei tik talpinti treniruočių duomenis. Garmin Connect yra klestinti bendruomenė, kur žmonės gali prisijungti ir konkuruoti tarpusavyje iššūkiuose ar dalintis savo pergalėmis socialiniuose tinkluose. Garmin Connect yra nemokama ir prieinama žiniatinklyje arba išmaniajame telefone.

Sveikatingumo ir pažangus miego stebėjimas

Forerunner 245 laikrodis turi įrankius kurie padės stebėti jūsų bendrą gerovę ir miegą. Šios priemonės suteikia labai svarbią informaciją, kurią galite panaudoti efektyvesnėms treniruotėms palaikyti. Forerunner 245, tai pirmasis bėgimo laikrodis turintis Pulse Ox jutiklį. Šis jutiklis nuo riešo apskaičiuoja jūsų deguonies kiekį kraujyje, o tai padės įvertinti kaip organizmas įsisavina deguonį, ypatingai miego metu. Norint jums padėti įvertinti savo miegą Forerunner 245 stebi jūsų pabudimus, negilų, gilų miegą ir REM miego fazes. Įrenginys taip pat stebi visos dienos streso lygius. Jeigu jūsų streso lygis pradeda didėti, naudokite kvėpavimo technikų atsipalaidavimui funkciją, kuri padės nuraminti mintis ir kūną. Norėdami optimizuoti savo kūno energiją, Body Battery™ funkcijos pagalba stebėkite duomenis apie kūno energijos rezervą kiekvienu momentu, kad galėtumėte suplanuoti savo dieną optimizuodami treniruočių ir polsio laikus.

Stebėkite savo ciklus

Geriau supraskite savo kūną naudodami Garmin Connect mėnesinio ciklo stebėjimo funkciją. Naudokite šią funkciją, kad sektumėte ciklų detales, įrašytumėte fizinius ir emocinius simptomus ar pildytumėte asmenines pastabas apie įprastų, neįprastų ar menopauzių pereinamųjų ciklų tipus. Gaukite pamokymus apie treniruotes ir mitybą kiekvienoje ciklo fazėje. Naudojant Connect IQ app , ciklų duomenis ir simptomus esamai dienai į savo riešą.

* Naudojant kartu su  bėgimo dinamikos jutikliu HRM-Run™  arba  HRM-Tri™  širdies ritmo diržais (įsigyti atskirai)

** Susiejus su palaikomu  išmaniuoju telefonu . Apie saugumo ir stebėjimo funkcijų reikalavimus ir apribojimus -  čia  (anglų kalba)

Specifikacijos:

Komplektacija
Laikrodis
Duomenų/krovimo laidas
Vartotojo vadovas
Muzikos grotuvo funkcija: Ne

Šaltinis

GARMIN pagalba internetu: Sužinokite daugiau apie produktą, įdiekite naujausią programinę įrangą arba gaukite papildomos informacijos

* Spauskite paveiksliuką ir naujai atsidariusiame lange suveskite modelį arba serijinį numerį
 

Gamintojas
Garmin
Modelis
010-02120-11
Ekrano dydis
1.2"
Ekrano raiška
240 × 240
Pakuotės turinys
Sports watch, chargin cable, user manual
Spalva
Black, violet
Gylis (mm)
12.2
Bluetooth
Taip
Automatinis sinchronizavimas
Taip
Apšvietimas
Taip
Ekrano tipas
Memory-in-pixel lcd
Dirželio plotis (mm)
20
Akselerometras
Taip
Širdies ritmo monitorius
Integruota
Plotis (mm)
42.3
Aktyvumo stebėjimas
Calorie counter, heart rate, step count, pace, exercise timer, sleep, body battery, speed, blood oxygen, distance, daily activity, inactivity
Įkrovimas
Via charging cable
Gps
Glonass, galileo, gps
Tinkamos operacinės sitemos
Android, apple ios
Saugojimo talpa
200 hours of activity data
Pranešimai
E-mail, weather, calendar, calls, inactivity, apps, sms, social media, alarm
Medžiaga
Polymer
Baterijos veikimo trukmė
Up to 7 days, 24 hours in gps mode
Apyrankės dydis
127 – 204 mm
Ant+
Taip
Kompasas
Taip
Dirželio medžiaga
Silikonas
Multi-sport
Cardio, elliptical training, stair climbing, indoor rowing, yoga, treadmill, trail running, running, cycling, gym
Svoris (g)
38,5
Jutiklinis valdymas
Ne
Mobilioji programėlė
Garmin connect
Oro izoliacija
Waterproof (up to 50 m)
Aukštis (mm)
42.3
Garantija
(fiziniams asmenims)
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Justina ✔Įsigijo šią prekę
2021-09-20 Atsakyti
Viskas atitinka aprašymą
Ruslan M. ✔Įsigijo šią prekę
2021-08-16 Atsakyti
Ačiū už greitą ir kokybišką darbą. Pliusai: Greitai, sklandžiai.
Vilija S. ✔Įsigijo šią prekę
2021-08-14 Atsakyti
aš nusipirkau garmina nes norejau stebeti savo treniruotes, puikus pirkinys ir labai gerai veikia. Programa taip pat puiki. Tik nusivyliau sirdies ritmo stebejimo tikslu, nes jis netiksliai rodo...

Patarimai, kaip protingai išsirinkti išmanųjį laikrodį vaikui

Išmanieji laikrodžiai savo išvaizda primena tradicinius laikrodžius, tačiau pasižymi kur kas platesniu įdomiu funkcionalumu. Varlė.lt mobiliųjų įrenginių specialistai pataria, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis vaikui skirtą išmanųjį laikrodį su GPS funkcija. Šiame patarimų gide Varle.lt specialistai parengė atsakymus į tokius klausimus:

 • Kuo pasižymi išmanieji laikrodžiai vaikams?
 • Į ką atkreipti dėmesį renkantis vaikui skirtą išmanųjį laikroduką su GPS funkcija?
 • Kokios yra papildomos išmaniųjų laikrodžių vaikams funkcijos?

Kuo pasižymi išmanieji laikrodžiai vaikams?

Išmanieji laikrodžiai dažniausiai būna aprūpinti tokiomis funkcijomis:

GPS siųstuvas

Svarbiausia išmanaus laikrodžio vaikui funkcija yra GPS siųstuvas. Išmanusis laikrodukas su GPS funkcija leis sekti vaiką ir žinoti jo buvimo vietą.

Integruotas žadintuvas

Išmanusis laikrodis su integruotu žadintuvu padės vaikui keltis į mokyklą ir primins apie svarbius įvykius, nes išmaniuosiuose laikrodžiuose su žadintuvu dažnai būna kalendoriaus ir planuoklio funkcijos.

Skambinimo funkcija

Išmanieji laikrodžiai vaikams dažnai būna aprūpinti skambinimo funkcija, kurios dėka tėvai gali labai paprastai susisiekti ir palaikyti ryšį su savo atžala.

Žvelgiant iš šių funkcijų perspektyvos, kokie yra išmanaus laikrodžio lyginant su telefonu, privalumai ir ar verta pirkti tokį įrenginį vaikui? Pasak Varlė.lt specialistų, reikėtų nepamiršti to, kad vaikai dar gali labai dažnai pamesti daiktus, o įrenginį, kuris dėvimas ...

Skaityti daugiau

Sėdimas gyvenimo būdas, neteisinga mityba ir neramus miegas –  visa tai anksčiau ar vėliau priverčia žmogų susirūpinti savo organizmu. Būtent šiam tikslui ir buvo sukurtos išmaniosios apyrankės. Tačiau šiuo metu rinkoje jų tiek daug, todėl kyla klausimas: kaip išsirinkti tinkamiausią? Skaityti daugiau

Išmaniosios technologijos užkariauja vis daugiau gyvenimo sferų ir tampa ne tik neatsiejama kasdienybės, bet ir stiliaus dalimi. Pastebima, kad Tech aksesuarai – išmanioji apyrankė, išmanusis laikrodis, belaidės ausinės ir akiniai su garso sistema – patobulinę daugumą tradicinių aksesuarų užkariauja rinką ar net rizikuoja išstumti jos senbuvius dėl didesnio savo funkcionalumo. Skaityti daugiau

„Apple Watch“ pardavimų statistika kiekvienas metais auga, todėl gali kilti klausimas: kam gamintojui mažinti kainas ir pristatyti biudžetinę versiją to, ką ir taip žmonės mėgsta ir perka? Skaityti daugiau

Atsiliepimai
Panašios prekės

 
Prekė išparduota ()

 
Prekė išparduota ()