Atsiprašome, tačiau šią prekę jau išpardavėme. Šio puslapio apačioje Jūs galite rasti rekomenduojamų panašių prekių.

Garmin 010-01297-10 Vivoactive hrm

(Prekės kodas: 1807146)
NEMOKĖK UŽ PRISTATYMĄ
Atsiimk “Varle.lt” parduotuvėse.
ĮVERTINK:

00 (0 Komentarų)
PDF
Atsisiųsti
Garantija
24 mėn.
Pristatymas
2-4 d. d.
Liko tik
0 vnt.
  • Klausk apie prekę / siūlyk savo kainą
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Komentarai (0)
  • Pirkimo gidas / straipsniai
VARLĖ kodas
1807146

Išmanus GPS laikrodis gyvenantiems aktyvų gyvenimo būdą

  • Atsparus vandeniui
  • Labai plonas (8 mm) išmanus GPS laikrodis su spalvotu, saulėje gerai matomu, jautriu lietimui ekranu
  • Įdiegtos sporto programėlės, skirtos darbui su GPS tokios kaip bėgimas, važiavimas dviračiu, plaukimas, golfas ir aktyvumo asistentas, kuris rinks statistinius duomenis net neturint šalia išmanaus telefono
  • Suporuokite jį su jūsų išmaniuoju telefonu ir gaukite patogius vibracinius signalus apie skambučius, žinutes, el. pašto laiškus ir kalendoriaus darbus, taip ir pranešimus iš socialinių tinklų ar kitų programėlių
  • Keiskite laikrodžio išvaizdą, įdiekite valdikluis ir kita programėles iš mūsų Connect IQ™ tinklapio
  • Pilnai pakrautas gali dirbti iki 3 savaičių laikrodžio/aktyvumo asistento režimu arba iki 10 valandų su įjungtu GPS

Kompanija sukūrusi, patikimą, skirtą nešioti technologiją profesionaliems sportininkams tam kad pagerinti jų įgūdžius po daugiau nei dešimties darbo jų kūrimo darbo pateikia laikrodžius skirtus visiems gyvenantiems aktyvų gyvenimo būdą. Pristatome vívoactive — labai ploną, lengvą išmanų laikrodį su įdiegtomis sporto programėlėmis, kurį galite nešioti kasdien ir kuris padės jums išlaikyti teisingą sveiką pusiausvyrą tarp darbo ir gyvenimo.

Iš darbo į treniruotę

Žaiskite aktyviau, dirbkite išmaniau, gyvenkite geriau su vívoactive. Įdiegtos sporto programėlės leis pasilikti visą laiką aktyviu, išmanūs pranešimai leis visada būti pasiekiamu ir tokius būdu leis pasiekti pusiausvyrą tarp darbo ir aktyvaus gyvenimo. Aukštos raiškos, spalvotas, jautrus lietimui ekranas užtikrins patikimą vaizdą net šviečiant saulei, todėl visada matysite visą informaciją net trumpai išbėgę pabėgioti iš savo biuro. Labai plonas tik 8 mm storio korpusas leis nejausti laikrodžio ant rankos ir nejausti diskomforto nešiojant jį visą dieną. Nesirūpinkite kad laikrodis išsijungs reikiamą akimirką, pakraunamos baterijos leidžia laikrodžiui dirbti nepertraukiamai iki 3 savaičių arba iki 10 valandų naudojant GPS.

Įdiegtos sporto programėlės

vívoactive leidžia patogiau sekti savo aktyvunmo statistiką, net jei jūsų išmanaus telefono nėra šalia. Tiesiog spustelėkite reikiamą su GPS dirbančią programėlę, pvz. bėgimo, dviračio, golfo ar plaukimo ir pradėkite šią treniruotę.

Garmin vivoactive juodas

Bėgimas

Nesvarbu ar jūs treniruojatės trumpais atstumais ar tiesiog palaikant bendrą sportinę formą, bėgimo programėlė GPS pagalba gaus ir parodys reikiamą informaciją tokią kaip atstumas ir tempas. Įdiegtas akselerometras ir papildomi greičio bei ritmo davikliai padeda neturint papildomo žingsnių daviklio ir yra nepamainomi kuomet bėgate patalpose ar ant bėgimo takelio kai GPS yra nepasiekiamas. Jūs taip pat galite nustatyti vibravimo perspėjimus pasiekus numatytą širdies pulsą, tempą ar bėgimo/ėjimo intervalą. Galie naudoti ir kitą funkcionalumą tokį kaip Auto Lap® ir Auto Pause®. Automatinis sinchronizavimas su Garmin Connect™ Mobile programėle perkels treniruotės duomenis, įskaitant ir sudegintas kalorijas, pasiektus geriausius rezultatus, tokius kaip greičiausias laikas ar ilgiausias atstumas.

Garmin vivoactive juodas

Važiavimas dviračiu

Dviračio sporto programėlė su aktyvuotu GPS įrašinėja laiką, atstumą, greitį ir kalorijas. Laikrodis suderinamas su įvairiais sensoriais tokie kaip greičio, ritmo ir širdies darbo todėl visada gausite tikslią informaciją apie važiavimą ir dienos pasiekimus.

Garmin vivoactive juodas

Golfas

Suporuokite laikrodį su išmaniuoju telefonu³ ir atsisiųskite golfo aikštynų žemėlapius iš mūsų golfo duomenų bazės — joje rasite informaciją apie daugiau nei 38,000 aikštelių visame pasaulyje — galėsite žaisti tiek pamėgtose tiek naujose aikštelėse. Žaidimo metu GPS pateiks reikiamą informaciją atstumą iki duobutės ir kitokius duomenis.

Garmin vivoactive juodas

Plaukimas

Automatinis atstumo paremto akelerometro technologija nustatymas padės suskaičiuoti atstumą viso ar intervalus, etapus, sudegintas kalorijas, sesijų trukmę, intervalo ir atstumo ritmą, rankų mostus, tame tarpe intervale ir vidurkius. Leiskite plaukimo programėlei suskaičiuoti jūsų efektyvumą tiesiog nuplaukus baseino atstumą ir suskaičiavus rankų mostų kiekį bei intervalus. Greitai susiekite laiką ir intervalus. Intervalų skaitliukas leis daryti pauzes ir poto pratęsti treniruotę.Plonas korpusas niekaip neįtakos plaukimo rezultatų, 5 ATM apsauga nuo vandens reiškia kad galite drąsiai plaukti ar maudytis duše be rūpesčių.

Garmin vivoactive juodas

Aktyvumo asistentas

vívoactive seka jūsų progresą net jei jūs neužsiimate jokia veikla. Aktyvumo asistento programėlė skaičiuoja atliktus žingsnius taip apskaičiuodama jūsų esamą aktyvumo lygi, po to priskiria dienos žingsnių tikslą.. Kai pasiekiate reikiamą rezultatą laikrodis nustato sekančios dienos tikslą. Raudona linija ekrane pasirodo po 1 valandos jei sėdite per ilgai, tiesiog pasivaikščiokite keletą minučių tam kad ją panaikinti. Eidami miegoti pasirinkite miego rėžimą, kad vívoactive sektų kaip jūs ilsitės. Taip pat laikrodis skaičiuoja sudegintas kalorijas.

Garmin vivoactive juodas

Likite prisijungę

vívoactive švelniai vibruoja kai ganamai pranešimai iš jūsų suderinamo su Bluetooth įrengimu . Gaukite skambinančio vardą ir informaciją apie praleistus skambučius ir žinutes. Tekstinės žinutės turi savyje ir siuntėjo vardą ir visą turinį. El. laiško žinutės rodo vardą ir temą. vívoactive taip pat rodo pranešimus iš Facebook®, Twitter® ir kitų socialinių tinklų programėlių, taip pat gali parodyti oro prognozę ir temperatūrą. Palieskite ir perbraukite ekraną norėdami perskaityti žinutę arba išvalykite ekraną nuspausdami mygtuką.

Garmin vivoactive juodas

Papildomos išmanaus telefono savybės

vívoactive leis jums valdyti muzikos grotuvą, surasti paliktą telefoną, o taip pat leis draugams ir šeimos nariams sekti jūsų aktyvumą realiu laiku su Live Track. Jūs taip pat galėsite distansiškai valdyti jūsų VIRB® Elite veiksmo kamerą.

Papildomos programėlės ir laikrodžio išvaizdos

Asmenininkite vívoactive nemokomai atsisiųsdami turinį iš  Connect IQ parduotuvės. Jūs galite pasikeisti laikrodžio vaizdą, pridėti papildomus duomenų laukus, pridėti naujus valdiklius (widget) su kitokia informacija.

Garmin vivoactive juodas Garmin vivoactive juodas Garmin vivoactive juodas

Įššukis sau

Sekite savo pasiekimus su Garmin Connect Mobile. Jūs galite gauti įvairius virtualius prizus tam kad būtumėte papildomai motyvuotas, prisijunkite prie įvairių iššūkių tinkle, rungtyniaukite su draugais ar savo šeimos nariais nesvarbu kuriame pasaulio taške jie būtų. Sekite aktyvumo istoriją tiesiai išmanaus telefono ekrane.

Pasirinkite spalvą

vívoactive gali būti tiek juodos tiek baltos spalvos - pasirinkite jums labiau tinkamą.

Specifikacijos:

GPS imtuvas yra
Dydis 44 x 39 x 8 mm
Svoris 38g. (su baterijomis)
Korpuso atsparumas vandeniui 5 ATM
Ekrano dydis 29 x 21 mm
Ekrano skiriamoji galia 205 x 148 pikseliai
Baterijų darbo laikas iki 3 sav. (iki 10 val. su įjungtu GPS)
Baterijų tipas Li-on akum.
Bluetooth jungtis taip
Automatinė pauzė sustojus taip
Automatiškai pradedamas naujas etapas taip
GLONASS palaikymas taip
Širdies daviklio pajungimas taip
Jutiklinis ekranas taip
Rodo sudegintas kalirijas taip
Žingsniamatis taip
Komplektacija viviactive GPS laikrodis, įkroviko/duomenų laidas, trumpa atmintinė
Garantija 24

Šaltinis:

Gamintojas
Garmin
GPS (palydovinė)
Taip
Baterijos veikimo trukmė
504 h
Storis
8 mm
Ekrano raiška
205 x 148 pixels
Svoris
38 g
Baterijos technologija
Lithium
Jutiklinis ekranas
Taip
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

Sėdimas gyvenimo būdas, neteisinga mityba ir neramus miegas –  visa tai anksčiau ar vėliau priverčia žmogų susirūpinti savo organizmu. Būtent šiam tikslui ir buvo sukurtos išmaniosios apyrankės. Tačiau šiuo metu rinkoje jų tiek daug, todėl kyla klausimas: kaip išsirinkti tinkamiausią? Varle.lt išmaniųjų laikrodžių ir apyrankių specialistai siūlo pirmiausia išsiaiškinti, ar jums apskritai reikalingas toks daiktas bei pataria, į kokius aspektus verta atkreipti dėmesį įsigyjant tokį aksesuarą.

Nepaisant to, kad sąvoka „išmanioji apyrankė“ dar pakankamai nauja, sekti savo organizmo būklę žmonės išmoko jau seniai. Žinoma, anksčiau tai buvo ne maža apyrankė, o keletas didelių įrenginių ir daugybė jutiklių bei laidų. Iš pradžių tokie organizmo matavimai buvo naudojami karininiais tikslais, vėliau tokiomis technologijomis pradėjo naudotis ir profesionalūs sportininkai, o dabar toks monitoringas tapo prieinamas ir plačiajai auditorijai.

Išmaniųjų apyrankių srities pradininke laikoma „Jawbone“ kompanija. Dabar išmaniąsias apyrankes gamina praktiškai visi, kas netingi. Į šią rinką vis drąsiau įsitraukia ir tokie stambūs žaidėjai kaip „Sony“, „Samsung“ ir „HTC“, taigi rinktis tikrai yra iš ko. Tačiau prieš tai išsiaiškinkime, ar jums tikrai reikalingas toks daiktas.

Ar jums reikalinga išmanioji apyrankė?

Siekdami atsikratyti antsvorio ar tiesiog pagerinti savo fizinę būklę žmonės vis dažniau ieško technologijų pagalbos. Tačiau šiuo atveju svarbiausia yra tai, kad renkantis bet ...

Skaityti daugiau

„MGCool Band 2“ yra prieinamos kainos išmanioji apyrankė, aprūpinanti praktiškai visomis populiariomis funkcijomis, kurias siūlo kur kas brangesni įrenginiai. „MGCool“ yra Kinijos „Elephone“ gamintojo prekės ženklas. Skaityti daugiau

Praeitas metais praktiškai visi garderobo daiktai virsdavo išmaniais: sportbačiai, diržai, striukės ir rankinės. Prognozuojama, kad 2016-aisiais ši tendencija išliks. Skaityti daugiau

„Samsung“ rengiasi įvesti į rinką naują procesorių, kuris turėtų reikšmingai padidinti juo paremtų dėvimų įrenginių galimybes. „Bio-Procesor“ procesoriaus gamyba jau prasidėjo. Skaityti daugiau

Komentarai