Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Izoliuotas
Ašmenų ilgis (mm)
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
Xiaomi Mi x Wiha 8-in-1 atsuktuvas - Atsuktuvai
Xiaomi Mi x Wiha 8-in-1 atsuktuvas
 
29,99
-30 %
20,99 1-3 d. d.
(39)
XIAOMI Mi Precision Screwdriver BAL - Atsuktuvai
XIAOMI Mi Precision Screwdriver BAL
 
31,99
-38 %
19,99 1-3 d. d.
(9)
Atsuktuvas-indikatorius 247 WERA - Atsuktuvai
Atsuktuvas-indikatorius 247 WERA
 
8,99 4-5 d. d. (2)
Daugiau Kitas puslapis

Atsuktuvas – vienas populiariausių ir reikalingiausių rankinių įrankių

Atsuktuvas – tai rankinis įrankis naudojamas varžtų atsukimui arba įveržimui. Atsuktuvai būna įvairių rūšių bei dydžių, todėl lengva pasirinkti tinkamą kiekvienam, skirtingam varžtui atsukti. Atsuktuvas yra vienas iš būtiniausių rankinių įrankių bet kokiame įrankių komplekte. Daugelyje buities ar technikos darbų, atsuktuvas yra neatsiejama tvirtinimo bei atsukimo dalis. Jie gali būti naudojami mechanikoje, elektronikos bei elektros instaliacijos darbuose, statybose, apdirbant medieną ar metalą, o taip pat tvarkant bei surenkant išmaniuosius prietaisus. Tai plačiai naudojamas ir tikrai labai praverčiantis rankinis įrankis.

Atsuktuvų tipai

Atsuktuvai skiriasi savo galvutėmis arba antgaliais, kurių kiekvienas yra tinkamas skirtingo tipo varžtams atsukti arba įtvirtinti. Kiekvienam varžtų tipui būtina naudoti tinkamus atsuktuvus, nes neteisingo atsuktuvo naudojimas gali apsunkinti darbą, o blogiausiu atveju sugadinti varžto galvutę. Iš esmės, atsuktuvai gali būti kelių tipų, tačiau yra kelios pagrindinės rūšys, kurios naudojamos dažniausiai. Pirmasis tipas – kryžminiai atsuktuvai. Tai vienas populiariausių atsuktuvų tipų. Jis tinka kryžmines galvutes turintiems varžtams tvirtinti bei atsukti. Šio tipo atsuktuvai geba susidoroti su dideliu sukimo momentu. Kitas tipas, kuris taip pat yra labai populiarus ir plačiai naudojamas – plokšti atsuktuvai. Tai plokščią antgalį turintis atsuktuvas, kuris yra vienas universaliausių bei plačiai panaudojamų įrankių. Taip pat labai dažnas tipas – šešiakampis atsuktuvas. Jis tinkamas varžtams turintiems šešiakampę galvutę. Iš kitų atsuktuvų šešiakampiai išsiskiria savo dydžių pasirinkimu ir tuo, kad dažniausiai būna parduodami komplektais.

Visų šių tipų atsuktuvų antgaliai būna skirtingų dydžių, todėl yra lengvai pritaikomi. Atsuktuvai gali būti terkšliniai – turintys mechanizmą, kuris leidžia varžtui suktis tik į vieną pusę. Tokie atsuktuvai nustatomi arba varžtų priveržimui arba atsukimui. Jie yra labai patogūs, nes nereikia atsuktuvo vis išimti ir vėl įstatyti į varžto galvutę. Yra ir smūginiai atsuktuvai, kurie dažniausiai naudojami mechanikoje bei dideliems varžtams atsukti. Jie pasižymi didesne galia, todėl geba atsukti net ir stipriausiai priveržtus varžtus. Taip pat daugelis atsuktuvų yra su keičiamais antgaliais, kurie dar labiau praplečia jų funkcionalumą bei padeda sutaupyti nemažai vietos bei pinigų. Taip pat antgaliai gali būti magnetiniai. Jie yra ypač patogūs, nes varžtai magnetinio antgalio pagalba prikimba, todėl juos lengviau atsukti ar priveržti.

Atsuktuvai skiriasi ne tik savo antgaliais ir funkcijomis, bet ir rankenomis. Jos gali būti apvalios, T formos, pagamintos iš plastiko arba gumos. Rankenos atsakingos už sukimo momento galią. Pavyzdžiui, T formos rankena suteikia didesnį sukimo momentą, o apvalios rankenos yra labai patogios laikyti. Siekdami didesnio sukibimo su ranka bei efektyvesnio sukimo momento, turėtumėte rinktis pagumintas atsuktuvų rankenas, kurios neslysta.

Atsuktuvai – didelis asortimentos ir geros kainos perkant internetu

Mažas kompaktiškas atsuktuvas ar didelis rinkinys su keičiamomis galvutėmis – nesvarbu kokius atsuktuvus pasirinksite, jie tikrai bus naudingi, plačiai panaudojami įrankiai jūsų namuose. Siūlome platų įvairių tipų atsuktuvų pasirinkimą internetu. Čia visada žemos kainos! Akcijų metu norimus atsuktuvus bei jų komplektus galite įsigyti dar pigiau.

Kokios prekės populiariausios Atsuktuvai kategorijoje šiais metais?

Atsuktuvai - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-1 d. d.

Kiek turite prekių Atsuktuvai kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 761 prekes, o kainos prasideda nuo 1.20 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Atsuktuvai kategorijoje?