Media tech Kamerka internetowa 300Kpix, MT4023 (Prekės kodas: 1200464)

10,99
UŽSAKYTI
NEMOKĖK UŽ PRISTATYMĄ
Atsiimk “Varle.lt” parduotuvėse.
ĮVERTINK:

5 iš 1 (0 Komentarų)
Pristatymas
4-11 d. d.
Garantija
24 mėn.
PDF
Atsisiųsti
Liko tik
17 vnt.
  • Klausk apie prekę / siūlyk savo kainą
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Komentarai (0)
  • Kainos istorija
  • Pirkimo gidas / straipsniai
  • Kiti pirko
VARLĖ kodas
1200464
Gamintojas
Media-Tech
Specifikacijos
Kameros, kompiuteriai ir nešiojamieji kompiuteriai telekonferencija ir paprasta peržiūrėti sistemos nereikia tvarkyklės Windows XP SP2 ir VISTA CMOS jutiklis VGA (300Kpix) optinė rezoliucija: 640 x 480 ppi vaizdo norma: iki iki 30 fps (kadrų per sekundę) technologija (mastelio keitimas) mastelio ir veido sekimo (veido krekingo) nejudančio vaizdo rezoliucija iki 5 Mpix (interpoliacija) focus nuotolis: 50 mm iki begalybės built-in mic USB sąsaja
Sensoriai
CMOS jutiklis VGA (300Kpix) optinė rezoliucija: 640 x 480 PSI
Kadrai per sekundę
30
Garantija
24
Svoris
0.134
Garantija

Internetinių kamerų, kaip ir kompiuterių, modelių bei kainų, svyruojančių nuo labai prieinamų iki labai aukštų, įvairovė sunkiai išmatuojama. Jūs tikrai nenorite mokėti už funkcijas, kurių niekada nenaudosite, todėl puiki mintis tiksliai nuspręsti, kokių savybių jums reikia, ir kokių – ne.

Būtinos savybės ir funkcijos

Didelė kameros skiriamoji geba yra būtinybė. Kuo mažesnė skiriamoji geba, tuo neaiškesnis bus jūsų atvaizdas kitame ekrane. Tinkamos skiriamosios gebos prasideda nuo 640 x 480 ribos.

Taip pat labai svarbus didelis kadrų dažnis. Kameros, kurių kadrų dažnis yra mažas, perduoda trūkčiojantį vaizdą ir vaizdas ekrane kartais „sustingsta“. Kadrų dažnis matuojamas kadrais per sekunde – ant kameros pakuotės ieškokite „fps“ žymėjimo. Jeigu norite mėgautis sklandžiu vaizdo perdavimu, kadrų dažnis turi būti didesnis nei 15 fps, o geriau, jeigu ši specifikacija siekia 30 kadrų per sekundę ir daugiau.

Ką Jums reikėtų įsigyti

Kameros darbą taip pat įtakos ir objektyvo tipas. Kai kurios kameros, skirtos pradedantiesiems, turi plastmasinį objektyvą, tačiau protingas pasirinkimas yra kameros su stikliniu objektyvu. Šiuo atveju kameros naudojimo savybės yra reikšmingai geresnės, o tuo tarpu kaina ženkliai nepadidėja.

Internetinėms kameroms tikrai praverčia automatinio fokusavimo bei šviesos reguliavimo technologijos, ypač jeigu jas naudosite tamsesniame kambaryje (pvz., kai vaizdo pokalbiai vyksta miegamajame ar pan.).

Integruotas mikrofonas bei galimybė fotografuoti nejudančius ...

Skaityti daugiau
Komentarai

Ar norite papildomos garantijos ?


Ačiū, ne. Taip