Informacija

Virusai

Virusai

Kliento namuose (€)

VARLE TC VIP (€)

VARLE TC (€)

Išvalymas kompiuterio nuo virusų ir šnipinėjimo programų

23

29

15

Trumpas galimos problemos aprašymas

Lėtai veikia kompiuteris ar virusai "sugraužė" informaciją ar kitas taikomąsias darbui namuose naudojamas programas? Atidarant internetą piktybiškai atsidarinėja nepadoraus ar reklaminio turinio puslapiai?

Atliekami darbai

"išgaudysime" virusus bei internetinius šnipus, išvalysime kompiuterį nuo kenkėjiškų programų.

Sugaištamas laikas

1,5 val.

Suinstaliuosime antivirusines bei blokuojančias internetinį šnipinėjimą programas

23

18

9

Trumpas galimos problemos aprašymas

Jaučiatės nesaugus, nes turite jums vertingu duomenų savo kompiuterio laikmenoje. Nenorite, kad tretieji asmenys neteisėtai įsilaužtų į jūsų kompiuterį, jus šnipinėtų ar vogtų jūsų duomenis.

Atliekami darbai

Pasiūlysime įsigyti (ar naudoti nemokamą) antivirusinę, internetinį šnipinėjimą blokuojančią programą ir sustiprinsime jūsų kompiuterio saugumo lygį iki maksimumo. Taip galėsite jaustis saugiai ir nebijoti, kad jūsų duomenys gali atitekti jūsų konkurentui.

Sugaištamas laikas

2 val.

 

Kliento namuose – paslauga, kuri atliekama išsikvietus VARLE techniką į namus. Už atliktus darbus paimamas atlygis, aprašytas kainininke.
VARLE TC VIP – šios paslaugos teikiamos VARLE Techniniuose centruose. Klientas pats pristato kompiuterį remontui, tačiau klientui pareikalavus ar paprašius yra galimybė kliento kompiuterį apžiūrėti einamuoju momentu. Toks kompiuteris nėra statomas į eilę. Klientas yra informuojamas, kad apmokėjimas už atliktas paslaugas yra brangesnis nei bendrąja tvarka. Už atliktas paslaugas yra apmokama nurodytomis kainomis.
VARLE TC – šios paslaugos teikiamos VARLE Techniniuose centruose. Klientas pats pristato kompiuterį remontui. Už atliktas paslaugas yra apmokama nurodytomis kainomis. Darbai atliekami bendra tvarka, kompiuteriai statomi į bendrą eilę, niekuo juos neišskiriant.