Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Powered by Asus

Issirink ASUS kompiueri

Idealūs kompiuteriai pagaminti iš geriausių komponentų
ASUS yra vienas stambiausių motininių plokščių gamintojų, kurio dalis rinkoje siekia 40%. Per keletą pastarųjų dešimtmečių kompanija tapo tikru lyderiu techninių inovacijų srityje. Kompanijos pavadinimas tapo tokių sampratų kaip kokybė, stilius, našumas, sinonimu. Turėdama vieną geriausių pasaulyje mokslinių tyrimų ir plėtros centrą ASUS sukūrė ir įgyvendino daugybę sprendimų ir technologijų, kurie jau tapo pramoniniais standartais. Remdamasi giliu kiekvieno atskiro naudotojo poreikių suvokimu ASUS kompanija yra tikra, kad siūlo pilną šiuolaikiškiausių ir inovatyviausių technologijų produktų, pajėgių spręsti įvairaus lygio problemas, spektrą. Ilgalaikės patirties kūriant ir vystant aparatinę įrangą dėka ASUS kompanija yra lyderis žvelgiant iš savo įrenginių našumo, saugumo ir patikimumo pusės. Jei norite surinkti geriausią kompiuterį, naudokite ASUS komponentus.

Jau 10 metų ASUS kompanija išlaiko savo lyderio pozicijas motininių plokščių rinkoje, o savo produktuose suderina technologiškumą, inovatyvumą ir nepriekaištingą našumą. Nuo 1989 metų 500 mln. parduotų ASUS motininių plokščių kartu su nuostabiu patikimumu ir puikiu produktų palaikymu reiškia tai, kad ASUS – tai prekės ženklas, kuriuo galima pasitikėti.

Issirink ASUS kompiueri

ASUS – pirmoji kompanija pasaulyje, galinti pasigirti pilnai automatizuota vaizdo plokščių gamyba. Atrinkti komponentai, pačios kompanijos išvystytos aušinimo sistemos ir aukščiausia kokybės kontrolė visuose gamybos etapuose leido ASUS užimti lyderio pozicijas vaizdo plokščių rinkoje. Patogi ir intuityviai suprantama programinė įranga leidžia lanksčiai nustatyti vaizdo plokščių parametrus, leidžiančius pasiekti didžiausią našumą. Ieškodamas geriausio varianto, rinkis ASUS.

Issirink ASUS kompiueri


 
Issirink ASUS kompiueri Varle.lt sertifikatas