Informacija

Baldų pristatymo sąlygos

*Savo klientams siūlome vieną greičiausių rinkoje pristatymo terminų - baldus dažniausiai pristatome greičiau nei per 10 darbo dienų (jei baldo aprašyme nenurodyta kitaip), esant galimybėms šį terminą galime dar labiau sutrumpinti. Taip pat savo produkciją visoje Lietuvoje pristatome nemokamai. Baldus galime pristatyti klientams patogiu metu prieš tai suderinus tinkamą laiką.

  • Visus užsakymus visoje Lietuvoje pristatome visiškai nemokamai iki Jūsų namo (tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas).
  • Už papildomą 14.48 € (50 Lt) mokestį kurjeris gali sunešti baldus iki jūsų buto (jei yra galimybė).
  • Visus užsakymus, kai jie atvyksta pas mus, galite nemokamai atsiimti iš sandėlio Vilniuje ir Klaipėdoje.
  • Baldai pristatomi nesurinkti, dėžėse, bet prie baldų yra pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra.

Baldai pristatomi prieš tai informavus klientą apie preliminarų pristatymo laiką. Baldai pristatomi įmonės transportu arba per siuntų tarnybą.

Prekių pristatymas į Kuršių neriją gali užtrukti ilgesnį terminą, nei jis nurodytas. Baldai į Kuršių neriją nemokamai pristatomi prisikaupus tinkamui užsakymų kiekiui. Jei galite, baldus greičiau galite atsiimti nuo perkėlos, kai baldai būna vežami Klaipėdoje. Apie terminus informuojame kiekvienu atveju atskirai.

Prekių aprašyme dažniausiai nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas pristatant). Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu ir taip pat patikslinsime suplanuotą užsakymo pristatymo datą.

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes patikrinkite prekių būklę bei pasirašykite perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente.

Jei užsakymą apmokėsite grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

 

Pristatymas į užsienį

Esant pageidavimui baldus siunčiame ir į kitas šalis. Pristatymo į užsienį išlaidas apmoka pirkėjas. Jei užsakinėjate kurjerį, kuris pristatinės prekes į užsienį, užsakinėdami pasirinkite atsiėmimą iš sandėlio bei užsakymo pastabose nurodykite, kad prekes paims kurjeris arba kad reikalingas prekių siutimas į užsienį.

 

*Sąlygos galioja tik UAB "BALDAI1" pardavėjui