Informacija

Atgaukite 2%

Akcijos taisyklės:

 1. Šios taisyklės galioja elektroninės parduotuvės VARLE.LT klientams, turintiems teisę sudaryti sandorius Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.
   
 2. Akcija vyksta 2017 metų Lapkričio 1d. -Gruodžio 31 dienomis.
   
 3. Perkant elektroninėje parduotuvėje VARLE.LT, Klientui į jo susikurtą VARLE.LT paskyrą yra grąžinami  2 (du) procentai už įsigytas prekes sumokėtos sumos virtualiais VarleEuro pinigais.
   
 4. Vieno VarleEuro pinigo vertė yra lygi € 1 (vienam eurui).
   
 5. Klientai VarleEuro pinigus į savo paskyrą elektroninėje parduotuvėje VARLE.LT gauna tik užbaigę užsakymą, t.y., kai prekė jau atsiimta ir už ją sumokėta.
   
 6. Klientas po kiekvieno pirkimo gauna nuolaidos kodą  ir informaciją apie sukauptą VarleEuro pinigų sumą el.paštu, kurį įvedė pirkimo metu.
   
 7. VarleEuro pinigai į grynuosius pinigus nekeičiami.
   
 8. Klientui suteikti virtualūs VarleEuro pinigai galioja 2018 m. sausio ir vasario mėnesiais.
   
 9. VarleEuro pinigais pirkėjas gali padengti iki 10% VARLE.LT elektroninėje parduotuvėje įsigyjamų prekių vertės.
   
 10. VarleEuro pinigais negalima atsiskaityti už partnerių parduodamas prekes.
   
 11. VARLE.LT neatsako už jokius nuostolius, susijusius su VarleEuro pinigų akcijos nutraukimu, sustabdymu ar sąlygų pakeitimu.
   
 12. VARLE.LT gali pakeisti arba papildyti šias taisykles. Pranešimas apie sąlygų pakeitimus arba papildymus yra skelbiamas interneto svetainėje www.varle.lt.
   
 13. Asmenys, dalyvaujantys VarleEuro akcijoje, patvirtina, jog besąlygiškai sutinka su šiomis taisyklėmis ir jose išdėstytomis akcijos sąlygomis ir įsipareigoja jų laikytis.
   


Kur kreiptis

Visais iškilusiais klausimais skambinkite darbo dienomis nuo 8 val. iki 19 val. informacijos telefonu  +370 670 95555 arba el. paštu info@varle.lt.