Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

SODASTREAM

Soda Stream
banner-img

SodaStream siūlo platų gazuotų gėrimų gaminimo aparatų asortimentą ir suteikia galimybę mėgautis šviežiais burbuliukais pripildytu, gazuotu vandeniu – vieno mygtuko paspaudimu. Gyvenkite tvariai ir sumažinkite vienkartinio plastiko naudojimą mėgaudamiesi šviežiu, gazuotu vandeniu, tiesiog savo namuose.

Mūsų Produktai

ART gėrimų gaminimo aparatas – menas gaminti šviežią gazuotą vandenį

Naujasis SodaStream ART gazuotų gėrimų gaminimo aparatas leidžia mėgautis gazuotų gėrimų gaminimo menu, suteikia galimybę namuose pasigaminti savo mėgiamus gėrimus. Vos tik palenkę svirtelę, paprastą vandenį galėsite paversti gazuotu ir gazuotumo lygį pasirinkti pagal turimus poreikius bei norus. Be to, ART modelis pasižymi ir retro stiliaus dizainu, turi unikalią svirtį, skirtą vandens gazavimui.

SODASTREAM ART

KODĖL SODASTREAM?

INDAPLOVĖJE PLAUNAMI BUTELIUKAI

Ar žinojote, kad SodaStream buteliukai turi galiojimo laiką? Jam pasibaigus ir atėjus metui juos pakeisti, siūlome rinktis naujos kartos, indaplovėje saugius plauti buteliukus. Su SodaStream kasdienybė taps dar paprastesnė!

INDAPLOVĖS
PLOVIMAS

PAPILDOMI SKONIAI

Suteikite gazuotam vandeniui savo mėgiamo skonio! Nesvarbu, ar mėgstate „Pepsi Max“ ar natūralesnius skonius – kartu su SodaStream galėsite gaminti savo mėgstamiausius gazuotus gėrimus!

ANGLIARŪGŠTĖS CILINDRAI

Prisukami modeliai

Prisukami angliarūgštės cilindrai – klasikinė, išbandyta ir ištestuota sistema. Tokio tipo angliarūgštės cilindrus naudoja Fizzi, One Touch, Aqua Fizz, Jet, Source, Play, Cool, Genesis ir Power gazuotų gėrimų gaminimo aparatai.

Quick Connect modeliai

Greitas ir patikimas pasirinkimas, garantuojantis patogų vandens gazavimą – Quick Connect angliarūgštės cilindrai. Naujoji Quick Connect sistema yra be galo lengvai naudojama. Šio tipo cilindrus suderinsite su naujaisiais DUO, ART, TERRA, GAIA gazuotų gėrimų gaminimo aparatais.