Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Hasbro

HASBRO – vienas didžiausių žaislų gamintojų pasaulyje. HASBRO asortimentas apima daugybę populiarių ir visame pasaulyje vaikų mylimų prekių ženklų žaislų ir žaidimų: Transformers, Avengers, Frozen, Nerf, PlayDoh, Littlest Pet Shop, My little Pony, Marvel, Star Wars, Monopoly, Trolls. HASBRO žaislai populiarūs ne tik dėl daugybės licencijų ir bendradarbiavimo su animacijų, filmų ir komiksų kūrėjais, bet ir dėl aukštos kokybės, tikslaus net mažiausių detalių atkūrimo ir plataus funkcionalumo. HASBRO asortimente yra daugybė smagių žaislų ir žaidimų įvairaus amžiaus vaikams.

HASBRO įmonė buvo įkurta 1923 m. trijų brolių: Hillelio, Hermano ir Henrio Hasenfeldų. Nuo 1942 m. iki šiol bendrovė gamina žaislus vaikams. Šis amerikiečių gamintojas siūlo kolekcines herojų ir robotų figūrėles, lėles ir pliušinius gyvūnėlius, transporto priemones, kūrybinius ir interaktyvius žaislus įvairaus amžiaus vaikams, stalo žaidimus.
HASBRO žaislai lavina vaikų kūrybinius įgūdžius ir vaizduotę. Aukšta kokybė ir originalumas yra pagrindiniai garsaus prekių ženklo sėkmės ingredientai. HASBRO žaislai gaminami iš įvairių kokybiškų medžiagų ir jų būna minkštų, guminių bei plastikinių. Lėlės, naminiai gyvūnėliai, žaisliniai ginklai, lėktuvai, interaktyvūs augintiniai ir dar daugiau – tikrai suteiks jūsų vaikui daugybę laimingų žaidimo valandų ir padės lavinti kūrybinį mąstymą, vaizduotę ir logiką.

Skaityti daugiau