Atsiprašome, tačiau šią prekę jau išpardavėme. Šio puslapio apačioje Jūs galite rasti rekomenduojamų panašių prekių.

Atskėlimo plaktukas HITACHI H45MR (Prekės kodas: 268725)

Išsimokėtinai
619,99
2140,70 Lt
IŠPARDUOTA
NEMOKĖK UŽ PRISTATYMĄ
Atsiimk “Varle.lt” parduotuvėse.
ĮVERTINK:

0 iš 0 (0 Komentarų)
Išsimokėtinai
62 €/mėn
214,07 Lt/mėn
Pristatymas
2-4 d. d.
Garantija
12 mėn.
PDF
Atsisiųsti
Liko tik
0 vnt.
  • Klausk apie prekę / siūlyk savo kainą
  • Lizingo skaičiuoklė
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Komentarai (0)
  • Kainos istorija
  • Pirkimo gidas / straipsniai
  • Jums patiks
VARLĖ kodas
268725
Savo klasės lyderis: pats galingiausias atskėlimo plaktukas 5 kg svorio klasėje.
Galingumas
950 W
Garantija juridiniams asmenims
12 mėnesių
Išsamus aprašymas

Lengvas ir labai tvirtas korpusas iš aliuminio lydinio: patobulinta ergonomika ir aušinimas. Smūgio jėga 12.5 J. Griebtuvo pasukimo fiksavimas: 12 padėčių.

Svoris
5,9 kg
Judesių skaičius
3000 sm./min.
Smūgio jėga
12,5 J
Standartiniai priedai
Šoninė rankena, 3 šešiakampiai raktai, kaltas
Gamintojas
Garantija

Bėgant metams drauge į priekį žengė ir elektrinių įrankių technologijos. Akivaizdu, kad elektriniai gręžtuvai taip pat tobulėjo. Dabar prekyboje galima rasti šimtus gręžtuvų modelių, bet kokiam turimam biudžetui, tačiau svarbiausia savybė vis dar išlieka kokybė.  Kadangi prekyboje siūloma tiek daug gręžtuvų variantų, mes sudarėme pirkimo gidą, kuris padės jums išsirinkti geriausiai poreikius ir biudžetą atitinkantį elektrinį gręžtuvą.

Iš pradžių pagalvokite, kokius darbus dažniausiai atliksite gręžtuvu? Ar gręšite skyles medyje, metale, betone? O galbūt gręžtuvas jums reikalingas sraigtų sukimui, varžtų tvirtinimui ar mišinių maišymui?

Tada turite nuspręsti, kokio gręžtuvo jums reikia – su maitinimo laidu ar belaidžio. Laidiniai gręžtuvai yra galingesni, jie gali atlikti sudėtingesnes užduotis, pavyzdžiui, išgręžti dideles skyles, gręžti betoną ar maišyti mišinius. Kita vertus, išsirinkus belaidį gręžtuvą nereikės saugotis maitinimo laido, kuris dažnai painiojasi po kojom, o naujesni modeliai pasižymi iš tiesų puikiomis savybėmis. Taigi siūlyčiau rinktis belaidį gręžtuvą, nebent dažnai gręžiate betoną ar maišote mišinius.

Jeigu dažnai gręšite betoną, tikrai norėsite gręžtuvo su kalimo funkcija. Jeigu manote, kad šios funkcijos jums nereikės, tada pataupykite pinigus ir įsigykite gręžtuvą be kalimo funkcijos. Jeigu viena pagrindinių užduočių bus betono gręžimas, tada ieškokite rotacinio gręžtuvo su kalimo funkcija. Naudodami šį gręžtuvą galėsite intensyviai naudoti smūgiavimo funkciją.

Griebtuvų dydžiai ir tipai. Daugumą ...

Skaityti daugiau
Komentarai

Ar norite papildomos garantijos ?


Ačiū, ne. Taip
Anksčiau peržiūrėtos prekės