Atsiprašome, tačiau šią prekę jau išpardavėme. Šio puslapio apačioje Jūs galite rasti rekomenduojamų panašių prekių.

Atskėlimo plaktukas HITACHI H45MR (Prekės kodas: 268725)

0 €
IŠPARDUOTA
NEMOKĖK UŽ PRISTATYMĄ
Atsiimk “Varle.lt” parduotuvėse.
ĮVERTINK:

00 (0 Komentarų)
PDF
Atsisiųsti
Garantija
12 mėn.
Pristatymas
Liko tik
0 vnt.
  • Klausk apie prekę / siūlyk savo kainą
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Komentarai (0)
  • Kainos istorija
  • Pirkimo gidas / straipsniai
  • Kiti pirko
VARLĖ kodas
268725
Savo klasės lyderis: pats galingiausias atskėlimo plaktukas 5 kg svorio klasėje.
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

Bėgant metams drauge į priekį žengė ir elektrinių įrankių technologijos. Akivaizdu, kad elektriniai gręžtuvai taip pat tobulėjo. Dabar prekyboje galima rasti šimtus gręžtuvų modelių, bet kokiam turimam biudžetui, tačiau svarbiausia savybė vis dar išlieka kokybė.  Kadangi prekyboje siūloma tiek daug gręžtuvų variantų, mes sudarėme pirkimo gidą, kuris padės jums išsirinkti geriausiai poreikius ir biudžetą atitinkantį elektrinį gręžtuvą.

Iš pradžių pagalvokite, kokius darbus dažniausiai atliksite gręžtuvu? Ar gręšite skyles medyje, metale, betone? O galbūt gręžtuvas jums reikalingas sraigtų sukimui, varžtų tvirtinimui ar mišinių maišymui?

Tada turite nuspręsti, kokio gręžtuvo jums reikia – su maitinimo laidu ar belaidžio. Laidiniai gręžtuvai yra galingesni, jie gali atlikti sudėtingesnes užduotis, pavyzdžiui, išgręžti dideles skyles, gręžti betoną ar maišyti mišinius. Kita vertus, išsirinkus belaidį gręžtuvą nereikės saugotis maitinimo laido, kuris dažnai painiojasi po kojom, o naujesni modeliai pasižymi iš tiesų puikiomis savybėmis. Taigi siūlyčiau rinktis belaidį gręžtuvą, nebent dažnai gręžiate betoną ar maišote mišinius.

Jeigu dažnai gręšite betoną, tikrai norėsite gręžtuvo su kalimo funkcija. Jeigu manote, kad šios funkcijos jums nereikės, tada pataupykite pinigus ir įsigykite gręžtuvą be kalimo funkcijos. Jeigu viena pagrindinių užduočių bus betono gręžimas, tada ieškokite rotacinio gręžtuvo su kalimo funkcija. Naudodami šį gręžtuvą galėsite intensyviai naudoti smūgiavimo funkciją.

Griebtuvų dydžiai ir tipai. Daugumą ...

Skaityti daugiau
Komentarai

Ar norite papildomos garantijos ?


Ačiū, ne. Taip