Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Svoris (kg)
Pristatymo laikas
Rodyti daugiau
Reinold Max 6kg miltelinis gesintuvas - Gesintuvai
Reinold Max 6kg miltelinis gesintuvas
 
33,99
-12 %
29,99 2-4 d. d.
(19)
Gesintuvas miltelinis BC be monometro 1kg - Gesintuvai
Gesintuvas miltelinis BC be monometro 1kg
 
10,99 2-5 d. d. (9)
Reinold Max 2kg miltelinis gesintuvas - Gesintuvai
Reinold Max 2kg miltelinis gesintuvas
 
17,99 2-4 d. d. (2)
STAC PLASTIC Gesintuvas 1kg - Gesintuvai
STAC PLASTIC Gesintuvas 1kg
 
9,99 2-5 d. d. (0)
  • Svoris (kg): 1

Gesintuvas – būtina prekė jūsų saugumui

Gesintuvas – prekė kurią perkame tikėdamiesi, kad jos praktiškai panaudoti neteks. Gesintuvą privaloma turėti mašinoje, biure, bet svarbu juos turėti ir namuose. Pirkdami gesintuvą turite įsitikinti, kokio tipo bei dydžio gesintuvas jums reikalingas. Svarbu, kad gesintuvai būtų laikomi patogioje, prieinamoje vietoje, kad nelaimės metu juos būtų nesunku rasti.

Gesintuvų tipai skirtingoms gaisro rūšims

Prieš įsigyjant gesintuvą, būtina žinoti, kad ne visi gesintuvai tinkami visiems gaisrų atvejamas. Norint užkirsti kelią didesniems nemalonumas nelaimės atveju, reikia žinoti gesintuvų tipus bei rūšis. Yra trys gesintuvų rūšys: milteliniai, vandens putų ir angliarūgštės gesintuvai. Tačiau vien jų žinoti nepakanka. Norint suprasti, kaip teisingai elgtis gaisro atveju, būtina susipažinti ir su pagrindinėmis gaisrų klasėmis. Pirmoji klasė – A, tai dažniausiai pasitaikantys gaisrai, kai dega mediena, popierius, tekstilė, guma ar plastikas. B – degūs skysčiai turintys savybę lydytis: tepalai, lakas, benzinas. C klasei priskiriamos degančios dujos, pavyzdžiui vandenilis.  D – degančių metalų gaisrai. F- virtuvėje naudojamų riebalų bei aliejų sukelti gaisrai. Paskutinė gaisrų rūšis, kuri skirtingai nei kitos rūšys yra žymima ne raide, o žaibo simboliu – elektros įrenginių sukelti gaisrai.

Pirmasis gesintuvų tipas – milteliniai gesintuvai, naudojami A, B ir C rūšies gaisrams gesinti. Taip pat, elektros įrenginių, kurių galingumas neviršija 1000 V įtampos, sukeltiems gaisrams gesinti. Vandens putų gesintuvai labiausiai tinka B rūšies gaisrams gesinti. Taip pat jie tinkami ir elektros įrenginių gesinimui. Angliarūgštės gesintuvai tinkamiausi elektros įrenginiams gesinti. Jais gesinti galima ir B rūšies gaisrus. Yra ir universalūs gesintuvai, kurie gali tuo pat metu gesinti kelias skirtingas ugnies rūšis. Tokie gesintuvai žymimi keliomis raidėmis, pavyzdžiui A-B ar A-B-C. Svarbu, kad gesintuvai būtų naudojami atsižvelgiant į gaisro rūšį ir tik pagal paskirtį.

Dėmesį turėtumėte atkreipti ne tik į raides nurodytas ant gesintuvo, bet ir ir skaičius, kurie nurodo, kiek ugnies gesintuvu galima užgesinti. Taip pat svarbu įsitikinti ar gesintuvo galiojimo laikas nėra pasibaigęs. Jei gesintuvo galiojimo terminas pasibaigė yra didelė rizika, kad jis negalės atlikti savo pagrindinės funkcijos.

Gesintuvai būna skirtingų dydžių, jie matuojami kilogramais. Gesintuvo dydį rinktis reiktų pagal patalpos ar pastato dydį. Gyventojų patogumui gesintuvai gaminami tiek mažose tiek didelėse talpose ar su primontuotais ratukais. Patariama rinktis didesnį gesintuvą.

Gesintuvus galima rinktis iš daugkartinių arba vienkartinių. Vienkartiniai gesintuvai paprastai būna pagaminti iš plastiko ir yra pigesni. Jie nėra papildomi, todėl galiojimo laikui baigiantis, jie pradeda prarasti slėgį esantį viduje ir turi būti keičiami dėl saugumo reikalavimų. Tuo tarpu daugkartinio naudojimo gesintuvai yra patvaresni. Kadangi jie yra papildomi, gali tarnauti ilgesnį laiką.

Kokybiški gesintuvai internetu už gerą kainą

Apsaugokite savo turtą bei gyvybę – įsigykite įvairių tipų gesintuvus internetu. Čia rasite 2kg, 4kg, ar 6kg kokybiškus gesintuvus namams, biurui bei mašinai už gerą kainą.

Kokios prekės populiariausios Gesintuvai kategorijoje šiais metais?

Gesintuvai - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 2-4 d. d.

Kiek turite prekių Gesintuvai kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 10 prekes, o kainos prasideda nuo 9.99 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Gesintuvai kategorijoje?