Išvalyti filtrus
Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Galingumas (W)
Serija
Spalva
Pristatymo laikas
Rodyti daugiau
TOP
Garo valytuvas Vileda Steam XXL - Garais valantys prietaisai
Garo valytuvas Vileda Steam XXL
 
95,99
-23 %
73,99 1-2 d. d.
(17)
TOP
Garo valytuvas Vileda Steam 146590 - Garais valantys prietaisai
Garo valytuvas Vileda Steam 146590
 
91,99
-30 %
63,99 4-7 d. d.
(164)
Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Kas yra garais valantys prietaisai arba gariniai valytuvai?

Garais valantis prietaisas – tai įrenginys, kuris yra skirtas visapusiškam ir veiksmingam durų, grindjuosčių, langų, drabužių, automobilių valymui ir dezinfekcijai. Kaip nurodo pats pavadinimas, pagrindinė garinių valytuvų funkcija yra valyti paviršius garais.

Ar valymas garais yra higieniškas?

Taip. Garais valančiame prietaise vanduo įkaitinamas iki virimo temperatūros, o karšti garai sunaikina visas kenksmingas bakterijas. Tokiu būdu galima lengvai atlikti dezinfekciją. Garais valantys prietaisai dezinfekuoja paviršius – 100% pašalina dulkes, o kartu su jomis kenksmingas bakterijas, virusus ir alergenus.

Kokie yra garinių valytuvų privalumai?

Pagrindiniai garais valančių prietaisų privalumai yra tokie, kad šie įrenginiai ne tik efektyviai valo, šalina riebias dėmes bet ir dezinfekuoja. Valymas garais nepalieka pėdsakų ir kitų žymių, yra nekenksmingas sveikatai ir gali pakeisti kelis buitinės įrangos prietaisus.

Kuo skiriasi garais valantys prietaisai?

Gariniai valytuvai skiriasi savo elektrinių šildytuvų galia, garų srovės intensyvumo reguliavimo buvimu ar jo trūkumu, vandens rezervuaro talpa ir kitomis ypatybėmis.

Į kokius parametrus verta atkreipti dėmesį renkantis garinį valytuvą?

Renkantis garais valantį prietaisą rekomenduojama atkreipti dėmesį į jo galią, garų slėgį, rezervuaro talpą, garų drėgmės valdiklį, žarnos ir laido ilgį.

Pastaruoju metu labai išpopuliarėjo garais valantys prietaisai. Garais valančiame įrenginyje generatorius formuoja garus, naikinančius bakterijas, mikrobus, alergenus, todėl medicininėms įstaigoms šis įrenginys yra tikras išganymas. Tačiau ir visiems žmonėms garais valantis prietaisas arba dar vadinamas garų generatoriumi gali palengvinti gyvenimą namie. Garais valantys prietaisai – tikrasis technikos stebuklas: ne tik plauna, valo, bet ir dezinfekuoja. Ar verta pirkti šį įrenginį? kaip pasirinkti? Varlė.lt specialistai apie garais valančius prietaisus atrinko svarbiausius dalykus.

Kas tai per įrenginys?

Garais valantis prietaisas – tai įrenginys, skirtas visapusiškam ir veiksmingam durų, grindjuosčių, langų, drabužių, automobilių valymui ir dezinfekcijai. Į šio įrenginio pagrindinę funkciją implikuoja pats pavadinimas – garais valantis prietaisas valo paviršius garais.

Garais valančio prietaiso veikimo principą nesunku suprasti: rezervuare (garų katile) šildomas vanduo ir įvairių garų valytuvo antgalių dėka išvedamas į paviršių stipraus karštų garų srovės pavidalu. Tokio valymo metu jūs sutaupote (nereikės pirkti buitinės chemijos priemonių) ir nepaverčiate savo namų chemijos preparatų lauku, nes šiam procesui naudojamas tik vanduo. Garais valančio prietaiso dėka jūs greitai pasieksite idealią švarą nekenkdami savo sveikatai bei aplinkai ir tai yra pagrindinis šio įrenginio privalumas.

Ar toks valymas bus higieniškas? Žinoma, bus. Juk garais valančiame prietaise vanduo įkaitinamas iki virimo temperatūros, o karšti garai sunaikina visas kenksmingas bakterijas. Tokiu ...

Skaityti daugiau

Įvairios paskirties garais valantis prietaisas gali padėti greičiau nuvalyti tiek kietą grindų dangą ar langus, tiek virtuvės įrangą. Be to, kadangi valant garais nereikia papildomų ploviklių ir valymo priemonių, mažiau teršite aplinką. Skaityti daugiau