Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Frezavimo antgaliai EDE

(1)
EDE frezavimo antgaliai - garantuota kokybė už sąžiningai gerą kainą. Parduotuvėje turime daugiau nei 1 modelių. EDE frezavimo antgaliai vienos iš populiariausių mūsų prekių. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą EDE modelį.
Rodyti daugiau
  • 0.0
  • 2-4 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
20.99  €

Frezavimo antgaliai – neatsiejama frezos dalis

Frezavimo antgaliai – neatsiejama frezų veikimo ir naudojimo dalis. Tai frezų arba frezavimo įrankių galvutės, kurios ir atlieka pagrindinį frezavimo darbą. Jos skirtos medienai, metalui, plastikui frezuoti ir gali būti įvairių dydžių bei formų. Iš esmės, frezų antgaliai yra panašūs į paprastus grąžtus, tačiau, skirtingai nei pastarieji, medienos paviršiuje jie atlieka horizontalius, įstrižus pjūvius, o ne gręžia į gylį. Frezų antgaliai gali būti įvairiausių dydžių, formų, ilgių, o tai reiškia, kad kiekvienas gali rasti sau tinkamus ir reikiamus frezų antgalius. Negana to, galima juos įsigyti komplektais, o tai yra itin patogu ir praktiška.

Į ką atsižvelgti renkantis frezavimo antgalius?

Frezavimo antgaliai veikia pašalindami dalį medienos nuo paviršiaus ir padeda atlikti įvairius pjūvius, kurie paviršiuje sudaro ornamentus ir formas. Tai neatsiejama frezų veikimo dalis, nuo kurios ir priklauso frezos veikimas. Tačiau, antgalių gali būti įvairiausių formų ir dydžių, o norint pasirinkti tinkamus ir kokybiškus frezavimo antgalius labai svarbu atsižvelgti į kelis dalykus.

Pirmiausia, naudinga atsižvelgti į frezavimo antgalių formą. Galima rasti įvairių formų frezavimo antgalių. Vieni yra cilindriniai ir gali būti naudojami tiek medienos, tiek metalo ar plastiko frezavimui. Taip pat, galima rasti apvalius frezų antgalius. Jie puikiai tinka baigiamiesiems frezavimo darbams, padeda išgauti išlenktas formas. Siaurėjantys antgaliai – turi siaurą galą ir leidžia atlikti itin smulkius, detalius frezavimo darbus. Galiausiai, galima rasti ir 3D antgalių. Tai, dažniausiai, platūs antgaliai siauru galu, kurie padeda išgauti specialias formas paviršiuose, nesvarbu, ar jei mediniai, ar metaliniai.

Rinkdamiesi atsižvelkite į medžiagą, iš kurios pagaminti frezavimo antgaliai. Nuo medžiagos priklauso frezavimo antgalio patvarumas, efektyvumas. Frezų antgaliai gali būti gaminami iš karbido. Jie patvariausi, ilgaamžiškiausi ir efektyviausi frezų antgaliai. Jie nėra itin brangūs, tačiau, frezavimo darbus atlieka nepriekaištingai. Dėl šios priežasties, jie naudojami intensyviems, didelio greičio reikalaujantiems frezavimo darbams. Jie tinka metalui, medžiui, plastikui frezuoti. Frezavimo antgaliai gali būti gaminami ir iš HSS plieno. Jie yra tvirti, atsparūs susidėvėjimams ir garantuoja stabilų ir efektyvų veikimą. Šios medžiagos antgaliai puikiai tinka baigiamiesiems, intensyviems frezavimo darbams. Nors nėra itin brangūs, jie netinka greitam frezavimui, kaip karbido antgaliai. Šiais antgaliais galėsite frezuoti tiek medieną, tiek plastiką ar metalą.

Nepamirškite pasirinkti tinkamo dydžio. Kadangi, frezavimo antgaliai gali būti ne tik skirtingų formų, bet ir dydžių, labai svarbu pasirinkti tinkamai. Tai geriausiai daryti atsižvelgiant į tai, kokius darbus planuojama daryti. Na, o praktišku pasirinkimu visada taps ir frezavimo antgalių rinkinys su skirtingų tipų ir dydžių antgaliais.

Frezavimo antgaliai – gera kaina perkant internetu

Frezavimo antgaliai yra neatsiejama frezų veikimo ir naudojimo dalis. Jie atlieka pagrindinį frezavimo darbą, leidžia įvairių medžiagų paviršiuose išgauti norimus pjūvius. Siūlome platų, įvairių formų ir dydžių frezavimo antgalių pasirinkimą internetu, už gerą kainą. Akcijų metu norimus ir tinkamus frezavimo antgalius galėsite įsigyti dar pigiau.

Rodyti daugiau

1️⃣ Frezavimo antgaliai EDE - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-7 d. d.

3️⃣ Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Frezavimo antgaliai EDE kategorijoje?

4️⃣ Kiek turite prekių Frezavimo antgaliai EDE kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 623 prekes, o kainos prasideda nuo 1.71 Eur