Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
RCD jungiklis AC tipo su vardine srove IΔn = 30mA.
Jungiklis LE-402062 skirtas montuoti ant bėgio DIN TS-35.
| Įrenginio tipas : | RCD jungilklis, Trifazis, AC tipas |
| Vardinė diferencijuota srovė : | 30 mA |
| Nominali srovė : | 25 A |
| Polių kiekis : | 4 |
| Vardinė trumpojo jungimo trukmė : | 10000 A |
| Nominali įtampa : | 400 V AC / 50 Hz |
| Jungčių tipas : | sriegiami gnybtai |
| Korpusas : | Plastikas, montavimas ant DIN, TS-35 bėgelio |
| Plotis moduliuose 17.5 mm : | 4 |
| Svoris : | 0.312 kg |
| Matmenys : | 71 x 83 x 75 mm |
| Gamintojas / Markė : | LEGRAND |
| Garantija : | 2 metai |
CE atitikties deklaracija
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …