Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
ASUS TUF-GAMING-750G-EVO yra 750 W ATX maitinimo blokas, sukurtas PC naudojimui, turintis aktyvų aušinimą su vienu viršuje sumontuotu ventiliatoriumi. Jame yra keli maitinimo jungikliai, tokie kaip 20+4 pin ATX, PCIe ir SATA, ir jis siūlo apsaugą nuo įvairių elektros problemų, tokių kaip per didelė srovė ir trumpasis jungimas.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Maitinimo Blokas (PSU) |
| Prekės Ženklas | ASUS |
| Modelis | TUF-GAMING-750G-EVO |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 140 mm (W) × 86 mm (H) × 150 mm (D) |
| Svoris | 1.32 kg |
| Spalva | Juoda |
Techniniai Duomenys |
|
| Galia | 750 W |
| AC Įtampa | 100 - 240 V |
| 80 PLUS Sertifikatas | 80 PLUS Gold |
| Aušinimo Tipas | Aktyvus |
| Vidutinė Laiko Tarpas Tarp Gedimų (MTBF) | 120 000 valandų |
Apsaugos Funkcijos |
|
| Maitinimo Apsaugos Funkcijos | Per mažai įtampos, Per didelė srovė, Perkaitimas, Trumpasis jungimas, Per didelė įtampa, Per didelė galia |
Jungtys ir Sąsajos |
|
| Pagrindinės Plokštės Maitinimo Jungtis | 20+4 pin ATX |
| SATA Maitinimo Jungčių Skaičius | 4 |
| PCI Express Maitinimo Jungtys (6+2 pin) | 2 |
| CPU Maitinimo Jungtis (4+4 pin) | Taip |