Pilkos spalvos Kalėdiniai eglutės žaisliukai, rankų darbo, stikliniai, retro stiliaus, puiki Kalėdinė dovana, rinkinys 5 vnt/ 6cm diametro  

(Prekės kodas: 14779093) Pardavėjas: UAB "Monaris"
4.5/5 ( 4 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
16,91
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
2-4 d. d.
Liko tik
5+ vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
14779093

Apie ką pirmiausia pagalvojate, kai išgirstate žodį Kalėdos ? Apie šeimos susibūrimą? Dovanas po eglute? Linksmą Kalėdinę muzika, vos girdimą pro juoko ir linksmybių šurmulį? Laimingų vaikų klegesį? O galbūt pagalvojate apie Kalėdų eglutę bei tradiciją ją puošti?

Eglutės puošimas simbolizuoja Kalėdų laikotarpio pradžią. Visada norisi, kad šis procesas užsitęstų ilgiau, nes juk tai yra tokia brangi akimirka visai šeimai bei vaikams. Paimdami kiekvieną stiklo papuošalą eglutei, atidžiai pasirinkate vietą ant jos šakų ir atsargiai jį pakabinate, stengdamiesi jo nenumesti. Atrodo, kad šios tradicijos nesilaikėte visą amžinybę, tačiau kiekvienais metais ji yra įmanoma su „Sawrasko“ Kalėdiniais papuošimais. Kaip ir senoviniai stikliniai papuošimai, šie taip pat yra pūsti ir dažyti rankomis, todėl kiekvienas stiklo žaisliukas šiek tiek skiriasi nuo kitų ir turi savo individualių potepių.

Šis mėlynų, baltų, raudonų, violetinių, orandžinių spalvų stiklo papuošimas vaizduoja bažnyčią, apgaubtą storu sniego sluoksniu. Tiesiog žiūrėdami į šį paveikslėlį, Jūs jau galite prisiminti Kalėdines giesmes, giedamas bažnyčioje, kur garsai aidi per visą salę ir pasiekia Jūsų širdis ir protus. Šis jausmas buvo išsaugotas šiame elegantiškame stiklo papuošime, pagamintame su meile ir laikantis senų stiklo pūtimo tradicijų Vokietijoje. Dabar jis gali papuošti ir Jūsų eglutę. Įsileiskite rankų darbo Kalėdinę dvasią į savo namus.

 Pagaminta Vokietijoje

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai
Panašios prekės

 
Prekė išparduota ()

 
Prekė išparduota ()