Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Dviračių kompiuteriai ir jų priedai Iso Trade

(1)
Iso Trade dviračių kompiuteriai ir jų priedai - aukštos kokybės ir draugiškos kainos garantija. Parduotuvėje turime daugiau nei 1 modelių. Iso Trade dviračių kompiuteriai ir jų priedai mėgstamas mūsų klientų pasirinkimas. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą Iso Trade modelį.
Rodyti daugiau
  • 0.0
  • 7-10 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
6.38  €

Dviračių kompiuteriai: kas tai ir ką naudinga apie juos žinoti?

Dviračių kompiuteriai yra baterijomis veikiantys elektroniniai prietaisai, kurie prisitvirtina prie dviračio, dažniausiai, kalnų arba plentinio, ir suteikia platų informacijos spektrą. Jie naudingi ir reikalingi dviratininkams todėl, kad suteikia informaciją apie greitį, nuvažiuotą atstumą, kelionės laiką ir t.t.. Dviračių kompiuteriai važiavimo greitį išmatuoja naudodami magnetus ir jutiklius, dviračio rate ir rėme. Šie įtaisai gali būti tiek paprasti, standartiniai, tiek labai modernūs ir išmanūs. Jei standartinis dviračio kompiuteris turės odometrą, nurodys greitį, pažangesni modeliai gali išmatuoti kiek kartų per minutę apsisuko pedalai, suteikti informaciją apie sudegintas kalorijas, širdies ritmą, temperatūrą. Dalis jų, net gali rodyti žemėlapius. Tai neatsiejamas ir būtinas įrenginys profesionaliems dviratininkams, kurie nori dar efektyviau ir sėkmingiau važinėti bei sekti savo rezultatus.

Kokio funkcijos ir ypatybės yra svarbiausios renkantis dviračio kompiuterį?

Norėdami išsirinkti gerą ir kokybišką bei efektyviai veikiantį dviračio kompiuterį, turėtumėte atsižvelgti į jo suteikiamas funkcijas ir ypatybes. Visų pirma, labai svarbios yra GPS funkcijos. Tiesa, naudinga atminti, kad pigiausi ir paprasčiausi kompiuteriai, greičiausiai, tokių funkcijų neturės. Tačiau, pažangesni modeliai turės GPS funkcijas, kurios ne tik padės išmatuoti numintus atstumus, bet ir leis matyti žemėlapį ar net naudoti navigaciją. Navigacija neleis nuklysti nuo maršruto ir praneš visas nuorodas, kurios padės pasiekti kelionės tikslą.

Daug dėmesio skirkite ypatybėms ir funkcijoms, kurios nurodo informaciją apie važiavimą. Labai svarbu, kad dviračio kompiuteris nurodytų važiavimo greitį, nuvažiuotą atstumą. Na, o pažangūs modeliai net gali nurodyti vietos aukštį, pedalų apsisukimus per minutę ar net išmintą galią. Specialūs jutikliai ir magnetai, kurie yra tvirtinami prie dviračio ratų, rėmų padeda šią informaciją suteikti tiksliai ir aiškiai. Geriausias ir pažangiausias kompiuteris nurodys tikslią ir labai plačią informaciją, bet kainuos daugiau.

Duomenys apie sveikatos būklę, taip pat, labai svarbūs. Naudinga, jei dviračio kompiuteris nurodo ne tik važiavimo greitį ar turi odometrą, bet ir gali suteikti informaciją apie širdies ritmą, sudegintų kalorijų skaičių. Tiesa, tokią informaciją kompiuteris suteiks tik tada, kai prie jo bus prijungtas riešo ar krūtinės jutiklis.

Galiausiai, atsižvelkite į dviračio kompiuterio ekrano kokybę. Ekranas yra esminis aspektas, dažnu atveju, lemiantis ir įrenginio kainą. Pigiausi kompiuteriai turi juodai baltus ekranus, o populiariausi ir geriausi – liečiamus, spalvotus ir aukšta raiška pasižyminčius ekranus. Tiesa, jie bus kur kas brangesni. Daugelis gamintojų leidžia keisti ekrano parametrus, nustatyti kokią informaciją ekranas rodys ir t.t..

Dviračių kompiuteriai – patogu ir greita pirkti internetu

Praktiški ir labai naudingi dviračių kompiuteriai yra neatsiejama dviratininko gyvenimo dalis. Šis nedidelis, bet labai praktiškas įrenginys padeda stebėti važiavimo greitį, atstumą, sekti maršruto nuorodas bei suteikia dar daugiau, įvairių ypatybių bei funkcijų. Siūlome platų ir įvairių dviračių kompiuterių asortimentą, už prieinamą kainą. Patogu ir greita pirkti internetu, o akcijų metu, norimus ir patinkančius dviračių kompiuterius galite įsigyti dar pigiau.

Rodyti daugiau

1️⃣ Dviračių kompiuteriai ir jų priedai Iso Trade - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-7 d. d.

2️⃣ Kokios prekės populiariausios Dviračių kompiuteriai ir jų priedai Iso Trade kategorijoje šiais metais?

3️⃣ Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Dviračių kompiuteriai ir jų priedai Iso Trade kategorijoje?

4️⃣ Kiek turite prekių Dviračių kompiuteriai ir jų priedai Iso Trade kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 181 prekes, o kainos prasideda nuo 4.86 Eur