Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Dviračiai Kalnų dviračiai

(2)
Kalnų dviračiai MTB (angl. Mountain Terrain Bike) šiuo metu yra populiariausias dviračių tipas. Kalnų dviračiai turi specialius sustiprintus rėmus, mažesnį ratlankio spindulį ir platesnes padangas. Jų konstrukcija lemia, kad šio tipo dviračiai skirti važinėti nelygiais ir kalnuotais keliais, bekelėmis, po smėlį ir balas. Kalnų dviračių komplektaciją sudaro didelis pavarų skaičius (paprastai jų būna nuo 21 iki 30), dėl to šio tipo dviratis yra efektyviausias nelygiose vietovėse. Juo galima važiuoti bet kokia kelio danga: purvu, smėliu, žvyru, akmenimis, miško takais, kalvotomis vietovėmis. Kalnų dviračiai turi plačias padangas su giliu protektoriumi, kurio dėka dviratis neslysta važiuojant purvina ir šlapia kelio danga. Kalnų dviračio priekinės žvaigždės yra aukščiau nei kitų tipų dviračių, todėl jų pravažiuojamumas yra didesnis. Vairas tiesus ir platus, stabdžių rankenos ir pavarų perjungėjai lengvai pasiekiami, kad dviratininkas galėtų visą laiką laikyti rankas ant stabdžių rankenėlių. Kalnų dviračių stabdžiai gali būti svirtiniai arba diskiniai. Pastarasis variantas geresnis, nes stabdymui netrukdo ant ratų esantis purvas. Kalnų dviračiai būna standūs arba su amortizuojančia pakaba. Amortizatoriai suteikia didesnį komfortą važiuojant nelygia vietove, sumažina dinaminę apkrovą tenkančią ratams ir užtikrina didesnį sukibimą leidžiantis nuo kalno.
Rodyti daugiau
*“SB Lizingas nieko nekainuoja“ akcija tik sutartims iki 10 mėn. ir renkantis kitą periodą kainodara skirsis
  • 0.0
  • 1-4 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
689 €
  • 0.0
  • 2-4 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
515.96  €
51.60  €/mėn be pabrangimo

Kalnų dviračiai: kas jie ir ką naudinga žinoti?

Nors ir nurodo dviračių pavadinimas, kalnų dviračiai yra skirti ne tik kalnuotoms trasoms ir keliams įveikti. Kalnų dviračiai tai dviračių tipas, kuris, iš esmės, yra skirtas važinėjimui bekelėmis ir užmiesčio keliais. Žinoma, kalnų dviračiai turi panašumų ir su kitų tipų dviračiais, tačiau, yra papildyti ypatybėmis, kurios pagerina šių dviračių patvarumą, našumą važiuojant „sunkiomis“ trasomis. Dažniausiai, kalnų dviračiai turi lengvus rėmus, priekinę arba pilną pakabą, dideles padangas, patvarius ratus, galingus stabdžius ir žemesnes pavaras, kurios leidžia įvažiuoti į itin stačius kalnus.

Kalnų dviračiai yra sukurti taip, kad būtų greiti, gretai reaguojantys, o taip pat, leistų įveikti įvairias kliūtis, su kuriomis susiduriama užmiesčio keliais. Nors skirtingų gamintojų kalnų dviračiai būna aprūpinti skirtingais dizainais ir ypatybėmis, visi jie garantuoja puikų sukibimą su keliu, smūgių ir duobių sugėrimą bei patogumą, važiuojant sudėtingomis sąlygomis. Negana to, jie yra gaminami iš patvaresnių medžiagų, todėl, yra patvaresni nei kitų tipų dviračiai. Kalnų dviratis gali būti tiek elektrinis, tiek standartinis, moteriškas, vyriškas, o taip pat, skirtas ir vaikams. Tad pasirinkti tikrai rasite iš ko.

Kaip pasirinkti tinkamą kalnų dviratį?

Kalnų dviračiai gali būti įvairiausių dizainų, dydžių ir gaminami skirtingų gamintojų. Na, o norint pasirinkti tokį, kuris garantuos efektyvias, patogias keliones, prieš įsigyjant, labai svarbu atsižvelgti į kelis dalykus.

Visų pirma, labai svarbu žinoti, kad kalnų dviračiai gali būti skirtingų tipų. Iš tiesų, jie gali būti skirstomi į keturias, pagrindines kategorijas. Pirmasis tipas – XC kalnų dviračiai. Tai „cross-country“ tipo dviračiai, skirti efektyviam ir greitam važiavimui. Jie itin galingi, neturi daug paminkštinimų, minkštos pakabos, todėl, yra lengvesni ir leidžia išvystyti didesnį greitį. Universaliausi yra „trail“ tipo kalnų dviračiai. Jie gali važiuoti tiek lygumomis, tiek kalnais. „Enduro“ tipo dviračiai – tinkamesni nuokalnė. Jie reikalauja daugiau pedalų mynimo leidžiantis nuo kalnų, tačiau, pasižymi patogumu, nepaisant trasos sudėtingumo. Galiausiai, kalnų dviračiai gali būti nuokalnių tipo. Kaip ir sako pavadinimas, jie skirti važiavimui nuokalnėmis ir stataus kalno negalėtų efektyviai įveikti.

Atsižvelkite į medžiagą, iš kurios pagamintas dviračio rėmas. Nors kalnų dviračiai gali būti gaminami iš įvairiausių medžiagų, vis dėlto, dažniausiai sutinkami aliumininiai arba anglies pluošto dviračiai. Nuo medžiagos, žinoma, priklauso kalnų dviračio patvarumas, svoris ir kaina. Aliuminis naudojamas plačiausiai dėl mažos kainos, bet gero patvarumo. Anglies pluoštas yra populiarius dėl savo lengvumo, tačiau, tokių dviračių kainą gana aukšta.

Daug dėmesio skirkite ratų dydžiui. Iš esmės, kalnų dviratis gali turėti 26, 27,5 arba 29 colių ratus. 26 dydžio ratai laikomi standartiniais, tačiau, didesni ratai tampa vis populiaresni, kadangi, leidžia patogiau įveikti įvairaus sudėtingumo kelius. 29ers ratai puikiai tinka sudėtingoms trasoms, o 27,5 dydžio ratai yra tarsi aukso viduriukas. Tinkamo ratų dydžio pasirinkimas priklauso nuo to, kaip ir kur planuojate važiuoti.

Nepamirškite pasirinkti tinkamo kalnų dviračio dydžio. Kalnų dviratis gali būti tiek moteriškas, tiek vyriškas, tiek skirtas vaikams. Taip pat, jie skirstomi ir į standartinius dydžius: S, M ir L. Dviratį rinkitės pagal savo ūgį, kūno sudėjimą ir vadovaukitės gamintojo nurodymais bei rekomendacijomis.

Ko gero geriausi kalnų dviračiai – patogu ir greita pirkti internetu

Kalnų dviračiai ir jų sportas, daugeliui, yra geriausias laisvalaikio praleidimo būdas ar net hobis. Tai patvarūs, patogūs ir efektyvūs dviračiai, leidžiantis mėgautis važiavimu, kad ir kokio sudėtingumo būtų pasirinkta trasa. Siūlome didelį, įvairių kalnų dviračių asortimentą, už ko gero geriausią kainą. Patogu ir greita pirkti internetu, o akcijų metu, norimus kalnų dviračius galėsite įsigyti dar pigiau.

Rodyti daugiau

1️⃣ Dviračiai Kalnų dviračiai - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-10 d. d.

2️⃣ Kokios prekės populiariausios Dviračiai Kalnų dviračiai kategorijoje šiais metais?

3️⃣ Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Dviračiai Kalnų dviračiai kategorijoje?

4️⃣ Kiek turite prekių Dviračiai Kalnų dviračiai kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 1465 prekes, o kainos prasideda nuo 22.54 Eur