Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Dviračiai Elektriniai dviračiai

(3)
Elektrinis dviratis pats jus užveš į kalną. Šio tipo dviračius supa daugybė skirtingų nuomonių, tačiau pagrindinis elektrinių dviračių išskirtinumas – pagalba minant – yra neginčijamas. Artėjant prie įkalnės tikrai nebereikės jaudintis ar sugebėsite savo jėgomis užvažiuoti į kalną, nes šį darbą atliks elektrinis dviratis. Taip pat tokio dviračio naudą galima pajusti itin vėjuotomis dienomis. Įvairių dydžių bei formu. Vaikams, moterims, vyrams. Varikliai 250w-500w. Su baterija bei įkroviklių. Rėmo dydis nuo 46 cm iki 59 cm. Akumuliatoriaus užraktas. Sulankstomi dviračiai
Rodyti daugiau
*“SB Lizingas nieko nekainuoja“ akcija tik sutartims iki 10 mėn. ir renkantis kitą periodą kainodara skirsis
  • 5.0 (2)
  • 2-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
1316.11  €
-3 %
131.61  €/mėn be pabrangimo
  • 0.0
  • 1-3 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
689 €
68.90  €/mėn be pabrangimo
  • 0.0
  • 1-3 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
685 €
-2 %
68.50  €/mėn be pabrangimo

Elektriniai dviračiai – greiti, galingi ir itin lengvai naudojami

Elektrinių prietaisų technologijos, šiomis dienomis, labai greitai vystosi, o vienu iš plačiausiai naudojamų tokio tipo įrenginiu tampa – elektrinis dviratis. Tai puiki, dviratė transporto priemonė, kuri padeda šiuolaikiniam žmogui grįžti prie meilės dviračiui, pasižymi ekologiškumu, padeda lengva, greitai ir patogiai įveikti atstumus ir šauniai leisti laisvalaikį. Tai kaip paprasti dviračiai, tačiau, jie turi  elektros variklį ir bateriją, kuri suteikia pagalba minant, važiuojant nereikalauja pastangų, o neretai, padaro keliones kur kas greitesnes. Tiesa, jie neveikia kaip elektriniai paspirtukai – kurie važiuoja paspaudus rankenėlę. Elektrinius dviračius, kaip ir standartinius, reikia minti, o elektros variklis leidžia tai padaryti lengviau. Nauji, greiti ir galingi elektriniai dviračiai gali būti net lietuviški, itališki, atvežti iš Vokietijos, kur yra itin populiarūs, o taip pat, yra skirti ir gaminami ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Tad, tiems, kurie nori keliauti greitai, patogiai ir ekologiškai – elektriniai dviračiai gali tapti geriausiu pasirinkimu.

Kelios priežastys, kodėl verta įsigyti elektrinį dviratį

Jeigu mėgstate daug keliauti, aktyviai leisti laisvalaikį arba tiesiog minti dviratį, jums tiesiog būtina įsigyti elektrinį dviratį. Tai yra itin modernus, labai universalus bei be galo laisvalaikį praturtinsiantis pirkinys. Elektrinių dviračių pasiūla yra milžiniška. Kiekvienas pirkėjas tikrai gali rasti būtent tai, kas išpildys jo ar jos norus bei lūkesčius. Štai jums kelios priežastys, kodėl verta įsigyti elektrinį dviratį.

Ant jo daugiau pamatysite

Didžiausias apribojimas kelionėse su dviračiu yra mūsų pačių fizinis pasiruošimas. Tikrai pasitaiko situacijų, kada dar norėtųsi pamatyti kažką gražaus, nuvažiuoti šiek tiek toliau, tačiau jau nebėra jėgų. Tokią problemą eliminuos elektrinis dviratis, nes jis gali judėti autonomiškai ir greitai. Taip sutaupote savo jėgas ir per dieną galite nuvažiuoti ne pora, bet dešimtimis kilometrų daugiau negu ant įprasto dviračio.

Įveiksite net ir sunkiausius maršrutus

Jeigu mėgstate su dviračiais keliauti į svečias šalis, tikriausiai žinote, kad ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje apstu tokių maršrutų, kurie yra nuostabūs, vaizdingi ir įspūdingi, tačiau veda labai stačiomis įkalnėmis ar vingiuotais miško keliukais. Įprastai tokių iššūkių atsisako nepatyrę arba neprofesionalūs keliautojai, tačiau su elektriniu dviračiu viso to galima išvengti. Į stačią įkalnę arba lėtu, aukštyn kylančiu keliuku jus užveš pats dviratis, o jūs galėsite taupyti jėgas.

Labiau džiaugsitės savo išvykomis

Kad jau užsiminėme apie jėgų taupymą, turime pasakyti tai, kad elektrinis dviratis parodo savo tikrąsias spalvas dienomis, kada oras yra žvarbus. Minti prieš vėją gali būti be galo sudėtinga užduotis. Vėjuotą dieną įveikiami atstumai gali sumažėti 20-50%, todėl investicija į elektrinį dviratį, kuris gali judėti pats, labai atsiperka. Taupant jėgas ir optimaliai derinant įprastą minimą su elektra varomu judėjimu galėsite pilnai džiaugtis jus supančiais vaizdais ir neturėsite atidėlioti ar keisti planų vien dėl to, kad pakilo vėjas ar žvarbus oras.

Jie gali būti labai mobilūs ir universalūs

Jeigu pasirinksite sulankstomą dviratį, tikrai neprašausite. Sulankstomą elektrinį dviratį galima vežtis ir į tolimas keliones. Jis lengvai tilps į erdvesnio automobilio galinę ar stogo bagažinę, ką jau kalbėti apie didesnio furgono krovinių skyrelį. Kadangi viduje yra elektriniai mechanizmai, šie dviračiai gaminami tvirti ir patvarūs. Jie būna pakankamai ilgaamžiai, pagaminti iš aliuminio ar kito tvirto, metalo pagrindo lydinio.

Ką naudinga žinoti renkantis elektrinį dviratį?

Pastaraisiais metais, elektriniai dviračiai yra itin populiarūs. Tai šauni ir ekologiška transporto priemonė, leidžianti lengvai, patogiai ir greitai įveikti norimus atstumus. Tačiau, elektrinių dviračių pasiūla yra gana dideli, o koks dviratis geriausias, gali būti labai sunku suprasti, o tuo labiau išsirinkti. Dėl šios priežasties, renkantis labai svarbu atsižvelgti į kelis dalykus.

Visų pirma, naudinga žinoti, kad elektriniai, kaip ir standartiniai, dviračiai gali būti skirtingų tipų. Jei seniau, elektriniai dviračiai, dažniausiai, buvo miesto tipo, šiomis dienomis galima rasti įvairių jų tipų. Galima rasti kalnų ir plentinius dviračius. Taip pat, plačiai naudojami ir elektriniai MTB dviračiai. Kalnų ir MTB dviračiai, kurie yra plačiais ratais, leidžia lengvai ir patogiai važiuoti užmiesčio, miško takais, bekele ir purvynais. Plentiniai – suteikia greičio ir padeda efektyviai įveikti ilgus atstumus. Miesto arba hibridiniai dviračiai – standartiniai elektriniai dviračiai. Jie turi peržengiamus rėmus, gali turėti bagažinę arba prikabintą krepšį. Šie dviračiai turi plokščias vairo rankenas, leidžia važiuoti patogioje pozoje. Elektriniai dviračiai gali būti ir sulankstomi. Tai specialiai sukurtos variklio sistemos, kurios telpa į mažesnius, lengvesnius rėmus. Nors ir yra mažiau galingi, tokie dviračiai gali būti lengvai sulankstomi ir telpa į mašiną, balkoną, namus.

Rinkdamiesi atsižvelkite į variklio tipą. Elektriniai dviračiai gali turėti dviejų tipų variklius. Vieni – tvirtinami prie centrinės rėmo struktūros, o kiti – prie rato stebulės. Prie rėmo tvirtinami varikliai gali tiesiogiai išmatuoti kaip stipriai jūs minate. To pasekoje, toks variklis gali suteikti papildomos pagalbos, atsižvelgiant į minimo pastangas ir pasirinktą pagalbinį režimą. Tačiau, tokia variklio sistema reikalauja daug priežiūros, ypač jei variklis yra galingas. Tuo tarpu, ant rato stebulės tvirtinamas variklis minimo pastangas užfiksuoja per pedalų sukimąsi. Šie varikliai yra lengvi, turi puikų dizainą, dažnu atveju, yra pigesni. Jie gali būti montuojami tiek prie priekinio, tiek prie galinio rato.

Baterijos – elektrinio dviračio dalis, kuriai, taip pat, reikia skirti dėmesio. Baterijų, akumuliatorių technologijos keičiasi ir modernėja greitai. Dabar galima rasti tokių baterijų, kurios telpa pačio dviračio rėmo viduje. Kitos baterijos yra itin galingos bei yra tvirtinamos rėmo išorėje. Tiesa, baterijos dydis ir talpa visiškai priklauso nuo to, kaip planuojate dviratį naudoti. Dviračių entuziastams, kurie važinėja kalnų, plento dviračiais, greičiausiai, prireiks mažesnės baterijos, kuri bus dalinai arba pilnai paslėpta rėme, dėl našumo ir estetinių priežasčių. Tiesa, reikėtų atminti, kad dviračio efektyvumui daug įtakos turės baterijos talpa. Kuo ji didesnė – tuo ilgiau veiks baterija, leisdama įveikti didesnius atstumus. Tiesa, baterijos talpos nepakanka, kadangi, elektrinių dviračių varikliai gali būti skirtingų galingumų. Galite rasti variklių, kurių galia siekia nuo 500W iki 1000W ar net 2000W, o taip pat, yra ir silpnesnių variklių. Tad, kuo galingesnis variklis, tuo stipresnės ir talpesnės baterijos prireiks.

Nauji elektriniai dviračiai – gera kaina perkant internetu

Patogūs, greiti ir galingi elektriniai dviračiai gali tapti šauniu, ekologišku ir praktišku jūsų kasdienybės aksesuaru. Siūlome platų ir įvairių elektrinių dviračių pasirinkimą internetu, kuriuos galima įsigyti ir išsimokėtinai. Na, o akcijų metu, elektrinius dviračius galėsite įsigyti tikrai pigiai.

Rodyti daugiau

1️⃣ Dviračiai Elektriniai dviračiai - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-10 d. d.

2️⃣ Kokios prekės populiariausios Dviračiai Elektriniai dviračiai kategorijoje šiais metais?

3️⃣ Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Dviračiai Elektriniai dviračiai kategorijoje?

4️⃣ Kiek turite prekių Dviračiai Elektriniai dviračiai kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 1754 prekes, o kainos prasideda nuo 7.99 Eur