Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Dulkių siurbliai Kärcher Drėgno valymo

(1)
Kärcher lyderiauja pasaulinės valymo technologijos rinkoje. Gamintojas labiausiai žinomas dėl kokybiškos aukšto slėgio plovimo įrangos. Kärcher produkcija – tai tiek namų ūkiui skirti įrenginiai, tiek valymo įrangos sprendimai įmonėms.
Rodyti daugiau
  • 0.0
  • 1-3 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
71.99  €

Kärcher drėgno valymo siurbliai - vieni populiariausių ir efektyviausių drėgno valymo siurblių 

Kärcher - vienas iš plačiausiai žinomų ir populiariausių prekės ženklų, visame pasaulyje. Daugelis Kärcher žino dėl jų gaminamų aukšto slėgio plovyklų, tačiau, šio gamintojo asortimentas yra kur kas platesnis. Itin populiarūs yra Kärcher dulkių siurbliai, o ypač - drėgno valymo, plovimo siurbliai. Didelio pajėgumo siurbimo galia, tolygus, žymių nepaliekantis purvo valymas, nuo įvairiausių tipų grindų ir paviršių, pavers valomas patalpas nepriekaištingai švariomis. Lengvai įveikiamas bus tiek sausas, tie šlapias, drėgnas purvas, galėsite efektyviai atsikratyti dulkių ir nešvarumų, o papildomi, praktiški priedai leis siurbliu naudotis dar lengviau ir patogiau. Kärcher WD serija bei specialiai kilimų valymui skirti Puzzi modeliai leidžia saugiai išvalyti drėgną purvą, vandenį, be baimės sugadinti siurblį. 

Ką naudinga žinoti apie Kärcher drėgno valymo siurblius?

Daugiafunkciniai, universalūs ir labai galingi Kärcher drėgno valymo, plaunami siurbliai padės lengvai ir efektyviai išvalyti patalpas, įvairių tipų grindis, paviršius. Ten kur standartiniai, buitiniai dulkių siurbliai būtų per daug silpni, Kärcher WD serijos drėgno valymo siurbliai bus geriausias pasirinkimas. Didelė siurbimo galia, aukšto lygio valymo našumas leis surinkti ir nuvalyti įvairiausius paviršius, net didžiausius kiekius purvo, nešvarumų, skysčių. Kompaktiški šių siurblių dizainai neužima daug vietos, todėl, siurblys savo vietą ras net ir mažiausiuose namuose. Kadangi, veikimui šie WD serijos siurbliai naudoja inovatyvų filtrų dizainą, siurblys bus be galo lengvai išvalomas, be jokio tiesioginio kontakto su nešvarumais. Negana to, Kärcher drėgno valymo siurbliai pasižymi ir ilgaamžiškumu, patvarumu. Taip yra todėl, kad jie yra gaminami iš itin patvarių, aukštos kokybės medžiagų, turi tvirtą korpusą, kuris juos išskiria iš kitų siurblių. Naudinga paminėti, kad Kärcher WD plaunami siurbliai pasižymi ir puikiu energetiniu efektyvumu. 

Vienas iš didžiausių Kärcher drėgno valymo siurblių privalumų - universalumas ir plačios panaudojimo galimybės. Kärcher siurblius galima naudoti ne tik namų valymui, o taip pat, automobiliui išvalyti. Kadangi, jie yra itin galingi ir našūs, šie siurbliai itin praverčia statybų aikštelėse, atliekant remontus, net lauko erdvėse. Jie geba susiurbti drėgnus nešvarumus, vandenį ir yra tikrai saugūs, šiuo atžvilgiu. 

Jei dar kyla klausimų, kodėl reikėtų rinktis būtent šio gamintojo drėgno valymo siurblius, naudinga pabrėžti, kad Kärcher siurbliai naudoja daug vietos korpuse neužimančius filtrus, kurie suteikia daug vietos ir erdvės nešvarumams, vandeniui surinkti. Na, o patogus ir lengvas filtro keitimas ir šiukšlių pašalinimas padaro Kärcher drėgno valymo siurblius dar patogesniais. Tai universalūs ir itin praktiški drėgno valymo siurbliai, kurie tikrai yra verti dėmesio. Puikūs naudotojų atsiliepimai tai tik įrodo. 

Kärcher drėgno valymo siurbliai - lengva ir greita pirkti internetu

Kärcher - vienas iš garsiausių ir populiariausių gamintojų pasaulyje, kuris savo asortimente turi daug naudingų ir praktiškų įrenginių, kurių tarpe - drėgno valymo, plovimo siurbliai. Siūlome platų jų pasirinkimą internetu, o žemą kainą - garantuojame. Nepraleiskite progos ir akcijų metu norimą Kärcher drėgno valymo siurblį įsigykite dar pigiau.

Rodyti daugiau

1️⃣ Dulkių siurbliai Kärcher Drėgno valymo - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-7 d. d.

2️⃣ Kokios prekės populiariausios Dulkių siurbliai Kärcher Drėgno valymo kategorijoje šiais metais?

3️⃣ Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Dulkių siurbliai Kärcher Drėgno valymo kategorijoje?

4️⃣ Kiek turite prekių Dulkių siurbliai Kärcher Drėgno valymo kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 963 prekes, o kainos prasideda nuo 5.98 Eur