Thomson THPC94RC

(Prekės kodas: 15929427) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
138,99
Į KREPŠELĮ
Pratęsta garantija:
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
4-8 d. d.
Liko tik
2 vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
  • Pirkimo gidas / straipsniai
VARLĖ kodas
15929427
6 viename:
Daug daugiau nei paprastas multivarkas, „CreaCook Express“ nustebins jus savo efektyvumu ir paprastu naudojimu. Jis sujungia daugialypės viryklės universalumą ir slėgio kepimo efektyvumą. Tikra kulinarinė pagalba ji pati pakeis ryžių viryklę jūsų keptos keptuvės, jogurto gamintojos, viryklės garlaivis, lėta viryklė, greitpuodis ir dar daugiau 10 programų: Ryžiai / sriuba / pašildyti / minkštas kepimas / rudas / rudas / garas / jogurtas / pyragas / rankinis režimas

Virimas slėgiu:
Dėl slėgio kepimo sumažinkite kepimo laiką 60, tuo pačiu tobulindami patiekalus. Naudodami lengvai naudojamą skaitmeninį valdymo skydelį ir rankinį režimą, galite užprogramuoti savo laiką ir kepimo tipą, kad būtų lengviau

• 10 iš anksto nustatytų programų, įskaitant rankinį režimą, kad būtų daugiau lankstumo.
• Bako talpa: 4 l
• Skaitmeninis ekranas
• Termostatas nuo 1 iki 100 100 ° C
• Laikmatis iki 99 min. Ir atidėta programa
• Garso signalas virimo pabaigoje
• Priedai: garų krepšelis, matavimo stiklinė, šaukštas ir 50 receptų knyga.
• Galia: 950W 
Gamintojas
Thomson
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

Daugiafunkciniai puodai patogūs tuo, kad apjungia kelių įrenginių funkcijas ir leidžia programuoti maisto gaminimo procesą ir tokiu būdu taupyti laiką. Daugiafunkcinis puodas – santykinai naujas išradimas, kurio paskirtis maisto ruošimo automatizavimas ir radikalus supaprastinimas. Šio įrenginio paprastumas stebina, o galimybės džiugina. Rekomenduojama daugiafunkcinio puodo pasirinkimo procesą padalinti į kelis etapus, leisiančiaus įsigyti būtent tą Jums tinkamiausią įrenginį.  

Renkantis daugiafunkcinį puodą, kaip ir bet kokią kitą buitinę techniką, reikėtų vadovautis tam tikrais apibrėžtais kriterijais. Pagrindiniai – tai namų ūkio narių skaičius ir mitybos prefencijos bei tai, kaip įvairiai planuojama naudotis įrenginiu.  

daugiafunkcinis puodas_gidui

Galia

Šis rodiklis svyruoja diapazone nuo 300 – 400 iki 1700 – 2000 W. Čia principas yra toks pats, kaip ir mikrobangės atveju: kuo įrenginys galingesnis, tuo greitesnis patiekalo ruošimo procesas. Tačiau nereikėtų pamiršti sunaudojamos energijos taupymo fakto.

Geriausio laiko ir taupymo santykio rodikliai yra 650 – 900 W. Didesnė nei 900 W galia sutrumpina laiką, tačiau yra energijos pereikvojimo priežastis. Ir atvirkščiai, maža 350 – 500 W galia pasižymintys modeliai yra pakankamai taupūs, tačiau labai ilgai gamina.

Išimtimi šiuo atveju tapo galingi inovatyvūs modeliai su indukciniu kaitinimu. Specialaus metalo dubuo įkaista elektromagnetinių bangų dėka, o tai, lyginant su konktaktiniu šildymu, esant 30-40 proc. energijos taupymui sutrumpina gaminimo procesą.

Dubuo

Tai tam tikra daugiafunkcinio puodo „širdis ...

Skaityti daugiau
Atsiliepimai
Panašios prekės
BRC 600 SAGE Multifunctional cooker, 3,7L, 760W - Daugiafunkciniai puodai

BRC 600 SAGE Multifunctional cooker, 3,7L, 760W

 
149,99 5-8 d. d. (0)
Daugiafunkcis puodas Redmond RMC-911E - Daugiafunkciniai puodai

Daugiafunkcis puodas Redmond RMC-911E

 
169 € 2-4 d. d. (25)
Daugiafunkcinis puodas REDMOND RMK-M911EU - Daugiafunkciniai puodai

Daugiafunkcinis puodas REDMOND RMK-M911EU

 
137,99 1-2 d. d. (0)
Jūsų peržiūrėtos prekės