FORME FMC-5101

(Prekės kodas: 14273535) Pardavėjas: Varle.lt
5/5 ( 4 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
37,68
Į KREPŠELĮ
Pratęsta garantija:
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
4-8 d. d.
Liko tik
3 vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
  • Pirkimo gidas / straipsniai
VARLĖ kodas
14273535
 Ši ForMe daugiafunkcinis puodaslengvai atlieka daugybę užduočių. Patogus valdymo pulto dizainas leidžia lengvai pasirinkti tinkamą jūsų gaminimo parametrą. Simbolių valdymo pultas universalus ir suprantamas visiems.
Įtraukta 11 automatinių programų, tokių kaip: Gruzdinimas, Ryžiai/Kruopos, Chef, Rizotas/Plovas, Gaminimas Garuose, Kepimas, Troškinys, Sriuba, Avižiniai Dribsniai, Košė, Jogurtas, Pašildymas. Kiekviena programa turi iš anksto nustatytą laiką ir temperatūrą. Bet šis modelis yra pats lanksčiausias - galite pakeisti kiekvienos programos kepimo laiką ir temperatūrą. 
Chef programa skirta sukurti savo patiekalus. Tai taip yra visiškai programuojamas nuo 2 minučių iki 12 valandų. Temperatūrą galima reguliuoti nuo 35 ° C iki 170 ° C.
Kiti akcentai apima delsimo funkciją (iki 24 valandų), lengvai matomą LED ekraną ir automatinę palaikymo šiltai funkciją.
Patogus ir naudingas vadovas padės greitai ir lengvai ištirti gaminimo programas ir susikurti savo, atsižvelgiant į jūsų lūkesčius.
 
Skystųjų kristalų ekranas
5L talpos vidinis indas (rekomenduojama maksimaliai užpildyti 3 litrus), 1,8L ryžių talpos ženklas
Aliuminio vidinis puodas (vidinė ir išorinė pusės su nelipnia danga)
Delsimo funkcija; Laikykitės šiltos funkcijos
11 programų: Kepti, Ryžiai, Šefas, Risotto, Garas, Kepti, Troškinys, Sriuba, Avižiniai dribsniai, Jogurtas, Įkaitinkite
Virėjo programa: nemokama rankiniu būdu reguliuoti temperatūrą ir virimo laiką
220–240 V, 860 W
Gamintojas
Forme
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

Daugiafunkciniai puodai patogūs tuo, kad apjungia kelių įrenginių funkcijas ir leidžia programuoti maisto gaminimo procesą ir tokiu būdu taupyti laiką. Daugiafunkcinis puodas – santykinai naujas išradimas, kurio paskirtis maisto ruošimo automatizavimas ir radikalus supaprastinimas. Šio įrenginio paprastumas stebina, o galimybės džiugina. Rekomenduojama daugiafunkcinio puodo pasirinkimo procesą padalinti į kelis etapus, leisiančiaus įsigyti būtent tą Jums tinkamiausią įrenginį.  

Renkantis daugiafunkcinį puodą, kaip ir bet kokią kitą buitinę techniką, reikėtų vadovautis tam tikrais apibrėžtais kriterijais. Pagrindiniai – tai namų ūkio narių skaičius ir mitybos prefencijos bei tai, kaip įvairiai planuojama naudotis įrenginiu.  

daugiafunkcinis puodas_gidui

Galia

Šis rodiklis svyruoja diapazone nuo 300 – 400 iki 1700 – 2000 W. Čia principas yra toks pats, kaip ir mikrobangės atveju: kuo įrenginys galingesnis, tuo greitesnis patiekalo ruošimo procesas. Tačiau nereikėtų pamiršti sunaudojamos energijos taupymo fakto.

Geriausio laiko ir taupymo santykio rodikliai yra 650 – 900 W. Didesnė nei 900 W galia sutrumpina laiką, tačiau yra energijos pereikvojimo priežastis. Ir atvirkščiai, maža 350 – 500 W galia pasižymintys modeliai yra pakankamai taupūs, tačiau labai ilgai gamina.

Išimtimi šiuo atveju tapo galingi inovatyvūs modeliai su indukciniu kaitinimu. Specialaus metalo dubuo įkaista elektromagnetinių bangų dėka, o tai, lyginant su konktaktiniu šildymu, esant 30-40 proc. energijos taupymui sutrumpina gaminimo procesą.

Dubuo

Tai tam tikra daugiafunkcinio puodo „širdis ...

Skaityti daugiau
Atsiliepimai
Jūsų peržiūrėtos prekės