Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Kūdikių buteliukai ir buteliukų šildytuvai WMF

(1)
WMF kūdikių buteliukai ir buteliukų šildytuvai - aukštos kokybės ir draugiškos kainos garantija. Parduotuvėje turime daugiau nei 1 modelių. WMF kūdikių buteliukai ir buteliukų šildytuvai TOP pasirinkimas populiariausiųjų sąraše. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą WMF modelį.
Rodyti daugiau
  • 5.0 (2)
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
46.99  €

Kūdikių buteliukai – vienos iš būtiniausių kūdikių maitinimo priemonių

Kūdikio maitinimas dažniausiai yra neįsivaizduojamas be buteliuko. Kūdikių buteliukai, naudojami pieno ar mišinuko talpinimui ir vaiko maitinimui. Buteliukai gali būti įvairių tipų: standartiniai, plataus kaklo, nepralaidūs orui, nestandartinių formų. Standartiniai buteliukai yra cilindro formos, yra vieni iš populiariausių ir plačiausiai naudojamų ir pigiausių buteliukų tipų. Platų kaklą turintys kūdikių buteliukai ir storesni ir trumpesni, tačiau talpina tokį patį kiekį pieno. Dažniausiai juose naudojami silikoniniai čiulptukai. Šie buteliukai lengvai valomi. Tuo tarpu, orui nepralaidūs buteliukai yra sukurti taip, kad nepraleistų nereikalingo oro vaikui valgant, todėl užkerta kelią diegliukams, pilvo putimui. Tiesa, šie buteliukai yra brangesni ir sunkiau valomi. Galiausiai, nestandartinių formų buteliukai. Tokie buteliukai turi formas, kurias patogu laikyti mažomis rankomis. Pavyzdžiui, ovalios formos buteliukai su skyle viduryje, kad vaikas pirštais galėtų patogiai įsitverti į buteliuką. Tai patogūs ir praktiški, tačiau sunkiai valomi buteliukai. Dažnai, tokie buteliukai netelpa į buteliukų šildytuvus. Tačiau, svarbus ne tik buteliuko tipas, bet ir buteliuko čiulptukas. Čiulptukai gali būti arba lateksiniai, arba silikoniai. Silikoniai čiulptukai laikomi patvariais, tačiau, lateksiniai suteikia natūralesnį, spenelį primenantį jausmą. Taip pat, čiulptukai gali būti skirtingų formų: varpelio arba natūralios, spenelį primenančios formos. Čiulptuko formos pasirinkimas priklauso nuo vaiko poreikių. Tiesa, maitinant vaiką buteliuku, svarbu nepamiršti ir labai naudingo ir reikalingo buteliukų šildytuvo, kuris leidžia greitai, patogiai ir efektyviai pašildyti pieną.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis buteliuko šildytuvą?

Buteliukų šildytuvas, ne taip kaip buteliuko šildymas po karšto vandens srove ar karštame vandens inde, leidžia lengvai ir patogiai kontroliuoti pieno temperatūrą, nesukelia netvarkos ir, beveik visada, yra pats greičiausias būdas pašildyti pieną ir buteliuką. Tai labai naudingas ir reikalingas prietaisas, kiekvienam kūdikio tėvui. Jei planuojate įsigyti buteliukų šildytuvą, prieš tai padarydami turėtumėte atsižvelgti į kelis, labai naudingus kriterijus, kurie užtikrins puikų apsipirkimą. Visų pirma, buteliukų šildytuvo tipas. Buteliukų šildytuvai gali būti dviejų tipų – šildymui naudojantys garus arba vandens vonelės tipo šildytuvai. Garus naudojantys buteliukų šildytuvai turi vandens rezervuarą, kurį pripildžius, vanduo įkaista ir virsta garais. Tokio tipo šildytuvai garantuoja vienodą, tolygią temperatūrą ir nesukuria karštų taškų, kurie dažnai pasitaiko pieną šildant mikrobangų krosnelėje. Taip pat, šie šildytuvai veikia greičiau. Tačiau, tokio tipo šildytuvu galima lengvai perkaitinti pieną, o tokiu būdu, iš jo dings ir visos naudingos medžiagos. Tuo tarpu, vandens vonelės principu veikiantys buteliukų šildytuvai, remiasi gana senoviniu pieno šildymo metodu, tačiau, išlaiko visas naudingas piene esančias medžiagas, nesudaro didelės rizikos perkaitinti pieną. Tiesa, tokio tipo šildytuvai buteliukus šildo lėčiau.

Rinkdamiesi buteliukų šildytuvą, įsitikinkite, kad jūsų turimi buteliukai į jį tilps. Daugelis, unikalias formas turinčių pieno buteliuku yra nesuderinami su standartinio dydžio buteliukų šildytuvais. Rekomenduojama rinktis universalaus dydžio šildytuvus, kurie talpina didžiąją dalį, įvairių dydžių ir formų, buteliukų. Tiesa, geras patarimas buteliukus įsigyti tik po buteliukų šildytuvo įsigijimo, tokiu būdu, būsite garantuoti, kad buteliukai ir šildytuvas bus suderinami.

Pravartu rinktis buteliukų šildytuvus su automatinio išsijungimo funkcija. Ši funkcija puikiai pasitarnauja tuomet, kai pamirštate apie pieno šildymą. Ji automatiškai išjungia šildytuvą, neleidžia pienui perkaisti. Kita, naudinga funkcija, kuri yra verta dėmesio – atšildymo funkcija. Daugelis mamų savo pieną užšaldo šaldiklyje, todėl, jei praktikuosite tokį būdą, labai pravartus bus šildytuvas, turintis atšildymo funkciją. Ši funkcija leis greitai ir lengvai pašildyti pieną ar kitą, šaldytą maistą.

Atkreipkite dėmesį į buteliukų šildytuvo talpą. Šildytuvai gali talpinti vieną arba net kelis buteliukus vienu metu. Jie turite daugiau nei vieną vaiką, talpesni ir daugiau buteliukų, vienu metu, pašildyti galintys šildytuvai, bus geriausias pasirinkimas.

Kūdikių buteliukai ir buteliukų šildytuvai – draugiška kaina perkant internetu

Vaiko maitinimas yra be galo svarbus, todėl tinkamų, kūdikiams skirtų buteliukų ir jų šildytuvų įsigijimas yra labai atsakingas darbas. Įvairių formų buteliukai, jų čiulptukai leis vaikams patogiai ir sočiai pavalgyti, o buteliukų šildytuvai suteiks šiltą ir gardų pieną, bei patogų buteliuko pašildymą – tėveliams. Siūlome platų, įvairių buteliukų ir buteliukų šildytuvų pasirinkimą internetu, už draugišką kainą. Akcijų metu, norimus buteliukus ir jų šildytuvus galite įsigyti dar pigiau.

Rodyti daugiau

1️⃣ Kūdikių buteliukai ir buteliukų šildytuvai WMF - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-5 d. d.

2️⃣ Kokios prekės populiariausios Kūdikių buteliukai ir buteliukų šildytuvai WMF kategorijoje šiais metais?

4️⃣ Kiek turite prekių Kūdikių buteliukai ir buteliukų šildytuvai WMF kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 237 prekes, o kainos prasideda nuo 2.49 Eur