Žaidimų konsolės

 

Mėgstate žaidimus, todėl nusprendėte įsigyti žaidimų konsolę? Nežinote kurią rinktis? Nenuostabu – juk šiuo metu rinkoje vyrauja tiek „Sony“, tiek „Microsoft“, tiek „Nintendo“ konsolės, tačiau kurią reikia rinktis jums – priklauso tik nuo jūsų ir jūsų šeimos (artimųjų) norų bei pomėgių.

 

Pasvarstykite, kuriai vartotojų grupei priklausote jūs

 Ne paslaptis, jog „Microsoft Xbox“ konsolės dauguma naudotojų yra vyrai (ypač ši konsolė populiari tarp „gykų“), „Nintendo“ konsoles paprastai renkasi šeimos ar maži vaikai, tuo tarpu „Sony PlayStation“ yra daugiau ar mažiau subalansuota konsolė, kurią renkasi visų kategorijų žmonės.

 

Jeigu nenorite sėdėti vietoje, rinkitės „Wii“ arba „Xbox“ su „Kinect“ priedu

Nintendo Wii“ bei „Xbox“ konsolės gali būti valdomos judesiais, todėl žaisdami jūs ne tik smagiai praleisite laiką, tačiau tuo pačiu ir pasportuosite, išsikrausite. Žaidimų yra įvairių – galėsite pasvaidyti boulingo rutulį, pažaisti tenisą, pasiboksuoti ar net pažaisti futbolą – pasirinkimas tikrai didžiulis, tačiau dauguma „Kinect“ ir „Wii“ žaidimų daugiau ar mažiau siejasi su sporto šakomis. Žinoma, yra ir išimčių.

 

Pasirinkite savo biudžetą

Jeigu norite išleisti iki 1000 Lt, jums teks rinktis senesnės kartos konsoles – „PlayStation 3“, „Xbox 360“ arba kurį nors iš „Nintendo“ gaminių. Tuo tarpu naujieji „Xbox One“ ir „PlayStation 4“ yra kiek brangesni, tačiau nepamirškite, jog tai ilgalaikis daiktas, kuris gyvuos, veiks ir bus atnaujinamas dar daugelį metų, todėl ši investicija bus jums naudinga dar tikrai ilgai.

 

Pasvarstykite, kokių žaidimų norite jūs

Paprastai, „PlayStation“ pasižymi didžiausia žaidimų įvairove, „Wii“ turi daugybę retro stiliaus žaidimų, tuo tarpu „Xbox“ konsolės turi ypatingų online režimo galimybių ir nemažai ekskliuzyvių žaidimų. Rinktis jums, tačiau daugumos teigimu – „PlayStation“ šioje vietoje yra geriausias.

 

Lyginkite galimybes

„Nintendo“ konsolės neturi DVD grotuvo ir kietojo disko, tačiau šios konsolės pasižymi mažesne kaina. „Microsoft“ ir „Sony“ konsolės turi didelės talpos kietuosius diskus, kokybiškus laidus, tačiau jos yra žymiai brangesnės. Nepamirškite ir fakto, jog „Microsoft“ ir „Sony“ konsolės turi žymiai daugiau „rimtų“ žaidimų su tikrai įspūdinga grafika, kadangi pačios konsolės yra nepalyginamai galingesnės, negu „Nintendo Wii“, „Nintendo 3DS“ ir kitos šios kompanijos konsolės.

 

Nepamirškite ir kitų konsolių

Jeigu daug keliaujate, vertėtų pasirinkti nešiojamą konsolę, kuri tilptų net ir jūsų kišenėje – pavyzdžiui – „Sony PSP“ ar „Sony PS Vita“, „OverMax“ konsolės ir t.t. Taip, šios konsolės yra mažiau galingos, bet juk žaidimų automobilyje, autobuse ar lauke su „PlayStation“ ar „Xbox“ nepažaisite, tiesa?

 

Įsigykite ir žaidimų

Kam jums konsolė, jeigu neturite žaidimų? Varle.lt parduotuvėje kartu su konsolėmis galite įsigyti ir žaidimų! Kokį žaidimą rinktis jums? Pažiūrėkite vaizdelių „YouTube“, paklausinėkite draugų – išsirinkti žaidimą sau ar savo vaikui nėra sunku.

Apibendrinant – turite mažų vaikų arba dažnai rengiate vakarėlius? Rinkitės „Wii“. Esate „gykas“, mėgstate išskirtinius žaidimus, neprošal kartais būtų ir pajudėti? Rinkitės „Xbox“ ir įsigykite „Kinect“. Norite turėti bene visus populiariausius žaidimus? Rinkitės „Sony“ gaminius.