Virduliai

Mes esame pasirengę padėti jums įsigyti naują virdulį. Mes pateiksime patarimus ir informaciją apie naujausius virdulius.  Taip pat aptarsime savybes ir specifikacijas, kurių verta ieškoti, paaiškinsime skirtingų modelių skirtumus.

 

Virduliai sparčiai tobulėjo ir greitai ant viryklės švilpiančius virdulius pakeitė modernūs prietaisai. Šiandien prekyboje siūlomi įvairiausių stilių ir funkcijų virduliai, kurių estetinės savybės neatsilieka nuo kokybės lygio. Išsirinkti tinkamą virdulį ne visada paprasta. Jums reikia apsižvelgti į tai, kokios sąlygomis bus naudojamas virdulys ir kam norėsite jį naudoti. Toliau pateikti pirkimo patarimai turėtų padėti lengviau išsirinkti norimą virdulį:

 

 

 

Virdulių stilius ir talpa

 

Tiek tradicinių, tiek ąsočio formos virdulių tūris siekia nuo 1,5 iki 1,7 litro (vieno litro užtenka keturiems vandens puodeliams), ir tūrio savybė visiškai priklauso nuo paties virdulio tipo. Visi kelioniniai virduliai yra ąsočio formos, o jų tūris siekia 0,7-1 litrą. Taip pat prekyboje siūlomi ir „mini“ virdulių variantai, kurie gali tikti, jeigu gyvenate vienas. Galite rinktis tokio stiliaus virdulį, kuris derės prie virtuvės, pavyzdžiui, pasirinkti tokios spalvos virdulį, kuris turėtų derėti su virtuve. Jeigu virdulį ketinate naudoti vandens, reikalingo maisto ruošimui, užvirinimui, tada greičiausiai rinksitės didesnės talpos virdulį nei tais atvejais, kai virdulys naudojamas tik arbatai skirto vandens užvirinimui.

 

 

 

Su maitinimo laidu ar belaidis?

 

Virduliai su maitinimo laidais yra tiesiogiai laidu prijungiami prie maitinimo tinklo, o belaidžiai virduliai dedami ant pagrindo, kuris po to prijungiamas prie elektros lizdo. Tokiu būdu galite lengvai perkelti ir pasiimti virdulį į norimą vietą. Jeigu turite vaikų, galbūt norėsite įsigyti virdulį su pagrindine esančia maitinimo laido laikymo vieta – tai sumažins tikimybę, kad vaikas atsitiktinai patrauks laidą ir apvers virdulį.

 

 

 

Galia vatais

 

Kuo didesnė virdulio galia vatais, tuo galingesnis yra virdulys ir tuo greičiau užvirs vanduo. Atitinkamai, jeigu virdulio galia vatais viršija 3000 vatų, jie priskiriami „greito užvirimo“ kategorijai, nes vandens pilnas virdulys užvirs labai greitai. Tai gali būti svarbu, jeigu jums nuolat reikia, kad virdulyje vanduo užvirtų arba pašiltų ypač greitai.

 

 

 

360 laipsnių pasukamas pagrindas

 

Jeigu virdulys turi šį pagrindą, tai reiškia, kad virdulį galima įdėti į pagrindą bet kokiu kampu – ši savybė ypač naudinga kairiarankiams naudotojams.

 

 

 

Kaitinimo elementas

 

Kaitinimo elementas yra virdulio sudedamoji dalis, kuri įšildo vandenį ir yra įtaisyta virdulio dugne. Dauguma kaitinimo elementų pagaminti iš nerūdijančio plieno, tačiau yra iš paauksuotų kaitinimo elementų (kurie yra atsparesni kalkėms). Integruoti (paslėpti) elementai yra lengviau valomi ir nukalkinami.

 

 

 

Filtras

 

Jeigu jums nerimą kelia kalkių nuosėdos ir vandenyje atsirandančio dalelės, tada rinkitės virdulius su dviem filtrais. Virdulyje esantys filtrai sutraukia vandenyje esančias kalkių nuosėdas, o snapelyje įtaisytas filtras sulaiko paskutines kalkių daleles ir neleidžia joms patekti į gėrimą. Išimamus ir plaunamus filtrus galima išimti ir retkarčiais išvalyti susikaupusias kalkių nuosėdų daleles.

 

 

 

Vandens matavimo žymėjimai

 

Vandens matavimo žymėjimai reiškia, kad virdulio šone galite matyti, kiek vandens yra virdulyje. Taip nebandysite užvirinti per didelio arba per mažo vandens kiekio. Jeigu vandens matavimo žymėjimai yra abiejose virdulio pusėse, tai gali būti naudinga kairiarankiams naudotojams.

 

 

 

Apsauginės savybės

 

Apsauginės savybės apima virdulio išjungimo, kai jame nebėra vandens funkciją, nekaistančias rankenas ir dangtelius, kurie apsaugo nuo nudegimų, bei užfiksuojamus dangtelius.

 

 

 

Patogumą užtikrinančios savybės

 

Patogumą užtikrina įjungimo / išjungimo indikacinės lemputės, vandens įpylimas pro snapelį arba dangtelį, o taip pat užvirimo signalai.