Video apžvalga: Koks yra „LG G4“?

Balandžio pabaigoje „LG“ kompanija pristatė savo naują flagmaną „LG G4“. Pirmasis į galvą ateinantis epitetas paėmus šį įrenginį į rankas – elegantiškas. „LG“ nepadarė revoliucijos dizaino ir ergonomikos srityse – naudoti odą išmaniųjų telefonų apdailoje sugalvota buvo jau kitų ir seniau. Tačiau anksčiau odinis korpusas buvo ekskliuzyvinių įrenginių privilegija. „LG“ kompanijos eksperimento drąsa yra ta, jog ji pasiryžo masinei odinių išmaniųjų telefonų gamybai, lygiai taip pat kaip Coco Chanel, kuri nesugalvojo juodos suknelės, bet sugebėjo padaryti ją kultine.

Kuo įdomus naujasis „LG“ flagmanas?

Pagrindiniai „LG G4“ pranašumai yra ypač didelės raiškos ekranas ir kamera. 5,5 colių ekranas yra net ketvirtadaliu ryškesnis nei turėjo šio naujojo flagmano pirmtakas „LG G3“ bei pasižymintis 50 % didesniu kontrastu. Kita vertus, bloga žinia tiems, kuriuos toks didelis ryškumas erzins – galimybės jį sumažinti nėra. Pažymima, jog kvantinių taškų ekranas suryja trečdalį akumuliatoriaus energijos, todėl, nors baterija ir gana nemažos 3000 mAh talpos, vis dėl to ji išsenka pakankamai greitai.

Telefoną turėtų teigiamai įvertinti visi mėgstantys fotografuoti asmenys. 16 megapikselių kamera ir rankinio režimo funkcija suteikia galimybę fiksuoti išties profesionalias nuotraukas. Infraraudoniesiems spinduliams jautrus „G4“ splavų spektro jutiklis stebi ir matuoja fotografuojamos scenos apšviestumą prieš užfiksuojant vaizdą. Asmenukių mėgėjus tikrai pradžiugins 8 megapikselių priekinė kamera.

lg g4

„LG“ įprastai stengiasi neaukoti nei vienos geros telefonų savybės vardan dizaino, todėl „G4“ liko keičiama baterija ir atminties kortelių lizdas. Būtent tuo šis telefonas yra pranašesnis už konkurento „Samsung“ flagmaną „Galaxy S6“, kuris sekdamas „Apple“ minėtų dalykų atsisakė.

„LG G4“ telefonai turi dviejų tipo dangtelius – plastikinius ir odinius. Tikros odos panaudojimas telefono korpuso apdailoje – išskirtinis naujojo „LG“ kompanijos flagmano ženklas. Išmanaus telefono korpusas yra šiek tiek lenktas. Toks ergonomiškas sprendimas lemia, kad jis patogiai guli rankoje.

Kaip greitai veikia šis išmanusis su kvantinių taškų ekranu? „LG G4“ procesorius yra šešių branduolių, todėl manoma, kad tai yra optimaliausias variantas, nors reikėtų pripažinti, jog telefonas tikrai yra lėtesnis negu jo konkurentai. Tačiau, vertėtų atkreipti dėmesį, jog „LG G4“ neatsilieka nuo konkurentų svao naujovėmis, pavyzdžiui, telefonas turi galimybę matyti du langus vienu metu bei turi perspėjimų funkciją.

Apibendrinus galima teigti, kad naujasis „LG“ flagmanas yra vertas dėmesio. Ekrano kokybės, kameros galimybių ir žinoma, dizaino drąsos požiūriais jis aplenkė savo pirmtaką.

Daugiau apie telefoną: http://bit.ly/1IyQycx

 

Privalumai
  • Išskirtinis odinis korpusas
  • Ergonomiškas dizainas
  • Kokybiška kamera
  • Keičiama baterija
  • Atminties kortelių išplėtimo lizdas
Trūkumai
  • Vidutinė baterijos veikimo trukmė
  • Vidutinis procesorius

Telefonas, norintiems išsiskirti iš minios

4
Video apžvalga: Koks yra „LG G4“?