Vibratoriai

Šiuolaikinė visuomenė noriai paįvairina kasdienį seksą įvairiausiais žaisliukais, kurie padeda pajusti ekstremalių pojūčių ir įkvepia naujos gyvybės poros santykiuose. Rinka, atsižvelgdama į vartotojų poreikius siūlo platų pasirinkimą. Kiekvienas gali rasti tai, apie ką svajojo, kaip planavo realizuoti savo mintis. Nuotykių ištroškusių žmonių džiaugsmui kurti vibratoriai taip pat pasižymi plačia įvairove, tad prieš perkant reikia bent minimaliai susipažinti, kokiais aspektais remiantis galima išsirinkti prekę patenkinančia tiek jūsų norus, tiek poreikius. Išstudijuokite internetinių sekso prekių parduotuvėse siūlomų vibratorių asortimentą, kad galėtumėte susidaryti teisingą nuomonę, ypač jei šis vibratorius jums pirmasis. Nežinojimas dažnai sukelia papildomų problemų: netinkamas dydis, jo teikiamos funkcijos gali tapti pinigų išmetimu į balą. 90% vartotojų teigia, jog vibratoriaus spalva, kvapas ar faktūra yra tolygiai svarbūs formai.

 

Išvaizda – malonumo garantas?

Rinktis prekę vien pagal išvaizdą yra abejotinas sprendimas, kadangi dažnai nereprezentatyviai atrodanti priemonė gali nustebinti savo pajėgumu. Tačiau, jei patrauklumas jums labai svarbus – įmanoma, jog nepatinkanti spalva mažins pačio malonumo gavimą. Populiariausia spalva išlieka kūno – nes retas susijaudina pamatęs mėlynos spalvos vyrišką pasididžiavimą. Nors, žinoma, kiekvienam savo – eiti pagal standartus nereikia.  Kvapo pasirinkimas toks pat platus, kaip ir spalvos. Klausiate, kam to reikia? Visi žino, jog braškių aromatas kartais prilyginamas afrodiziakui galinčiam padidinti teikiamą malonumą.

Formų pasirinkimas taip pat labai platus: nuo standartinio iki lenkto, kuris kurtas specialiai G taško stimuliacijai. Kiekvienas esame individualus, tad ir pasirinkimas turi atspindėti mūsų mąstymą ir norus. Jei nesate naujovių mėgėjas – tai kas įprasta ir abstraktu kaip tik jums. Formą dažnai lemia ir vibratoriaus paskirtis: ar jį naudosite viena ar kartu su savo partneriu. Įvertindami situaciją galėsite išsirinkti geriausią variantą, o jų pasirinkimo galimybės internete tikrai gali nustebinti.

 

Tačiau svarbiausia – vidus!

Kuomet sakoma, jog žmoguje svarbiausia yra vidus patikėti yra sunku, tačiau kada kalba eina apie vibratorių, tai tampa realu. Medžiaga iš kurios pagamintas pastarasis kontroliuoja jo suteikiamas funkcijas. Populiariausi, žinoma, yra atsparūs vandeniui, kadangi malonumas save tenkinant vandenyje nepastebimai didesnis. Populiariausiojo vietas išlaiko vibruojantis žaisliukas, kadangi tai leidžia pajusti didesnį malonumą. Tiesa, yra žmonių, kurie teigia, jog tai yra dirbtina ir standartinį vyrišką įrankį primenantis vibratorius asocijuojasi su natūralesniu lytiniu organu. Kuomet vibratorius vibruoja iškyla klausimas ar geriau naudoti pakraunamą ar tą, kuris veikia vienkartinių baterijų pagalbą. Pirmasis variantas yra geresnis, vien dėlto, jog nelaiku pasibaigusios baterijos gali sukelti didelį pasipiktinimą. Antru atveju reikia būti tikram, kad pakraunama baterija visada pilna, kitaip rezultatas bus tas pats. Paprasčiausiai, paprastų baterijų kasdien nekeisime, nes jos nebus išnaudotos, tačiau negalime būti tikri, jog atlaikys du žaidimų aktus.

 

Kaina, kuri įvertinama malonumu

Prieš įsigydami konkrečią prekę ar paslaugą žinome, kokią pinigų sumą planuojame išleisti. Kai norime įsigyti vibratorių viskas vyksta ne kitaip. Plačiau apie gamintojus, jų teikiamą produkciją ar kitų vartotojų komentarus galite pasiskaityti internete. Tiesa, taupyti norint įsigyti vibratorių neverta, nes tai, jog „skūpus” moka du kartus, taikytina ir šiuo atveju. Malonumo kokybę įvertinti pinigų suma yra sunku. Įvertinkite, ar vibratorius bus jums dažnai reikalingas: jei tai tik vienkartinė užgaida, daug pinigų išleisti nevertėtų. Jei esate įsitikinę, jog šis žaisliukas bus reikalingas ilgą laikotarpį, vertėtų rinktis patvaresnius, aukštesnės kokybės ir, žinoma, brangesnius.

Vibratorius pripažįstamas kaip pats populiariausias sekso žaisliukas. Nesvarbu ar norite paįvairinti savo santykius ar tiesiog viena pasimėgauti jo teikiamais malonumais − galimybės kiekvienam suteiks rasti labiausiai patinkantį variantą. Gyvenkime laisvai ir nevaržykime savęs.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *