„Vertu“ ir „Bentley“ išleidžia išmanųjį už 22 800 dolerių

Praeitų metų spalio mėnesį dvi garsios kompanijos „Vertu“ ir  „Bentley“ išleido pirmąjį bendrą išmanųjį telefoną, kuris buvo pagamintas 5-ųjų bendradarbiavimo metinių proga. Dabar prabangių telefonų gamintojas pristato antrąjį modelį, sukurtą bendradarbiaujant kartu su britų automobilių gamybos kompanija. Įrenginys pavadintas „Vertu Signature for Bentley“, o įkvėpimo inžinieriai ir dizaineriai sėmėsi iš „Bentley Mulsanne Speed“ automobilio. Telefono korpuse panaudotos naujos medžiagos ir unikali apdaila.

Signature for Bentley

„Vertu Signature for Bentley“ pagamintas iš poliruoto nerūdijančio plieno su aukštos kokybės apdaila.  Klaviatūra apsaugota safyro stiklu su rubinu po kievienu mygtuku, o žemiau įkomponuotas „Bentley“ logotipas iš titano. „Vertu“ savo klientams taip pat siūlo plačius telefono pritaikymo savo poreikiams variantus, kurie leidžia naudotojams renkantis iš 2300 galimų kombinacijų sukurti iš tikrųjų unikalų įrenginį.

Telefonas bus pristatytas Gudvude greičio festivalio metu, o prekyba prasidės nuo šių metų rugsėjo 18 dienos. „Vertu Signature for Bentley“ kaina siekia 22 800 dolerių.

 

Šaltiniai: luxurylaunches.com, bentleymotors.com