„Varlė.lt“ tapo oficialiu „Miele“ partneriu

Viena didžiausių internetinių parduotuvių Lietuvoje „Varlė.lt“ tapo oficialiu vokiškos buitinės technikos gamintojos „Miele“ partneriu.

„Autorizuota visame pasaulyje žinomo gamintojo partnerystė yra svarbus bendradarbiavimo statusas, kuris suteikiamas tik aukščiausius „Miele“ reikalavimus atitinkantiems rinkos dalyviams“, – teigia prekybos centro internete „Varlė.lt“ įkūrėjas Marius Butauskas.

Tapimas oficialiu „Miele“ partneriu suteikia daug privalumų. Oficialūs gamintojo partneriai pirmieji gali pasiūlyti naujausias prekes ir išskirtinius pasiūlymus klientams.

„Elektroninė prekyba šiemet pasiekė naują lygį: žmonėms, apsiperkantiems internetu, svarbiu faktoriumi tampa ne tik prekės kaina ar pristatymo terminas, bet ir patikimumas, garantinio aptarnavimo kokybė ir profesionali konsultacija jiems patogiausiu būdu. Mums, tapus oficialiais „Miele“ partneriais, klientai turės galimybę nemokamai išsikviesti serviso meistrą į namus. Neoficialūs pardavėjai negali užtikrinti tokios garantinio aptarnavimo kokybės“, – skirtumus aiškina M. Butauskas.

Autorizuotos partnerystės proga didžiausioje „Varlė.lt“ parduotuvėje „ShowRoom“ Vilniuje, Ukmergės gatvėje, įrengta ekspozicinė „Miele“ zona. Joje pirkėjai gali gyvai apžiūrėti populiariausius buitinės technikos įrenginius, gauti profesionalią konsultaciją ir vietoje užsisakyti norimas prekes.

„Džiaugiamės pradėtu bendradarbiavimu su profesionalia „Varlė.lt“ komanda, kurią mes vertiname kaip stiprų ir patikimą online rinkos žaidėją. Bendradarbiavimas su „Varlė.lt“ mums atveria naujas galimybes online prekyboje, tad tikime, kad „Miele“ produkcija ras savo pirkėją gausiame „Varlė.lt“ klientų rate“, – teigia „Miele“ svarbių klientų vadybininkas Baltijos šalims Tomas Balaišis.

„Miele“ yra pasaulinis profesionalios ir premium klasės buitinės technikos gamintojas. Jau daugiau nei 120 metų, vadovaudamasis savo tobulėjimą ir siekį būti vis geresniu atspindinčiu šūkiu „Immer Besser“, „Miele“ buitinės technikos srityje nustato tikros vokiškos kokybės standartus.

Kompanijos asortimentas yra labai platus. „Miele“ gamina orkaites, kaitlentes, mikrobangų krosneles, šaldytuvus ir šaldiklius, indaploves, lyginimo įrangą, dulkių siurblius, skalbimo mašinas, skalbinių džiovykles, kavos aparatus ir gartraukius bei siūlo platų buitinės technikos priedų pasirinkimą.

„Miele“ produkcija besidomintiems klientams „Varlė.lt“ siūlys įsigyti visą šio prekės ženklo gaminamų produktų asortimentą įskaitant ir pačius naujausius kompanijos pristatytus produktus: tiek buitinę techniką, tiek jai skirtus priedus.

Perkantiesiems taip pat bus pasiūlyta galimybė pirkti prekes išsimokėtinai be jokio pabrangimo, o visi „Miele“ produktai bus pristatomi nemokamai.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *