Vaikiški drabužėliai

Kiekvienai šeimai naujo žmogučio atėjimas į šį pasaulį yra ne tik didelis džiaugsmas – tai ir pareiga bei atsakomybė tinkamai pasirūpinti mažyliu.  Pirmą kartą susilaukę atžalos tėveliai dažnai būna pasimetę, nežino daugybės dalykų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra, todėl kūdikio kraiteliu rekomenduojama pasirūpinti dar iki vaikeliui gimstant. Internate galima rasti daugybę sąrašų, sufleruojančių, ko būtinai reikia mamytei ir naujagimiui, o be kokių daiktų galima ir išsiversti, bent laikinai. Vaikučiui augant, po truputį auga ir jo poreikiai, tačiau tai visai natūralu. Vaikeliui jau paaugus, atsakingi tėvai rūpinasi, kad mažieji būti aprūpinti kokybiškiausiais daiktais. Į vaikiškų prekių asortimentą įeina ir higienos reikmenys, patalynė, vaikiški baldeliai, čiužinukai, žaislai, sporto ir laisvalaikio prekės, vežimėliai, specialios kėdutės, vaikiški aksesuarai ir kita. Šįkart aptarsime, kaip internetu rinktis vaikiškus drabužėlius.

Kaip išsirinkti vaikiškus drabužius internetu?

Internete pirkti labai lengva, ypač jei žinote, kokių rūbelių ieškote. Paprastai kiekviename tinklalapyje visos prekės pagal kategorijas ar rūšis išdėliotos vienoje linijoje, kairiojoje ar dešiniojoje pusėse. Taigi paspaudus ant užrašo „marškinėliai“, „suknelės, sijonai“ ar „batukai“, būsite nukreipiami į el. parduotuvės skyrelį, kuriame sudėtos visos analogiškos rūšies prekės.
Daugelyje elektroninių parduotuvių vaikiški rūbeliai suskirstyti į kelias kategorijas pagal amžių, paprastai į 2 arba 3: kūdikiams, vaikams iki 10 metų ir paaugliams. Skirstymo būdų yra pačių įvairiausių – tai palengvina paiešką, greičiau galima surasti prekę, kurią ketiname įsigyti.
Drabužėlių galima ieškoti pagal vaiko lytį: mergaitėms dažniau siuvami rožiniai, raudoni rūbeliai, o berniukai nuo seno rengiami melsvos, mėlynos spalvų drabužėliais. Tačiau yra drabužėlių, tinkančių  abiejų lyčių kūdikiams ir vaikams: tai baltos, žalsvos, gelsvos, oranžinės spalvų drabužiai.
Lengviau pasirinkti drabužėlius padeda rūšiavimas: prekes surūšiuosite pagal kainą (nuo didžiausios iki mažiausios ir atvirkščiai), pagal prekės pavadinimą ir pagal naujumą kataloge.

Kodėl verta pirkti internetu?

Vaikiškus drabužėlius internetu pirkti verta dėl daugybės priežasčių. Pirma, mažiesiems dažnai pristinga kantrybės: vieną ar du drabužius vaikas matuosis noriai, tačiau galiausiai jam tai pabos ir tikėtina, kad taip nieko ir nenupirksite.
Internetu apsipirkti tėveliai gali bet kuriuo paros metu, kai mažyliai, pavyzdžiui, miega. Ne vienas tėvelis pritars minčiai, kad ypač sunku apsipirkti turint du ar daugiau mažamečių, todėl šiuo atveju pirkimas internetu – bene vienintelė išeitis.
Pirkdami internetu, tėveliai gali dieną ar kelias dienas pagalvoti, apsispręsti, ar pirkti būtent tą drabužėlį. Niekas nestovi šalia ir neįkalbinėja, kaip dažnai būna įprastose parduotuvėse. Šiandien lengva patikrinti ir pasirinkto vaikiško drabužėlio kokybę: turėtumėte paskaityti kitų tėvelių atsiliepimų apie tam tikro prekės ženklo gaminius.
Internetinės vaikų parduotuvės patrauklios dar ir dėl to, kad jose gausu akcijų: drabužėliai sudedami atskiroje grafoje. Perkant už tam tikrą sumą, prekės į namus pristatomos visiškai nemokamai, o netikusį drabužį galima grąžinti nepatiriant didesnių nepatogumų.

5 patarimai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant internetu

•    Vaikiški drabužėliai turi būti patogūs, nevaržantys judesių. Jeigu aprengtas nauju apdaru vaikas muistosi, nenoriai rengiasi, o rūbelis yra pernelyg aptemptas, vadinasi, reikėtų prekę pakeisti į didesnę arba grąžinti.
•    Drabužius rinkitės atsižvelgdami į vaikučio ūgį ir apimtis, o ne į dydį, nes skirtingų gamintojų nurodyti dydžiai kartais nesutampa.
•    Įdėmiai perskaitykite gaminio sudėtį. Geriausia rinktis kokybiškų audinių, pavyzdžiui, medvilnės, geriausia – ekologiškos, drabužius.  
•    Prisiminkite, kad vaikiškus drabužius tenka skalbti kone kasdien, taigi jie neturi nublukti, išsitampyti, jų siūlės – prairti. Nesižavėkite pernelyg žemomis kainomis: geriau nupirkti vieną kokybišką, nei 2-3 prastos kokybės drabužius.
•    Įsidėmėkite, per kiek laiko netikusius vaikiškus drabužėlius galėsite grąžinti.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *