TV staliukų pirkimo gidas

Kompaktiški TV staliukai ir kampiniai TV stovai yra patogūs ne tik mažuose butuose, bendrabučiuose ir biuruose, bet ir dideliuose namuose.

Renkantis TV staliuką svarbu:

Dydis. Nesvarbu, kokį pasirinksite stilių, atkreipkite dėmesį į Jūsų kambario ir televizoriaus išmatavimus. Jei turite plokščiaekranį televizorių, gylis nebus problema, nes televizoriaus staliukas bus gilesnis nei pats televizorius. Jei turite tradicinį CRT televizorių, rekomenduojama rinktis pramoginį staliuką, kuris yra pakankamai gilus.

  • TV staliuko dydis pirmiausia yra paremtas unikaliais kambario poreikiais.
  • Tinkamai išmatuokite erdvę ir staliuką, kad įsitikintumėte, jog TV staliukas tilps kambaryje ir tiks Jūsų pasirinkto televizoriaus dydžiui.

Aukštis. TV staliuko aukštis turėtų būti paremtas Jūsų preferencijomis, tačiau rekomenduojama atsižvelgti į nykščio taisyklę: pastatykite savo televizorių taip, kad apatinė ekrano pusė būtų Jūsų televizoriaus žiūrėjimo akių lygyje. Jei turite aukštas kėdes, apsvarstykite aukšto TV staliuko variantą. Jei teikiate pirmenybė žemai sofai ar foteliui, rekomenduojama rinktis žemą TV spintelę.

Lentynos. TV pramogų centrai įprastai turi mažiausiai vieną ar dvi lentynas, tačiau gali pasitaikyti modelių ir su 6 –8 lentynomis. Televizoriaus staliukas su reguliuojamomis lentynomis leidžia pritaikyti konfigūraciją prie Jūsų garso ir video komponentų bei atskirti CD lentyną nuo DVD lentynos.

TV spintelės. Tradiciškai televizoriaus spintelė yra uždaras TV stovas; ji turi duris ar stalčius, kuriuose galima paslėpti elektronikos įrangos komponentus.

Kampiniai TV stovai. Kampiniai TV stovai sukurti kaip taisyklingieji trikampiai, todėl jie gali lengvai tilpti abiejų sienų kampe.

Mediniai TV staliukai. Medžio masyvas yra puikus bet kokio TV staliuko stiliaus gamybos sprendimas. Lapuočių, pavyzdžiui, ąžuolo, klevo, vyšnios, raudonmedžio mediena yra aukščiausios klasės. Medžio masyvas yra labai patvarus ir todėl žymiai brangesnis nei kitos medžiagos. Medienos lukštas yra puikus pasirinkimas mediniams TV staliukams. Premium klasės mediena naudojama padengti pigesnės medienos produktams. Medienos lukšto TV staliukai įprastai yra pakankamai prieinamos kainos.

Metaliniai ir stikliniai TV staliukai. Įprastai metaliniai TV staliukai būna iš nerūdijančio plieno lydinio, nors kartais galima rasti aliuminio ir žalvario. Nerūdijančio plieno TV staliukas neturės rūdžių ir jis puikiai tinka tiek milteliniam dažymui, tiek chromavimui, o tai reiškia prieinamą didelę patrauklių apdailų įvairovę. Stiklas dažniausiai naudojamas lentynose, bet kartais taikomas ir duryse. Grūdintas stiklas yra nuo keturių iki šešių kartų tvirtesnis nei tradicinis, todėl yra ypač tinkamas baldams. Grūdintas stiklas turėtų būti visada aiškiai pažymėtas, todėl būsite tikri, kad gaunate pelnytą saugumą ir patvarumą.

Mobilumas. Šarnyriniai TV staliukai praverčia akinimo efekto sumažinime. Ratukai, kuriais dažnai yra aprūpinti mažesnės TV spintelės esant poreikiui leidžia lengvai ir patogiai perkelti TV staliuką iš vieno kambario į kitą.

  • TV staliuko lentynų, stalčių ir spintelių skaičius gali varijuoti. Įsitikinkite, kad renkatės modelį, kuris užtikrins pakankami Jums saugyklos vietos.
  • TV spintelės ir lentynų vienetai siūlo papildomą saugyklos vietą priedams, knygoms, paveikslams. Tačiau tokių stilių sprendimai reikalauja žymiai daugiau erdvės nei vidutiniai TV staliukai.
  • Kampiniai TV staliukai pasižymi erdvės taupymo parinktimi.