Tušas

Kiekviena moteris kasryt bent penketą minučių skiria gražinimosi procedūroms. Vienos tik paryškina akis, kitos patepa veidą pudra, trečios neatsisako šešėlių ar blizgesio. Turbūt yra vos vienas kitas procentų moterų, kurioms atliekant šias procedūras nereikalingi tušai akims. Akių tušas šiandien yra vienas populiariausių kosmetikos priemonių. Įvairių grožio linijų gamintojai kasmet pristato po kelias tušų naujoves ir dažna klientė net pasimeta, kurią priemonę rinktis. Renkantis tušą, labai svarbu įvertinti jo naudojimo dažnumą, norimą pasiekti rezultatą ir žinoti tinkamas naudojimo bei laikymo sąlygas.

Šepetėlio galia

Šiandien tušai akims siūlo kone įvairiausių formų šepetėlius, kartais atliekančius net kelias funkcijas. Verta pastebėti, kad šepetėlio forma tikrai lemia blakstienų išvaizdą po dažymo, todėl perkant tušą reikia skirti nemažai dėmesio būtent šiai smulkmenai. Vienas populiariausių šepetėlių – stambus vienodo ilgio šerelių šepetėlis. Toks šepetėlis suteiks  didžiulės apimties ir atskirs sulipusias blakstienas. Norinčioms suteikti blakstienoms išskirtinio ilgumo, patariama rinktis plastmasinį ar guminį šepetėlį, kuris tušu padengia blakstienas nuo pat šaknų iki galiukų. Rinkoje neseniai pasirodę ir daug dvejonių sukėlę maži apvalūs šepetėliai taip pat puikus pasirinkimas – jų pagalba lengvai ir paprastai pasiekiamos visos net nelygios ir ypač smulkios blakstienos.

Vibruojančios naujovės

Nors vibruojančiu šepetėliu tušai akims grožio industrijoje vyrauja jau ne pirmi metai, didelei daliai moterų tai vis dar naujiena ir teigiama, jog gana abejotina produkcija. Specialistų teigimu, tai nepatvirtintos abejonės. Iš tiesų zigzago forma vibruojantis tokio tipo šepetėlis yra puikus pasirinkimas, nes jis atlieka visas įmanomas šepetėlio funkcijas. Kai vieni šepetėliai storina, kiti ilgina, treti tankina, vibruojančio šepetėlio pagalba atliekami visi šie judesiai ir akys paryškinamos tarsi profesionalaus visažisto, pasitelkus net keletą akių ryškinimo priemonių. Puiki žinia ta, kad tokį šepetėlį lengvai galite naudoti ir kitiems tušams, todėl kartą nusipirkus vibruojantį šepetėlį, jis tarnaus dar ilgus metus.

Atsparumo vandeniui pavojai

Gana dažnai moterys, dirbančios ilgas darbo valandas ar išsiruošusios į ilgą vakarėlį, renkasi vandeniui atsparų tušą akims. Svarbu pastebėti, kad akių tušai, pasižymintis vandens atsparumu yra tikrai ne pati tinkamiausia kasdienio akių ryškinimo priemonė. Tokiuose tušuose yra veikliosios medžiagos, kurios blakstienas padengia nematoma plėvele, taip apsaugodamos jas nuo drėgmės. Tačiau tuo metu blakstienos negauna deguonies ir nekvėpuoja, todėl nepatariama tokio tušo naudoti kasdien. Su laiku šis tušas gali sukelti rimtų pasekmių ir blakstienos tiesiog  ims lūžinėti bei smarkiai susilpnės.