Turėsime „Pepsi“ išmanųjį telefoną?

Iki šiol buvo manoma, kad „Pepsi“ su išmaniaisiais telefonais ir mobiliosiomis technologijomis tikrai neturi nieko bendro. Tačiau dabar „Pepsi“ padalinys Kinijoje atnaujino nuotrauką oficialiame „Weibo“ socialiniame tinkle ir atskleidė tam tikras detales apie „Pepsi Phone“. Nuotraukoje matome telefono ikonėles: SMS, Wi-Fi, paieškos ir kitas, su telefonais susijusias piktogramas.

Internete jau pasirodė pirmoji informacija apie „Pepsi P1“ telefoną. Konstrukcija pagaminta atsižvelgiant į Kinijos klientus, o įrenginio specifikacija sugestijuoja, jog tai bus vidutinės klasės prietaisas.

Pepsi-Phoe

 

„Pepsi P1“ yra aprūpintas 5,5 colių ekrano įstrižaine ir turi 1920 x 1080 pikselių raišką. Įrenginio viduje yra aštuonių branduolių „MediaTek MT6592“ procesorius su 1,7 GHz taktiniu dažniu ir 2 GB RAM atminties. Telefonas turi 16 GB vidinės atminties, 5 Mpx priekinę ir 13 Mpx galinę kameras. Įrenginyje turėtų būti pagrindiniai jungiamumo moduliai ir tikėtina, du lizdai SIM kortelėms.

Taip pat yra žinoma, jog šis telefonas turėtų veikti „Android 5.1 Lollipop“ operacinės sistemos pagrindu. „Pepsi“ įrenginys turėtų pasižymėti 3000 mAh talpos baterija. Remiantis prieinama informacija, „Pepsi P1“ turėtų kainuoti 1299 juanių, tai yra apie 180 eurų, o jo premjera turėtų įvykti jau kitą savaitę, spalio 20 dieną.

Pepsi P1

Šaltiniai: phonearena.com, MobiPicker