Turėsime „Apple“ žiedą?

„Apple“ kompanijos patentų portfolio nesustoja augti. Per pastaruosius keletą metų kompanija užpatentavo šimtus projektų. Tačiau tik keli jų realizuojami ir pritaikomi serijiniuose įrenginiuose. Tarp paskutiniųjų „Apple“ patentų pastebėtas naujas dėvimas (angl. wearable) įrenginys. Labiausiai jis primena masyvų vyrišką žiedą. Naujame „iRing“ patente šis daiktas aprašomas kaip dėvimas įrenginys su galimybe įvesti duomenis pasitelkiant kalbą, judesius ir lytėjimą. Taip pat prietaisas gali būti panaudotas kitų įrenginių valdymui.

Išoriškai prietaisas primena įprastą žiedą su nedideliu ekranu. Daroma prielaida, jog „iRing“ bus aprūpintas įspūdingu skaičiumi biometrinių jutiklių, mikrofonu, kamera, judesio jutikliais, o atgalinis ryšys su naudotoju bus realizuojamas per žiedo vibraciją.

Varlė.lt specialistų nuomone, kol kas sunku neįmanoma tiksliai nuspėti, ar toks daiktas sulauks sėkmės, tačiau negalima atmesti fo fakto, kad išmanusis žiedas neras savo nišos – juk pavyzdžiui, dar prieš penkis metus apie išmaniuosius laikrodžius dažnas lietuvis nė negirdėjo, o šiandien šie įrenginiai neretai tampa pirkiniu dovanoms.

iring_patent

Šaltinis: ubergizmo.com