TOP kalėdinių dovanų iki 30€ idėjos

Kalėdinės dovanos iki 30 eur

Teikiančios džiaugsmą kalėdinės dovanos nebūtinai turi kainuoti labai daug. Varle.lt specialistai atrinko populiariausias praktiškų dovanų iki 30 € vertės idėjas.  

Nešiojama garso kolonėlė

Nešiojamų belaidžių garso kolonėlių atsiradimas padarė tikrą revoliuciją muzikos klausymosi srityje. Buvo laikai, kai daugelis investavo į brangią garso įrangą: muzikinius centrus, stereo kolonėles bei klausėsi muzikos iš fizinių laikmenų. Kompaktinių diskų laikai praėjo, o Bluetooth technologijos dėka mėgstamos muzikos galima klausytis iš nešiojamos kolonėlės, kuri turi kur kas didesnį garsiakalbį nei tas, kuris integruotas išmaniajame telefone. Be to nešiojamos garso kolonėlės leidžia klausytis muzikos bet kurioje vietoje, ne tik namuose. Tai itin patogu, pavyzdžiui, vasarą, ilsintis sode ar prie ežero, tad nešiojama kolonėlė gali būti puikia dovana tikram, vietoje nenustygstančiam melomanui.

Kokybiškos ausinės

Tiesa, turint nedidelį biudžetą, rasti kokybiškas ir dar belaides ausines gali būti tikras iššūkis, tačiau misija tikrai įmanoma. Be to, turint nedidelę sumą tikrai galima įsigyti ausines, kurios bus kur kas geresnis sprendimas nei tos, kurios standartiškai pridedamos telefonų komplektacijose. Todėl gali būti reikalinga dovana žmogui, kuris nėra didelis melomanas, bet kuriam tikrai praverstų paprastos ir patogios ausinės, pavyzdžiui keliaujant.

Automobilinis dulkių siurblys

Pasak Varle.lt specialistų, automobilinis dulkių siurblys yra ideali dovana tiems, kurie mėgsta palaikyti automobilio salono tvarką. Toks rankinis dulkių siurblys be problemų susiurbs gyvūnų kailį ir trupinius, bei padės palaikyti švarą. Varle.lt specialistų manymu, naudojimas automobilio salonui valyti nėra vienintelė šių dulkių siurblių taikymo sritis, nes toks įrenginys taip pat pasiteisins ir namuose, kai reikia greitai susiurbti išbyrėjusias kruopas ar išsiurbti sunkiai pasiekiamas vietas. Tiesa, paprastai automobiliniai dulkių siurbliai nepasižymi ilgu autonominio veikimo laiku. Dažniausiai pilnai įkrautas biudžetinės klasės automobilinis dulkių siurblys pajėgus užtikrinti 15–30 min. autonominį veikimą.

Kokteilių plaktuvas

Ko gero kiekvienas mėgsta šviežius kokteilius ir glotnučius. Kokteilių plaktuvas bus ideali dovana žmogui, kuris mėgsta gaminti, yra aktyvus ir domisi sveiku gyvenimo būdu. Dabar gamintojai siūlo daug kokteilių plaktuvų, kurie turi nuimamą indelį-gertuvę. Tokie variantai yra labai patogūs, nes susiplakus kokteilį, jį iškart galima patogiai pasiimti su savimi keliaujant į mokslus ar darbus.

Išmanioji apyrankė

Išmaniosios apyrankės ant bangos jau kelis metus ir tai yra viena populiariausių dovanų ne tik Kalėdoms. Tokia dovana tikrai apsidžiaugs ne tik aktyvus žmogus, bet ir tas, kuris ieško motyvacijos aktyviau gyventi. Aktyvumą sekanti išmanioji apyrankė gali būti tikru asmeniniu treneriu.

Patarimai kaip issirinkti ismaniaja apyranke

Elektrinis dantų šepetėlis

Pastebima, kad dantų valymas naudojantis elektrinių dantų šepetėliu dažnai būna efektyvesnis nei naudojantis tradiciniu. Greitų ir tikslių judesių dėka elektrinis dantų šepetėlis kur kas efektyviau pašalina dantų apnašas. Tai gali būti praktiška dovana tiek vaikui, tiek suaugusiam žmogui.

Pieno plakiklis

Pieno plakiklį kaip dovaną įvertins kavos mėgėjai. Tokio nedidelio įrenginio dėka galima suplakti pieno putas ir mėgautis gardžia kapučino kava namų sąlygomis.

Skaitymo lemputė

Jeigu norite nustebinti knygas skaitantį artimą žmogų, tačiau neįsivaizduojate kokią knygą padovanoti (nes nežinote, ką jau perskaitė), skaitymo lemputė gali būti puiki praktiškos ir nebrangios dovanos idėja. Tokia skaitymo lemputė leis patogiai skaityti lovoje netrukdant kitiems arba kelionės metu, kai apšvietimas yra prastas.

Kalėdinės dovanos iki 30 eur