TOP 5 kvepalai vyrams, kurie veda iš proto moteris

TOP 5 kvepalai vyrams

Išsirinkti vyriškus kvepalus tikrai nėra lengviau nei aromatą moterims. Vyriški kvepalai taip pat turėtų būti pritaikyti prie asmenybės. Tam, kad vyriškų aromatų pasirinkimas neatrodytų visišku akligatviu, Varle.lt specialistai parengė TOP 5 kvepalų vyrams, kuriems negalėtų likti abejinga jokia moteris, sąrašą. 

1. „Chanel Allure Homme“

Šis aromatas jau seniai viešpatauja įvairiuose reitinguose kaip geriausi vyriški kvepalai. Ypatingai tinka eleganciją ir rimtumą vertinantiems vyrams. „Chanel Allure Homme“ yra labiau verslininko nei sportininko aromatas. Citrinos, bergamotės, vanilės, tongapupių, juodųjų pipirų, ambros, sandalmežio ir odos natos lemia, kad turime kompoziciją, į kurią neįmanoma neatkreipti dėmesio.

Chanel Allure Homme

2. „Diesel Only The Brave“

Tai pasitikinčių savimi ir mėgstančių atkreipti į save dėmesį vyrų aromatas. Įspūdingą efektą suteikia energingas ambros, kedro, citrinų ir odos aromatų derinys. „Diesel Only The Brave“ sukurti vyrams, kurie nori būti dėmesio centre.

Diesel Only The Brave

3. „Yves Saint Laurent La Nuit De L’Homme Intense“

Rafinuotą ir viliojantį įspūdį kurianti pačiulės, našlaičių ir šalavijų natų ir rytietiškų akordų kompozicija. „Yves Saint Laurent La Nuit De L’Homme Intense“ – idealus variantas savo sričių profesionalams bei gero skonio ponams.

Yves Saint Laurent La Nuit De L’Homme Intense

4. „Dolce & Gabbana The One For Men“

Viliojanti baziliko, ambros, kalendrų, apelsinų žiedų ir tabakų kompozicija nepalieka abejingų. „Dolce & Gabbana The One For Men“ – tai intensyvus aromatams vyrams, kurie nori pabrėžti savo stiprų charakterį, drąsą ir charizmą.

Dolce & Gabbana The One For Men

5. „Hugo Boss Dark Blue“

Rytietiškos imbiero, citrinos, apelsino ir greifruto natos pabrėžia gyvenimiškąją energiją, o raudonmedžio, šalavijų ir kedro dvelksmas – paslaptingumą. „Hugo Boss Dark Blue“ išskirtinis kvapas apsisprendusiems ir pasitikintiems savimi ponams padės atkreipti ne vienos moters dėmesį.

Hugo Boss Dark Blue