TOP 5 geriausios elektrinės viryklės: kokiu įrenginiu papildyti virtuvę?

Virtuvė be buitinės technikos – sunkiai įsivaizduojama. Tai neatsiejama virtuvės dalis, kuri palengvina kasdienybę, buitį, maisto ruošimą. Vienas iš tokių įrenginių, be kurių virtuvėje išsiversti būtų tikrai sunku – viryklė. Tai pagrindinis ir, ko gero, svarbiausias maisto ruošimo įrenginys, kurio dėka galime patogiai, lengvai ir efektyviai gaminti maistą. Tiesa, viryklės gali būti tikrai skirtingos. Tačiau, būtent elektrinės viryklės, šiomis dienomis, yra laikomos vienu iš populiariausių pasirinkimų. Jos efektyvios, saugios ir itin paprastai naudojamos, o taip pat, tinka praktiškai bet kokiai virtuvei ir namams. Jei kaip tik šiuo metu ieškote naujos elektrinės viryklės savo virtuvei, greičiausiai pastebėjote, kad šių įrenginių pasirinkimas yra tikrai nemažas. Būtent dėl šios priežasties, šiame straipsnyje pateiksime TOP 5 geriausių 2023 metų viryklių sąrašą. Galbūt vienas iš aptartų modelių taps puikiu pagalbininku, jūsų virtuvėje?

Kuo ypatingos elektrinės viryklės?

Prieš pradedant TOP 5 geriausių, šių metų, viryklių apžvalgą, labai naudinga apžvelgti ir svarbiausias elektrinių viryklių ypatybes, privalumus. Tokiu būdu, lengviau galėsite apsispręsti, ar šis įrenginys tikrai jums reikalingas ir tinkamas.

Pirmiausia, pradėti reikėtų nuo to, kad elektrinės viryklės gali skirtis savo veikimo principais. Nors visos elektrinės viryklės veikia naudodamos elektros energija ir jos gaminamą šilumą, šiluma gali būti pernešama skirtingais būdais. Pavyzdžiui, standartinės, tradicinės elektrinės viryklės naudoja elektrinę spiralę, kuri yra įmontuota po viryklės paviršiumi. Tuo tarpu, keraminės elektrinės viryklės naudoja ploną keraminį paviršių ir po juo įmontuotus kaitinimo elementus. Jos laikomos modernesnėmis, patogesnėmis ir lengviau valdomomis, nei tradicinės elektrinės viryklės. Galiausiai, inovatyviausiomis galime laikyti indukcines elektrines virykles. Jos veikia naudodamos indukcinę technologiją, elektromagnetinį lauką, kuris skleidžia šilumą tiesiai į puodus bei keptuves. Tai reiškia, kad viryklės paviršius neįkaista, yra prarandama mažiau elektros energijos. Būtina pabrėžti ir tai, kad, praktiškai, visos elektrinės viryklės turi elektrines orkaites.

Be to, kad galima rinktis iš skirtingų elektrinių viryklių tipų, būtina pabrėžti ir tai, kad visos elektrinės viryklės pasižymi efektyviu ir saugiu veikimu. Jos ne tik efektyviai perneša šilumą į kepimo indus, bet ir veikia be atviros ugnies. Na, o tai garantuoja kur kas patogesnį ir saugesnį maisto ruošimą.

Būtina pabrėžti ir tai, kad elektrinės viryklės yra itin lengvai naudojamos bei prižiūrimos. Dažnas, modernus modelis naudoja jutiklinius valdiklius, kurie leidžia patogiai valdyti ir keisti viryklės temperatūrą. Taip pat, keraminės ir indukcinės viryklės turi tolygius paviršius, kuriuos itin lengva ir patogu valyti. Na, o elektrinės šių viryklių orkaitės garantuoja efektyvią karšto oro cirkuliaciją, tolygų maisto kepimą ir neretai būna papildomos moderniomis technologijomis bei funkcijomis.

Geriausių elektrinių viryklių TOP 5

1. Electrolux LKR564200W

Pirmojoje TOP sąrašo vietoje – „Electrolux LKR564200W“ elektrinė viryklė. „Elektrolux“ yra vienas iš žymiausių, populiariausių ir patikimiausių buitinės technikos gamintojų, ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Tad, pasirinkdami šį elektrinės viryklės modelį tikrai neapsiriksite. Tai elektrinė, 600 serijos, viryklė su elektrine orkaite. Pradėti reikėtų nuo to, kad šios viryklės orkaitė yra aprūpinta „SteamBake“ funkcija. Tai puiki funkcija, kuri leidžia namuose pasigaminti profesionalaus lygio kepinius. Ši technologija veikia naudodama garus, o dėl drėgmės tešla iškyla kur kas geriau, kepinio vidus pasižymi minkštumu ir purumu, o išorė yra padengiama traškia ir skania plutele. Be kitą ko, orkaitė turi ir „AirFry“ funkciją. Dėka specialios kepimo formos, karštas oras gali kur kas efektyviau judėti po orkaitę. Tokiu būdu, kepamas maistas pasidengia traškia plutele, naudojant mažiau aliejaus. Naudinga paminėti ir tai, kad šios viryklės orkaitė turi ir papildomą kaitinimo žiedą, kuris padeda užtikrinti tolygesnį maisto kepimą, net jei vienu metu maistas yra ruošiamas dviejose kepimo formose. Viena iš naudingiausių ir praktiškiausių funkcijų – savaiminis išsivalymas. Orkaitė yra aprūpinta katalizinio valymo funkcija, kuri padeda itin efektyviai pašalinti nešvarumus, kurie kaupiasi orkaitės viduje. Tačiau, nuostabi yra ne tik viryklės orkaitė, bet ir kaitlentė. Elektrinė šios viryklės kaitlentė suteikia 4 kaitvietes, kurios garantuoja patogų ir efektyvų maisto ruošimą. Lygus paviršius užtikrina saugumą, patogūs valdikliai leidžia tiksliai nustatyti kaitlentės veikimą. Ši viryklė yra 50 cm pločio, tad, puikiai tiks daugeliui virtuvių.

2. Beko FSM57300GW

Beko FSM57300GW“ elektrinė viryklė – dar vienas puikus pasirinkimas. „Beko“ garsėja savo aukštos kokybės buitine technika, o „FSM57300GW“ elektrinė viryklė tikrai nėra išimtis. Ši elektrinė viryklė turi elektrinę kaitlentę ir elektrinę orkaitę. Orkaitė, šioje viryklėje, yra aprūpinta apatiniu kaitinimo elementu, o taip pat ir konvekcija. Tai garantuoja efektyvesnį maisto apatinės dalies iškepimą, leidžia patiekalus paruošti kur kas greičiau. Be to, tai garantuoja ir efektyvesnį konditerinių gaminių, pavyzdžiui, sausainių kepimą. Dėka konvekcijos, maistą pavyks ne tik greitai iškepti, bet ir atšildyti, o taip pat, bus užtikrinamas tolygesnis maisto kepimas, ne ir naudojant kelias kepimo formas, vienu metu. Be kitą ko, orkaitė turi ir grilio funkciją, kuri yra nepamainoma kepant mėsą, dešrelių, žuvies kepimui. Būtina pabrėžti ir tai, kad ši „Beko“ viryklė, o tiksliau, jos orkaitė, turi vientiso stiklo dureles. Jos neturi varžtų, sulenkimų, o tai reiškia, kad jų valymas yra be galo paprastas ir lengvas. Taip pat, viryklė yra aprūpinta dideliu, elektroniniu ekranu, kuris leidžia patogiai pasirinkti funkcijas ir užtikrina efektyvų įrenginio valdymą. Na, o garų tipo savaiminio išsivalymo funkcija garantuoja orkaitės švarą, be didelio vargo. Be abejo, labai svarbu paminėti ir tai, kad ši viryklė turi ir tikrai puikią kaitlentę. 4 kaitvietės leis vienu metu patogiai ruošti net kelis patiekalus, o tolygus paviršius garantuos patogų ir saugų naudojimą, įrenginio priežiūrą. Be to, džiugina ir šios elektrinės viryklės kaina, kuri bus tikrai draugiška daugelio kišenei.

3. Electrolux LKI64020AX

Jei ieškote būtent indukcinio tipo elektrinės viryklės, puikiu pasirinkimu gali tapti „Electrolux LKI64020AX“ modelis. Tai indukcinę kaitlentę ir elektrinę orkaitę turintis, 60 cm pločio modelis, kuris puikiai tiks didesnei virtuvei bei tiems, kurie nori ne tik indukcinės, bet ir didesnio dydžio viryklės. Ši viryklė, pirmiausia, yra ypatinga tuo, kad naudoja indukcinę kaitlentės technologiją. Dėka jos, šiluma keliauja tiesiai į puodą, o nenaudojamos kaitlentės zonos neįkaista. Indukcinė kaitlentė išsiskiria itin greitu veikimu, efektyviai reaguoja į temperatūros pokyčius, tad, maistas bus paruoštas kur kas greičiau. Ką jau kalbėti apie tai, kad indukcinė kaitlentė yra ekonomiškesnė, o taip pat, itin lengvai valoma. Kiekviena kaitlentės kaitvietė yra valdoma ir reguliuojama atskirai, o tai lemia tikrai patogų naudojimą. Tačiau, dėmesio reikėtų skirti ir šios elektrinės „Electrolux“ viryklės orkaitei. Ji turi „AirFry“ funkciją, kuri leidžia paruošti itin traškius patiekalus, dėka specialios kepimo formos ir efektyvios karšto oro cirkuliacijos. Kaip ir anksčiau aptartas „Electrolux“ modelis, šis taip pat turi papildomą kaitinimo žiedą orkaitėje, kurio dėka, maistas yra ruošiamas kur kas tolygiau, vienu metu gaminant keliose kepimo formose.  Negana to, dėka LED ekrano, laikmačio funkcijos galėsite itin lengvai stebėti ir valdyti maisto ruošimo procesą. Tiesa, ši elektrinė viryklė yra šiek tiek brangesnė už anksčiau aptartus modelius, tačiau, indukcinė technologija, efektyvus orkaitės veikimas tikrai yra verti dėmesio ir investicijų.

4.  Bosch HLN39A050U

Dar viena, puiki, indukcinio tipo elektrinė viryklė – „Bosch HLN39A050U“. Tai elektrinė, indukcinė viryklė, kuri garantuoja puikius kepimo, skrudinimo ir maisto ruošimo rezultatus. Indukcinė šios viryklės kaitlentė turi 4 kaitvietes, veikia greitai ir tiksliai. Be kitą, pasižymi ir nedidelėmis energijos sąnaudomis, lengvu valymu. Tuo tarpu, elektrinė šios viryklės orkaitė yra ypatinga tuo, kad naudoja 3D karšto oro sistemą. Ji garantuoja optimalų šilumos paskirstymą, net jei vienu metu orkaitėje yra naudojamos 3 skirtingos kepimo formos, Be to, orkaitė yra aprūpinta ir „EcoClean“ technologija. Tai reiškia, kad orkaitė turi automatiškai nešvarumus sugeriančią galinės sienelės dangą, kuri, praktiškai, leidžia pamiršti apie orkaitės valymą. Tai speciali keraminių rutuliukų danga, kuri padės jums sutaupyti nemažai laiko ir pastangų. Naudinga paminėti ir tai, kad ši „Bosch“ viryklė turi ir LEF ekranėlį, kuris leidžia valdyti įrenginy ir jo funkcijas. Na, o stilinga nerūdijančio plieno spalva, kuria pasižymi ši viryklė, puikiai papildys virtuvės interjerą.

5. Bosch HLN39A020

Galiausiai, puikiui pasirinkimu gali tapti ir „Bosch HLN39A020“ elektrinė viryklė. Tai dar vienas, puikus „Bosch“ gaminys, kuris yra aprūpintas indukcine kaitlente ir elektrine orkaitę. Indukcinė kaitelentė, turinti 4 kaitvietes, garantuos greitą, efektyvų, tolygų maisto ruošimą, ekonomišką ir taupų veikimą, saugumą naudojantis. Tuo tarpu, šios viryklės orkaitė leis vienu metu tolygiai paruošti net kelis patiekalus, dėka 3D karšto oro sistemos. Lengvesnį orkaitės valymą garantuos „EcoClean“ technologija, o LED ekranėlis leis valdyti įrenginį, nustatyti laikmatį. Tai puikus, klasikinės baltos spalvos pasirinkimas, kuris tiks, praktiškai, bet kuriai virtuvei.

Efektyvios, modernios ir kokybiškos, visos šiame TOP sąraše aptartos elektrinės viryklės tikrai yra vertos dėmesio. Be kitą ko, visas jas, už žemą kainą, rasite ir internetiniame prekybos centre Varle.lt. Apsilankykite ir išsirinkite sau tinkamiausią – čia visada žemos kainos!

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *