TOP 5 geriausi WiFi stiprintuvai 2023: koks įrenginys padės užtikrinti efektyviausią interneto ryšio perdavimą?

Internetas jau seniai tapo neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalimi. Mūsų namai, darbo vietos ir net laisvalaikio zonos nebegalėtų egzistuoti be stabilaus ir greito interneto ryšio. Jis reikalingas darbui, mokslams ir, žinoma, pramogoms bei asmeninėms reikmėms. Dėl šios priežasties, labai svarbu užtikrinti, kad perduodamas interneto ryšys būtų efektyvus, patikimas ir saugus. Na, o WiFi maršrutizatoriai vaidina itin svarbų vaidmenį, šiame ryšio perdavimo procese.  WiFi maršrutizatorius ne tik leidžia mums prijungti įvairius įrenginius prie interneto, bet ir gali smarkiai paveikti naršymo greitį, saugumą ir interneto naudojimosi patirtis. Akivaizdu, kad pasirinkti tinkamą ir kokybišką WiFi maršrutizatorių tikrai yra labai svarbu. Tačiau, rinkoje galima rasti tikrai platų ir įvairų jų pasirinkimą, o pasirinkti tinkamiausią ir poreikius geriausiai atitinkantį modelį gali būti ne taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Tad, jei kaip tik šiuo metu ieškote naujo ir gero WiFi maršrutizatoriaus, šiame straipsnyje pateiksime TOP 5 geriausius jų modelius, šiais, 2023, metais. Tikime, kad vienas iš jų tikrai atitiks jūsų poreikius ir leis mėgautis greitu, patikimu ir saugiu interneto ryšiu.

Kodėl svarbu tinkamai pasirinkti WiFi maršrutizatorių?

Dar prieš pradedant TOP 5 geriausių WiFi maršrutizatorių apžvalgą, labai naudinga apžvelgti tai, kodėl svarbu WiFi maršrutizatorių pasirinkti tinkamai. Akivaizdu, kad, tinkamas WiFi maršrutizatorius suteikia geriausias interneto ryšio naudojimo ir naršymo patirtis. Tačiau, jis svarbus ne tik dėl to.

Pirmiausia – naršymo greitis. Tinkamai pasirinktas maršrutizatorius garantuos spartų interneto ryšio perdavimas. Maršrutizatoriaus techninės charakteristikos, tokios kaip dažnių juostos palaikymas ir kanalų skaičius, gali smarkiai paveikti tinklo spartą. Aukštos klasės maršrutizatoriai gali palaikyti didesnes duomenų perdavimo greitį ir garantuoti spartesnes naudojimo patirtis.

Interneto ryšio padengimas – dar vienas svarbus aspektas. Skirtingi maršrutizatoriai gali teikti skirtingo ilgio ir intensyvumo signalą, skirtingam erdvės plotui. Didesniam būstui ar biurui reikia maršrutizatoriaus su geresne, stipresne antena arba didesniu antenų skaičiumi, kad visose patalpose būtų stiprus ryšio signalas. Tuo tarpu, nedideliems namams puikiai pakanka ir standartinio įrenginio.

Maršrutizatorius turi garantuoti ne tik greitą ryšio ir duomenų perdavimą. Labai svarbus yra ir saugumas. Tinkamas maršrutizatorius suteikia saugų naudojimą garantuojančias veikimo funkcijas. Dažnas, modernus WiFi maršrutizatorius turi ugniasiene, suteikia pažangų tinklo filtravimą, VPN palaikymą, svečiams skirto tinklo izoliaciją. Tai padeda apsisaugoti nuo kibernetinių atakų, kenkėjiškų veiksmų ir yra itin svarbu ne tik namų interneto tinklui, bet ir darbo aplinkai bei tiems, kurie dirba su svarbiais, konfidencialiais duomenimis.

Nuo WiFi maršrutizatoriaus priklauso ir įrenginių skaičius, kuris gali būti prijungiamas prie vieno tinklo. Priklausomai nuo naudojimo poreikių ir aplinkybių, prie vieno interneto tinklo gali tekti prijungti daugiau nei vieną įrenginį. Na, o kuo geresnis, galingesnis ir efektyvesnis bus WiFi maršrutizatorius, tuo daugiau įrenginių, vienu metu, galės naudotis interneto ryšiu, be trukdžių ar vėlavimų. Tai itin svarbu darbo aplinkoje, erdvėse, kuriose vienu metu internetu turi naudotis keli asmenys. Be to, kai kurie WiFi maršrutizatoriai leidžia sukurti tinklo sistemą su keliais taškais (Mesh Network System), kuri padidina interneto ryšio padengimą didesnėse patalpose ar sudėtingose aplinkose.

Tinkamai pasirinktas WiFi maršrutizatorius gali garantuoti ir didesnį funkcionalumą. Tam tikri Wifi maršrutizatoriai geba ne tik efektyviai ir saugiai perduoti interneto ryšį. Yra modelių, kurie yra aprūpinti ir papildomomis funkcijomis. Pavyzdžiui, QoS funkcija, USB jungtys ar saugumo ypatybės. Dalis modernių WiFi maršrutizatorių suteikia ir tėvų kontrolės funkciją, kuri leidžia apriboti interneto ryšį vaikams ar panaikinti prieigą prie tam tikrų svetainių, programų.  

Pasirinkdami tinkamą WiFi maršrutizatorių ne tik galėsite džiaugtis efektyviu, greitu interneto ryšiu bei duomenų perdavimu, bet ir galėsite būti tikri dėl pagerinto tinklo saugumo, stabilumo. Modernūs, pažangūs ir kokybiški WiFi maršrutizatoriai garantuos geriausias naudojimo patirtis.

Geriausių WiFi maršrutizatorių TOP 5

1. TP-LINK Archer AX55 AX3000

TOP sąrašą pradėsime su tikrai puikiu WiFi maršrutizatoriumi – „TP-LINK Archer AX55 AX3000“. „TP-LINK“ yra vienas iš garsiausių, populiariausių ir patikimiausių maršrutizatorių, interneto ryšio perdavimo, stiprinimo įrangos gamintojų, visame pasaulyje. Šis prekės ženklas garsėja savo aukštos kokybės gaminiai, kurie garantuoja efektyvų, saugų ir patikimą veikimą. Ne išimtis – „Archer AX55 AX3000“ modelis. Tai dviejų juostų WiFi maršrutizatorius, kuris kuris suteikia naujos kartos, WiFi 6 interneto ryšį ir garantuoja sklandų duomenų perdavimą, siuntimą, transliavimą. Dėka „OFDMA“ technologijos, šis WiFi maršrutizatorius suteikia net 4 kartus didesnes prisijungimo prie tinklo galimybes. Tai reiškia, kad vienu metu, prie interneto tinklo galės prisijungti kur kas daugiau įrenginių. Taip pat, šis maršrutizatorius suteikia ir išskirtinai žemą ryšio vėlavimą. Na, o tai itin naudinga tiems, kurie dažnai žaidžia kompiuterinius žaidimus, užsiima vaizdo transliacijomis. Būtina paminėti ir tai, kad keturios, galingos ir efektyvios, išorinės antenos bei „Beamforming“ technologija leidžia maršrutizatoriui suteikti stiprų, patikimą WiFi interneto ryšį, visuose namuose ar didesniame biure. Ką jau kalbėti apie tai, kad šis „TP-LINK“ maršrutizatorius veikia ne tik efektyviai, bet ir saugiai. Pagerintos saugumo ypatybės, „HomeShield“ palaikymas puikiai kovoja su kibernetiniais pavojais, atakomis ir leidžia interneto ryšiu naudotis saugiai, net ir dirbant su jautriausiais, svarbiausiais duomenimis. Dėka „HomeShield“ platformos, tėvai itin patogiai ir lengvai galės valdyti savo vaikų naudojamus įrenginius, jų prieigą prie interneto, tam tikrų programų ir svetainių. Na, o nuolatinis tinklo skenavimas užkirs kelią ir įsilaužimams į jūsų įrenginius. Nuostabu ir tai, kad šis WiFi maršrutizatorius turi ir specialų dizainą, kuris neleidžia įrenginiui perkaisti, ko pasekoje, interneto ryšys veikia greitai, patikimai. Taip pat, šis maršrutizatorius suteikia ir USB 3.0 jungtį, kad perduoti duomenis tarp įrenginių pavyktų dar patogiau ir greičiau. Be to, „TP-LINK Archer AX55 AX3000“ modelis veikia ir su balso komandomis, yra suderinamas su su „Amazon Alexa“. Tai leidžia jį valdyti itin patogiai ir greitai.

2. Asus RT-AX1800U

Dar vienas puikus pasirinkimas – „Asus RT-AX1800U“ WiFi maršrutizatorius. Nors dažnas puikiai žino, kad „Asus“ gamintojas gamina puikius kompiuterius ir kompiuterinį įrangą, daliai žmonių gali būti naujiena, kad šis prekės ženklas savo asortimente turi ir puikių WiFi maršrutizatorių. Jie, kaip ir visi „Asus“ gaminiai, garsėja savo aukšta kokybe, efektyviu ir patikimu veikimu. Na, o Asus RT-AX1800U“ modelis tikrai yra vertas dėmesio bei investicijų. Tai dviejų juostų, Wifi 6 kartos maršrutizatorius, kuris palaiko „MU-MIMO“, „OFDMA“ technologijas, veikia su „AiProtection Classic“ tinklo saugumo technologija ir yra suderinamas su „Asus AiMesh“ WiFi sistema. Visų šių technologijų palaikymas, 802.11ax WiFi standartas garantuoja efektyvesnį ryšio ir duomenų perdavimą, o tai reiškia ir geresnes interneto ryšio naudojimo patirtis. Teigiama, kad šis WiFi maršrutizatorius yra 1,5 karto greitesnis už modelius, kurie naudoja dviejų juostų, 802.11ac technologiją ir veikia su 1800Mbps perdavimo greičiu. Dėka „MU-MIMO“ ir „OFDMA“ technologijų, prie maršrutizatoriaus suteikiamo WiFi ryšio, tinklo prisijungti gali daug skirtingų įrenginių, o garantuojamas veikimas yra sklandus, be vėlavimų ar trukdžių. Be to, šis WiFi maršrutizatorius garantuos ir saugų interneto ryšio perdavimą. Naudodamas „AiProtection“ technologiją, šis maršrutizatorius blokuoja kenkėjiškus veiksmus, programas, visuose, prie interneto ryšio prisijungusiuose įrenginiuose. Na, o kadangi, yra suderinamas su „Asus AiMesh“ Wifi sistema, šis maršrutizatorius efektyviai padengs visus namus, interneto ryšiu. Negana to, interneto ryšiu galėsite naudotis ir dalintis per 3G/4G raktą, kuris gali būti prijungiamas prie maršrutizatorius su USB jungtimi.

3. TP-LINK TL-MR6400

Modernus, pažangus ir patikimą veikimą garantuojantis „TP-LINK TL-MR6400“ WiFi maršrutizatorius gali tikrai tapti puikiu pasirinkimu. Tai 4G ryšį suteikiantis maršrutizatorius, kuris vienu metu prie tinklo leidžia prijungti iki 32 WiFi įrenginių. Šis WiFi maršrutizatorius garantuoja iki 150 Mbps duomenų perdavimo greitį, o dvi nuimamos, pažangios LTE antenos leidžia mėgautis stabiliu, efektyviu interneto ryšiu. Itin svarbu paminėti ir tai, kad šis WiFi maršrutizatorius yra itin lengvai instaliuojamas ir naudojamas. Jis veikia su SIM kortele, nereikalauja jokių konfigūracijų. Na, o jei norite jį naudoti standartiniu būdu, tereikia prijungti Ethernet laidą į LAN/WAN jungtį. Tai WiFi maršrutizatorius, kuris be visiškai jokių trukdžių leis mėgautis mėgiamais filmais, žaidimais, duomenų perdavimų ir siuntimu. Be to, jis leidžia tėvams valdyti vaikų prieigą prie interneto, naudoja QoS technologiją, kad garantuotų efektyviausią interneto ryšio perdavimą ir leidžia sukurti atskirą WiFi tinklą svečiams, taip užtikrindamas jūsų duomenų saugumą. Namams, darbui, išvykoms ir daugybei kitų paskirčių – šis WiFi maršrutizatorius tikrai taps puikiu pasirinkimu.

4. Asus TUF-AX3000 V2

Jei ieškote WiFi maršrutizatoriaus, kuris garantuotų geriausias gaming patirtis – „ASUS TUF-AX3000 V2“ WiFi maršrutizatorius gali tapti puikiu pasirinkimu. Specialiai kompiuteriniams žaidimams skirtas „Asus TUF-AX3000 V2“ maršrutizatorius veikia su dvejomis juostomis, palaiko WiFi 6 standartą ir garantuoja geriausias, sklandžiausias kompiuterinių žaidimų patirtis. Jis garantuoja iki 3000 Mbps veikimo greitį ir 4X tinklo efektyvumą kartu su „OFDMA“ technologija ir 160 MHz kanalais. Be kitą ko, jis turi ir mobilų žaidimų režimą, palaiko „AiMesh“ WiFi sistemas, „AiProtection Pro“ saugumo technologiją. Naudinga pabrėžti ir tai, kad šis WiFi maršrutizatorius yra itin lengvai instaliuojamas ir konfigūruojamas, o taip pat, yra skurtas taip, kad garantuotų patvarų, stabilų ir patikimą veikimą. Dėka „AiMesh“ palaikymo, šis maršrutizatorius leidžia sukurti nematomą, visus namus dengiantį WiFi tinklą, o 4 antenos užtikrina, kad interneto ryšys bus perduodamas efektyviai ir sklandžiai. Specialus jo dizainas neleidžia maršrutizatoriui perkaisti, atsparumas vandeniui garantuoja sėkmingą veikimą, bet kokiomis sąlygomis, o metaliniai jungčių saugikliai garantuoja ir šio maršrutizatoriaus fizinį patvarumą. Be to, šis WiFi maršrutizatorius yra nuostabus ir tuo, kad leidžia pasirinkti skirtingus veikimo režimus. Priklausomai nuo to, ar žaidžiate, ar transliuojate, ar naršote, maršrutizatoriaus veikimas yra pagal tai pritaikomas. Be abejo, būtina paminėti ir saugumo funkcijas, kurias suteikia šis „Asus“ WiFi maršrutizatorius. Tinklo saugumas yra itin svarbus, ypač, kai internetu naudojasi keli skirtingi įrenginiai. Šis maršrutizatorius palaiko „AiProtection Pro“, naujausią „WPA3“ saugumo protokolą, suteikia tėvų valdymo funkciją, VPN. Tai leidžia apsisaugoti nuo kenkėjiškų programų, atakų, garantuoja saugius žaidimus ir duomenų perdavimą, o taip pat, leidžia apsaugoti ir vaikus, nuo internete esančios netinkamos ir nesaugios informacijos. Nuostabu ir tai, kad viską, kas vyksta tinkle galite matyti ir stebėti naudodamiesi specialia programėle, savo telefone. Tai, ko gero, pažangiausias ir patikimiausias maršrutizatorius, kokį galite pasirinkti, jei savo gyvenimo neįsivaizduojate be kompiuterinių žaidimų.

5. TP-LINK Archer AX10 AX1500

Paskutinis, bet tikrai ne pats prasčiausias pasirinkimas šiame TOP sąraše – „TP-LINK Archer AX10 AX1500“ WiFi maršrutizatorius. Šis WiFi maršrutizatorius yra aprūpintas naujausia belaidžio interneto ryšio technologija – WiFi 6. Tai garantuoja didesnį veikimo greitį, mažiau trukdžių, vėlavimų. „TP-LINK“ garsėja kaip vienas iš geriausių ir patikimiausių WiFi maršrutizatorių gamintojų, o „Archer AX10 AX1500“ modelis, savo veikimu ir ypatybėmis, puikiai tai įrodo. Šis dviejų juostų maršrutizatorius gali pasiekti iki 1,5Gbps veikimo greitį, o WiFi 6 standartas tuo pat metu leidžia perduoti daugiau duomenų, į kelis skirtingus įrenginius. Sklandų ir efektyvų tinklo veikimą, skirtinguose įrenginiuose, vienu metu, padeda užtikrinti ir „OFDMA“ bei „MU-MIMO“ technologijos. Išskirtinumu galima laikyti ir šio maršrutizatoriaus 1,5 GHz, trijų branduolių procesorius, kuris užtikina sklandžią komunikaciją tarp maršrutizatoriaus ir visų, prie jo prijungtų, įrenginių. Pasirinkę šį maršrutizatorių galėsite būti garantuoti ir dėl stipraus, patikimo WiFi tinklo padengimo. Jis efektyviai interneto ryšiu padengs visą erdvę, naudodamas „Beamforming“ technologiją ir 4 antenas. Lengvas šio įrenginio instaliavimas ir valdymas taip pat prisideda prie puikių naudojimo patirčių. Šį maršrutizatorių valdyti ir konfigūruoti galėsite tiesiog savo telefone, naudodami specialią „TP-LINK Tether“ programėlę. Nuostabu ir tai, kad šis maršrutizatorius palaiko ir visus, senesnės kartos 802.11 standartus, visus WiFi įrenginius. Ką jau kalbėti apie saugumo funkcijas, VPN palaikymą, tėvų kontrolės ypatybes ir daugybę kitų privalumų, kurie garantuoja ne tik efektyvų ir greitą interneto ryšį, bet ir saugų tinklą jums, bei jūsų vaikams. Tai tikrai praktiškas, patikimas, efektyvus ir dėmesio vertas pasirinkimas.

Visi, šiame TOP sąraše, išvardinti WiFi maršrutizatoriai tikrai garantuos puikų, efektyvų, sklandų interneto ryšio perdavimą ir geriausias tinklo naudojimosi patirtis. Be kitą ko, visus juos, už žemą kainą galite rasti ir Varle.lt internetiniame prekybos centre. Jei kaip tik šiuo metu ieškote naujo WiFi maršrutizatoriaus, bet nežinote, kuris modelis jums tinka geriausiai, profesionalūs Varle.lt specialistai su malonumu padės išsklaidyti visas abejones ir suteiks pagalbą renkantis tinkamiausią WiFi maršrutizatorių. Užsukite į Varle.lt internetinį prekybos centrą ir išsirinkite geriausią bei poreikius geriausiai patenkinantį WiFi maršrutizatorių – čia visada žemos kainos!

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *